Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Avg 08, 2011 3:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 08, 2011 3:21 pm
Postovi: 1
vixxi je napisao:
Da li neko moze da mi preporuci dobrog ginekolog u domu zdravlja Vracar? Hitno mi je! HVALA!




i mene ovo zanima, ako neko moze da preporuci... meda meni treba cisto kako bih uzela uput za porodiliste. sad sam u 8. trudnoce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Avg 22, 2011 1:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 22, 2011 1:17 am
Postovi: 1
Mozete li, molim vas, da mi preporuchite privatnu ginekolosku ordinaciju na Banovom brdu, ranije preporuke su malo zastarele, pa ne znam je li se ishta promenilo. Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Sep 21, 2011 11:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 17, 2011 1:56 pm
Postovi: 5
Najbolji ginekolog na svetu je doktor Lazarevic koji radi u privatnoj klinici Alfa Medica!!!
To je na Novom Beogradu kod novog Merkatora.
Odmah pozovite i zakazite pregled jer je doktor vrh vrhova!
Upravo sam bila i ovo nije nikakva reklama, nego moj licni stav. 8)

Svim zenama ga toplo preporucujem jer je veliki strucnjak, sve zna, jako je pametan, a ljubazan je, nasmejan, prijatan, sve lepo objasnjava i nije lovator, vec istinski zeli da pomogne zenama, jer je dobar covek i ima dusu i srce.

Doktora Milana Ribica iz Surcina zaobilazite u najsirem luku, jer nema pojma ni o cemu, a i vrlo je neprijatan....

Pozdrav! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Sep 29, 2011 1:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Molim vas za mišljenje kog dr ginekologa (žensko, muško, svejedno je) da izaberem u Domu zdravlja na Novom Beogradu (blok 44) ili eventualno u Domu zdravlja u Zemunu (Šilerova)?

Čula sam da je dr Kovačević najbolji dr ginekolog u DZ u bloku 44, ali on ne prima nove pacijente. Ista stvar je i sa doktorkom Vukmirović u DZ u Zemunu.

Dr ginekolog kod koje sam zadnje 2 godine je ljubazna i prijatna, ali jako, jako neiskusna i nesigurna. Em pola stvari koje su mi u privatnom Domu zdravlja i u Narodnom frontu uočili, ona nije uočila, em mi redovno daje upute za pogrešne ustanove ili na neodgovarajućim obrascima, em kad god nešto sumnjivo i uspe da uoči odmah me šalje u Front, jer sama ništa konkretno ne može da zaključi, a mene samo prestravi i uspaniči. Obzirom da sam prošla kroz dve VTO i mali milion pregleda, briseva i sl., a da me sve to ponovo čeka, često sam kod ginekologa i stvarno mi je potreban neko stručan, siguran i pouzdan, a koliko toliko prijatan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Uto Okt 04, 2011 2:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Uspela sam da prebacim karton kod dr Kovačevića u DZ NBGD blok 44.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Okt 19, 2011 8:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2011 8:30 pm
Postovi: 3
Ja samo mogu da Vam iz licnog iskustva kazem ko je za mene najgori doktor:
LJILJANA MIRKOVIC, nacelnica visokorizicne trudnoce u Visegradskoj ! Ne zna da gleda ultrazvuk !
Nikako kod nje !!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Sre Okt 19, 2011 8:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2011 8:30 pm
Postovi: 3
pussycatdoll je napisao:
A da li je neko bio u ginekoloskoj ordinaciji Belosevac u Pozeskoj ulici?



Najgora ordinacija u Beogradu !!! Pregledaju te za 5 min, pa onda na blagajnu !! Govorim iz licnog iskustva
Posebno doktorka Ljiljana Mirkovic,koja ne zna da gleda na ultrazvuk ! Zaobidjite u sirokom luku !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sub Okt 29, 2011 8:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 18, 2011 4:56 pm
Postovi: 8
Pozdrav svima,
da li neko može da mi preporuči ginekologa na teritoriji Rakovice ili Kanarevog brda, po mogućstvu u domu zdravlja? Htela bih da promenim trenutnu doktorku...Ili barem da mi kaže koje da izbegnem...:)
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Okt 30, 2011 10:58 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
marycat je napisao:
Pozdrav svima,
da li neko može da mi preporuči ginekologa na teritoriji Rakovice ili Kanarevog brda, po mogućstvu u domu zdravlja? Htela bih da promenim trenutnu doktorku...Ili barem da mi kaže koje da izbegnem...:)
Hvala!

Na žalost, nemate sreće sa opštinom :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Okt 30, 2011 12:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 18, 2011 4:56 pm
Postovi: 8
Pa ništa - moraću da se preselim...:)))
Šalu na stranu, ja živim u Resniku i odlazim kod ginekologa u tom domu zdravlja...Međutim, doktorka ne može da mi reši problem već skoro godinu dana a u pitanju je relativno banalna stvar, morala bih da odem kod nekog drugog. Ni sama ne znam što sam ovoliko čekala...Na stranu to što neće ništa da mi objasni, što proziva narednog pacijenta dok se ja još uvek oblačim, što zakazao-ne zakazao čekaš pregled i po dva sata itd., što po rezultatima iz doma zdravlja ja UVEK imam VI grupu (Candida) a po rezultatima iz privatnih laboratorija je nema...(to mi nikad nije bilo jasno kako je to moguće - dosije X)
U nekoj drugoj temi sam pročitala da neko preporučuje dr. Dragicu Odalović - Marković na Kanarevom pa ću videti kod nje ako ne bude drugih preporuka....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Dec 04, 2011 10:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 9:38 pm
Postovi: 2
Želela bih da podelim svoje iskustvo sa svim forumašicama , t.j iskustvo moje mame iz dzVračar . Naime pre par dana moja mama je otišla u DZ VRAČAR sa namerom da obavi pregled jer dugo nije bila a u međuvremenu su joj izgubili karton . Izabrala je dr Vesnu Tešić . Pošto joj je uradila pregled i papa , konstatovala je da ima polip na materici. Pregled je bio veoma bolan (moram da napomenem da je mama imala dva porođaja i da pregled za nju nije ništa novo ) tako da je mama nakon ovg pregleda prokrvarila , vratila se kući bolesna i vrlo se loše oseća . Pojavio se i podliv na donjem delu stomaka . VRLO NEPRIJATNO ISKUSTVO ! Molim Vas da mi kažete da li se nekom nešto slično desilo i da li je sve ovo normalno DA SE PROKRVARI POSLE OBIČNOG PREGLEDA ? KOG LEKARA U DZ VRAČAR DA IZABERE ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Dec 22, 2011 11:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 22, 2011 10:24 am
Postovi: 1
nisam citala sve, ali prepricacu svoje iskustvo iz GAK Narodni front
- zatrudnela neplanirano, odlucila da abortiram. prva trudnoca, prvi abortus, 33 godine, planiram da jednog dana rodim troje
- petak popodne, abortus radi idiot, dr Dejan Stojanovic, neuspesno
- odvoze me na odeljenje urgentne ginekologije. niko mi nista ne govori
- dr Dejan Stojanovic dolazi u sobu predvece, ostavlja mi svoju vizit kartu i govori kako je sve super i u redu i da ga zovnem ujutru da bi dezurni doktor zavrsio posao (sta god to bilo) i pustio me iz bolnice
- dezurni lekar mi u pola 11 uvece radi UZ, kaze mi da je "moj" doktor zvao 20 puta da vidi šta je sa mnom
- imam neki mutan osecaj, pa ipak odlucujem da ne zovem tog doktora i ostanem do ponedeljka da vidim sta se desilo
- u ponedeljak saznajem da se sumnjalo na perforaciju grlica, koja se nigde ne vidi na UZ. pocinjem da dramim, ako mi nista ne fali, da mi urade to zbog cega sam dosla i da me puste kuci. abortus je, jelte, rutinska intervencija. nacelnica pita da li je radjen UZ u medjuvremenu, ja joj kazem u petak uvece. saznajem da nigde ne postoji pisani trag o tom UZ. a tamo Vam upisuju najsitniju sitnicu u istoriju pacijenta.
- takodje saznajem da se dr Stojanovic svima predstavlja kao moj doktor i da insistira da mi on radi kiretazu i drugi put
- opet dobijam nervni slom i derem se da ja njega ne poznajem
- po savetu nacelnice dr Branke Nikolic, pristajem da mi on radi drugi put, doktorica sa odeljenja mi to razlozno objasnjava da on eto zna kud je isao i to
- u utorak Dejan Stojanovic radi drugi pokusaj, pod ultrazvukom, koji opet ne uspeva. ja se budim i govorim im da mi vade sve i da mi promene pol.
- u utorak uvece Dejan Stojanovic se pojavljuje u sobi, vodi me u sestrinsku sobu i ubedjuje kako sam ja kriva za sve, samo je trebalo da ga zovnem u subotu i sve bi bilo reseno. i na drugoj kiretazi je boze moj, prisustvovalo jos pet doktora (koje ja nisam videla jer su me uspavali). ja mu dajem do znanja da nisam retard
- u sredu ujutru saznajem da sam postala hitan slucaj. Plod nema srcanu radnju, ocekuje se spontani pobacaj. ili sepsa
- Dejanu Stojanovicu zabranjujem pristup
- u cetvrtak mi daju vaginaletu za razmeksavanje grlica materice i izazivanje kontrakcija. kazu mi da cu imati bolove slicne menstrualnim, al meni se nish ne desava
- u petak mi kiretazu uspesno radi dr Pedja Jokanovic. on se u moj "slucaj" prikljucio negde usput, mozda od ponedeljka kad sam ga uhvatila na hodniku za rukav i rekla mu da Dejan Stojanovic nije moj doktor i da ga ne poznajem.
- dr Pedja Jokanovic je jedini bio smislen i human u celoj prici, bar prema meni, jedini mi je objasnio postupke i procedure na srpskom jeziku i uspesno je uradio intervenciju. rekao mi je da zbog svega ostanem do ponedeljka ujutru i da mogu da idem kuci ako sve bude u redu
- u ponedeljak ujutru je Sv. Nikola, sto znaci gore nego novogodisnji praznici, nema zive duse. dr Pedja Jokanovic se pojavio na 2 sata da pregleda svoje pacijente. ja sam se ugurala kao njegov pacijent, odnosno nisam vise htela da primim ni inekciju dok on ne kaze da treba.
- dezurna doktorica koja me prvi put pregleda predlaze da ostanem jos dan, za svaki slucaj.
- ja zovem dr Pedju, koji prisustvuje pregledu i kaze da je sve u redu. doktorica se slaze, al bi jos malo da me gleda.
- kada su zavrseni svi pregledi i nalazi, i utvrdjeno da je sve u redu, odlazim na sopstveno insistiranje. Honorarac sam i kad ne radim, mogu da ostanem bez posla za 1 dan. sama sam i nemam drugu vrstu prihoda, a imam finansijske obaveze, npr, hrana, prevoz i racuni i hobije (ziva bica kojima treba hrana i briga svaki dan)

sve se to desavalo jer imam zavaljenu matericu i cvrst grlic.
ne znam za druga iskustva, ali iz cele price i milion doktora koji su prosli za tih 10 dana pored mene, dr Pedja Jokanovic je jedini koji se pokazao kao covek.
usput sam se nagledala jos tone dijagnostickih i ginekoloskih horora.
užasno je kad vam sumnjaju na vanmatericnu trudnocu.
najgore od svega je kad dozivite spontani u bilo kojoj nedelji trudnoce. težak očaj i depresija.
gledala sam prekid trudnoce u 4. mesecu u krevetu pored svog. traje danima i grozno je.

sve u svemu, ako se same ne borite za svoja prava, ne ocekujte od doktora da ce vam bilo sta objasniti i razjasniti. imate pravo da vam procedura i dijagnoza bude objasnjena na maternjem jeziku. imate pravo da znate cemu koji lek sluzi i zbog cega ga pijete. ali doktori nemaju praksu da vam to objasnjavaju. popnite im se na glavu, ako treba
ne ocekujte neki super tretman u bolnici. gadno je, svega cete se nagledati, prljavo je, hrana je jeziva. na odeljenju urg ginekologije stalno neko place sto od stresa sto od bolova. ako vam odma ne utvrde sta je, pripremite se da ćete proći kroz sve krugove pakla dok ne stignete do desetog, koji je po mom dosadašnjem životnom iskustvu, a imam 33 godine i svašta iza sebe, odeljenje urgentne ginekologije GAK Narodni front

sve u svemu horor
i jos da dodam da je kontracepcija mit, ne postoji sigurna
u vojsci sam stekao druga do groba i hronicnu upalu zgloba [:)]
a sve to zbog nekog veseljka [:D]
http://www.youtube.com/watch?v=GNU2BqChZzQ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Dec 23, 2011 7:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 23, 2011 7:42 pm
Postovi: 2
Moja prva antiasocijacija - dr. Živanić, iz Analife
Moram samo da naglasim da sam gojazna.
Kod njega sam pre 6 godina išla više puta na 4d uv. Bila sam i tada elegantno popunjena, ali to nije smetalo da mi se obave pregledi. Pošto sam bila zadovoljna i sad za drugu trudnoću sam otišla kod njega. E sad, (imam inače 86kg) počeo je pregled, sva srećna vidim bebu. U 20-oj sam nedelji pa je lepe veličine. I dr Živanić mi onda reče da ne može obaviti pregled zbog prekomerne količine masnog tkiva. Pitam, jel mogu za nekoliko nedelja kad beba bude veća, on odrečito reče "Ne, ja vas ne mogu da pregledam".
Tako, da iako sam bila veća u prvoj trudnoći kad mu nije smetalo salo, sad me je lepo kulturno izbacio zbog debljine.
Zvala sam drugu ordinaciju za 4d uv, i lepo pitala odmah da li se može obaviti pregled iako sam gojazna, odgovor je bio potvrdan - žene imaju i po 100kg i pregledaju se normalno!
Toliko o dobrom doktoru :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Dec 25, 2011 2:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
marnika je napisao:
Moja prva antiasocijacija - dr. Živanić, iz Analife
Moram samo da naglasim da sam gojazna.
Kod njega sam pre 6 godina išla više puta na 4d uv. Bila sam i tada elegantno popunjena, ali to nije smetalo da mi se obave pregledi. Pošto sam bila zadovoljna i sad za drugu trudnoću sam otišla kod njega. E sad, (imam inače 86kg) počeo je pregled, sva srećna vidim bebu. U 20-oj sam nedelji pa je lepe veličine. I dr Živanić mi onda reče da ne može obaviti pregled zbog prekomerne količine masnog tkiva. Pitam, jel mogu za nekoliko nedelja kad beba bude veća, on odrečito reče "Ne, ja vas ne mogu da pregledam".
Tako, da iako sam bila veća u prvoj trudnoći kad mu nije smetalo salo, sad me je lepo kulturno izbacio zbog debljine.
Zvala sam drugu ordinaciju za 4d uv, i lepo pitala odmah da li se može obaviti pregled iako sam gojazna, odgovor je bio potvrdan - žene imaju i po 100kg i pregledaju se normalno!
Toliko o dobrom doktoru :D

Neznanje je blagoslov... Blago vama srecnima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Dec 26, 2011 11:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 23, 2011 7:42 pm
Postovi: 2
Neznanje je blagoslov... Blago vama srecnima...[/quote]

Ne moraju ljudi da završe medicinski fakultet da bi bili pametni. I nisu svi doktori iste pameti. Sva sreća i na onim pametnijima i sa većom savesti. Bar da se pridržavaju one Hipokratove


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 68 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: