Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 24, 2006 4:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 5:59 pm
Postovi: 33
U Institut za majku i dete se ide sa uputom. A da li neko zna dobrog privatnog ginekologa na Banovom brdu, kao i dobrog ginekologa u domu zdravlja takodje na Banovom brdu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 24, 2006 4:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 5:59 pm
Postovi: 33
U Institut za majku i dete se ide sa uputom. A da li neko zna dobrog privatnog ginekologa na Banovom brdu, kao i dobrog ginekologa u domu zdravlja takodje na Banovom brdu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 24, 2006 10:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 3:43 pm
Postovi: 72
Lokacija: BGD
Zorana je napisao:
Ja sam cula od prijatelja losa iskustva iz ordinacije ristic.
Mogu da preporucim ordinaciju Alfa Medica takodje na Nbgd.Za institut sam cula sve najbolje ali nisam bila.Da li iko zna da li se u institut ide na pregled bez uputa tj. sa mo sa knjizicom?


U kom smislu losa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 25, 2006 3:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 11, 2005 9:46 am
Postovi: 9
pussycatdoll je napisao:
U Institut za majku i dete se ide sa uputom. A da li neko zna dobrog privatnog ginekologa na Banovom brdu, kao i dobrog ginekologa u domu zdravlja takodje na Banovom brdu?


privatna ordinacija Dr Ruzanovic

Zena je super, i ja kao i dosta njih koje idu kod nje su zadovoljne!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 25, 2006 3:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 12:41 pm
Postovi: 22
Danas sam bila kod Dr. Gordane Obradovoc iz ordinacije Mladenovic. To su bile samo konsultacije, pitanja o nekim specifinim problemima. Vrlo je prijatna i stalozena 8) , hoce da slusa. Suprug i ja smo dobili odgovore na sva pitanja koje smo postavili, a pripremil smo citav spisak :evil: .
Sto se nas tice utisak je sasvim OK, preporucujem vam je. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 26, 2006 12:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 10, 2006 6:21 pm
Postovi: 113
losa iskustva sa ordinacijom rristic je da su prijateljicu lecili konjskim inekcijama jer je navodno imala veliku uplau jajnika i krvarenje, da bi se na kraju ispostavilo da je hormonski poremecaj i da je primila20 inekcija bez razloga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 26, 2006 2:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 5:59 pm
Postovi: 33
A gde se nalazi ordinacija Mladenovic?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 26, 2006 4:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 12:41 pm
Postovi: 22
Nalazi se u Kursulinoj kod Kalenic pijace. Poslacu ti tacnu adresu i telefon na pp, da ne bude reklama :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 26, 2006 5:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 08, 2005 11:58 am
Postovi: 42
Ordinacija RUZANOVIC na Brdu je najbolja!Ima 2 dr i obe su super ja sam prezadovoljna!Adresa je Nikolaja Gogolja 15 ili 12 ali ne moze da se promasi,ima tabla ispred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Neprofesionalnost u ordinaciji Femini
PostPoslato: Pon Maj 29, 2006 1:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 29, 2006 12:06 am
Postovi: 5
Vidim da ovde uglavnom iznosite pozitivna iskustava o ginekolozima. Ja bih iznela jedno negativno, mislila sam da pokrenem novu temu, ali kako je ova vec zazivela javljam se ovde.
O Ginekoloskoj ordinaciji "Femini" pisala sam na forumu Urologija, tako a cu samo da kopiram ono sto je interesantno za ovu temu.

"Kada se suprugu broj spermatozoida ustalio na 90 miliona, odlucili smo da ja odem kod ginekologa na razgovor. Ordinaciju smo izabrali bez konsultacija sa nekim ili raspitivanja i otisli kod Dr. Ljiljane Milasinovic u Knjegine Zorke. Usli smo zajedno ( posle se ispostavalja da se zena bavi bracnim sterilitetom, bar tako nam je rekla). Mislili smo da muz sedi u cekaonici, a da je razgovaram s njom, medjutim ona nas je oboje pozvala, sigurno misleci da kod nje dolazimo kao par radi lecenja infertiliteta. Dala nam je niz pretraga koje treba da obavimo ( ne znam sta, i to sam bacila, neke analize u laboratoriji, nesto na Torlaku), rekla da treba da pozurimo s obzirom na moje godine, nema vremena za cekanja ( podrazumeva se da bi sve moje preglede radili kod nje) a onda pocela da se ispituje gde radimo ?! U tom trenutku oboje smo bili nezaposleni, pa je Dr. isla dalje, ko nas izdrzava, roditelji ? Dakle, moj predlog : zaobilazite "Femini" u sirokom luku. "
:x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 22, 2006 11:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 10, 2006 5:31 pm
Postovi: 155
Ja sam u Ristic isla nekoliko puta, i po njihovim nalazima je bilo sve u redu (UZ i brisevi). Na UZ su me gledali cak nekoliko puta. Kada sam sasvim slucajno otisla kod drugog dr na UZ, samo sto se nisam sokirala kad su mi rekli da imam urodjenu anomaliju materice!!!! Naravno, posle sam proverila na jos nekim mestima i zaista je bilo vise nego jasno da imam urodjenu anomaliju materice. A u Risticu su je prevideli!!!!
Sto se Femini tice, takodje losa iskustva, sto licna, sto ono sto sam cula od prijateljica. Dr Milasinovic se uvek zanima za privatan zivot, a i kondilome vidi tamo gde ih nema :((( Naravno, sve ona to skida... sto kosta... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 24, 2006 1:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 5:59 pm
Postovi: 33
A da li je neko bio u ginekoloskoj ordinaciji Belosevac u Pozeskoj ulici?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: iskustva sa ginekolozima
PostPoslato: Sub Jan 06, 2007 4:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 12:11 pm
Postovi: 3
losE iskustvO :

klinika PAPIC: neljubazno osoblje,visoke cene, nezaintresovani doktori (udjete i izadjete za 10 min)

Dobro iskustvo

dr.Stamenkovic dom zdravlja u Knez Danilovoj,zena je veoma iskusan i savestan ginekolog

Dr. Petronijevic Gak Visegradska,jako odmeren i realan doktor,veliki strucnjak narocito za carske rezove

klinika IMPULS na karaburmi,ljubazno osoblje,mozda ce doktori biti previse detaljni sa analizama koje mozda i nisu neophodne ali to je bolje nego da su ne zaintresovani


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 08, 2007 3:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 25, 2006 9:23 am
Postovi: 23
Jos jedna VELIKA pohvala za dr.M.Petronijevica (GAK - Visegradska). Meni se zakomplikovao porodjaj, posteljica se odvojila pre vremena, pocelo je krvarenje, pa je morao hitan carski, "usput" mi je uradio miomektomiju i odstranio cistu na jajniku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 09, 2007 11:23 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Nov 21, 2005 7:23 pm
Postovi: 69
Lokacija: Beograd
Odlično iskustvo : Dr Petronijević , GAK Višegradska


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 108 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: