Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Mar 31, 2010 12:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 31, 2010 12:06 pm
Postovi: 1
Drage Novosadjanke, posle duzeg lutanja i eksperimentisanja s ginekolozima, odlucila sam da moju trudnocu vodi dr.Todoro.ic. Izuzetan je lekar, veoma smiren i strpljiv,prosto je zadovoljstvo razgovarati s njim. Iako je u pitanju privatna ordinacija, nije kao one s kojima sam do sada imala iskustva, odnosno, nemam osecaj da radi nepotrebne analize radi "uzimanja novca". Kod njega sam otisla na preporuku prijateljice i nemam nameru da ga menjam, jedan predivan covek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sub Apr 03, 2010 7:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 09, 2006 1:21 pm
Postovi: 567
Lokacija: Beograd
Ko je najbolji za kondilome ( HPV virus) i infekcije spoljasnje regije?
Narodni Front ili Visegradska? Ili Kozna klinika?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Apr 04, 2010 11:52 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 21, 2007 9:44 am
Postovi: 139
Doc. dr Zivko Perisic u N. Frontu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Maj 24, 2010 9:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 24, 2010 9:43 pm
Postovi: 7
Stvarno sam se iznenadila kada sam cula da je par Vas imalo negativno iskustvo sa doktorima (ginekolozima) u poliklinici " Beograd". Za mene su dr. Stankovic i dr. Milosevic najbolji. Zahvaljujuci prvom sam posle 5 godina napokon ostala u drugom stanju, a imala sam srecu da me je drugi porodio. Za dr. Stankovica samo reci hvale. Nikad ne zuri da te izbaci iz ordinacije, saslusa i uvek zraci dozom optimizma. Kao sto sam rekla dr. Milosevic me je porodio i stalno me je obilazio (posto mi je bila potrebna transfuzija koju sam odbila), govorio mi kako mi je beba i ostalo. Sve pohvale za njih i jos dugo da rade, jer ja planiram jos dece.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Jun 28, 2010 6:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 28, 2010 6:36 pm
Postovi: 2
ja imam super iskustvo iz ordinacije "Mladenovic"! Jako ljubazni lekari pritom vrhunski strucnjaci.Dr Mladenovic mi je vodila obe trudnoce i zahvalna sam joj na strpljenju i podrsci pored svih ostalih strucnih stvari :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Pon Jun 28, 2010 6:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 28, 2010 6:36 pm
Postovi: 2
dolce-vita je napisao:
Masha23 je napisao:
Moja preporuka su:
1. Dr Miroslava Gojnic (GAK - nacelnik patologije trudnoce, Klinika PAPIC)
2. Dr Dejan Maletic (nacelnik porodilista u Gradskoj bolnici)
3. Dr Gordana Obradovic (sef porodilista u Gradskoj bolnici)

Mislim da su svo troje, pre svega, dobri ljudi, a i savrseni poznavaoci svoje profesije.



Milica Kostic, pored navedenih, ima puno pravo da stoji imenom i prezimenom.


Dejan Maletic nije vise nacelnik porodilista.Bila sam kod njega jedanput,jako je bio neljubazan a kako sam cula ne vazi bas za nekog strucnjaka. Mnogo vam je bolji izbor sadasnja nacelnica porodilista u Gradskoj bolnici dr Aleksandra Mladenovic koja je je jedan od nasih najboljih ginekologa trenutno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Jul 29, 2010 10:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 29, 2010 10:22 am
Postovi: 5
Procitala sam skoro sve postove a i dalje ne znam kod kog ginekologa da odem i izvadim karton.Ili mi je opala koncentracija jer sam u drugom stanju pa nisam videla,ne zamerite.:)
U pitanju je DZ Stari Grad u Siminoj.

Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Jul 29, 2010 11:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 8:46 pm
Postovi: 1001
Dragana, mislim da je najbolje da prvo dobro razmislis sta ti je bitno kod lekara: da je cesto dostupan, da ti sve objasni, da je "prijateljski" nastrojen, da je strucnjak u nekoj odredjenoj oblasti, itd.

Iskustva su razlicita, i ginekolog koji odgovara jednoj zeni smeta drugoj. Ja sam promenila par dok nisam nasla mog sadasnjeg ginekologa i vec godinama idem kod nje. Jako sam zadovoljna, ali sam i ubedjena da je to zato sto ona ispunjava ono sto je meni bitno (da razgovara sa mnom o svemu, da lako mogu da je kontaktiram, i da voli da odgovara na moja - mnoga - pitanja).

Ako odes ginekologu prvi put sa idejom da je to u stvari njihov intervju za posao, saznaces sta ti treba. Cesto nama lekari postavljaju pitanja, a ja volim da vidim kako ce lekar da se ponese kad ja njemu postavim par pitanja (npr, "sta mislite o tome i tome" "kako mogu da Vas kontaktiram kad mi treba odgovor na pitanje a da ne zakazem pregled" itd).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sub Jul 31, 2010 10:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 29, 2010 10:22 am
Postovi: 5
Majmunce,u potpunosti se slazem sa tobom da svi mi imamo razlicita ocekivanja od lekara ali ono sto je najbitnije za vecinu,bar ja tako mislim,je da je lekar strucan i da uliva poverenje pacijentu. E sada,slazem se sa tobom i da treba promeniti par lekara, kao u tvom slucaju, dok ne naidjes na nekog koji u potpunosti ispunjava zahteve(da je dostupan,da odgovara na sva nasa mnogobrojna pitanja itd.) ali ja sam u drugom stanju sada i nije bas pametno da menjam lekara svaki mesec a ne bih volela da odem kod nekoga ko ce samo da me otalja.
elem,ja sam skoro prebacila karton sa Palilule u Stari Grad i bas nikoga nemam ko bi mi preporucio lekara tako da bih vam bila zahvalna na pomoci.
Pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sub Jul 31, 2010 7:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Avg 31, 2009 3:14 pm
Postovi: 131
Dr Plavsic..........pod uslovom da jos uvek radi tamo,posto sam ja isla kod nje pre 4-5 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Avg 04, 2010 11:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 04, 2010 11:00 pm
Postovi: 1
Moja preporuka je dr Branislav Milojevic koji radi u Beogradu u ordinaciji Irina.
Imam iskustvo sa dosta nasih lekara.Imala sam problema sa bartolinijevim zlezdama ( obe su izvadjene,posle 2 neuspela pokusaja u Frontu, problem je resio dr Milojevic) i imam iza sebe 5 neuspelih pokusaja vantelesne oplodnje.Promenila sam 2 klinike za oplodnju,razgovarala sa mnogo lekara o svom problemu.Uglavnom su sve to nasi "najbolji strucnjaci" koji ti posvete 5 min i uglavnom ne dobijes nikakav odgovor.( valjda zato sto su oni suvise veliki strucnjaci koji nemaju vremena nama da objasnjavaju sta nam se desava sa organizmom i zbog cega nesto treba da radimo). I to bih razumela kada bih videla rezultat...ali...
Evo, posle 5 oplodnji ja sam odlucila da za par dana odem na IUI kod dr Milojevica, od koga sam dobila odgovore koje nisam dobila ni od jednog drugog doktora za svih ovih 6 godina koliko se borimo sa nasim problemom.Ipak je najbitnije da imamo poverenje u doktora...a to je jedino moguce ako je on spreman da nam odgovori na nasa pitanja, ako je dostupan onda kada imamo problem i ako se ponasa tako da ne steknemo utisak da smo samo broj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sub Avg 28, 2010 11:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 07, 2010 11:16 pm
Postovi: 4
Da li imate iskustva sa ginekolozima u DZ Savski venac? Mozete li da mi preporucite nekog molim vas? Jako mi je bitno da je lekar prijatan, s obzirom na to da prvi put idem na gin.pregled :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Okt 11, 2010 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 11, 2010 11:30 pm
Postovi: 14
Pozdrav svima.

Prvi put se javljam, pa i ja da podelim svoje utiske i da pitam.
Ja sam do sada isla u stud.polikliniku, sto se uvek pokajem. Cekanje od sat, dva, pored zakazanog, neljubazne sestre, koje nemilosrdno ne odgovaraju na telefon, dok moze biti nesto hitno...nedovoljan nivo higijene sto se tice samih instrumenata i onih stapica...
Isla sam i kod dr. Falzagic, u Zemunu, ona je hvaljena.
Ali sam sa Vracara, pa me zanima, ako neko ko je posecivao vise puta ovde hvaljenu dr Banasevic, da li mi mo reci, radi li ona i dalje u priv.ord. Prima i da li radi kolposkopiju i Papa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Okt 13, 2010 12:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 24, 2010 9:43 pm
Postovi: 7
Ako hoces nemoras privatno. Dr. Banasevic radi u domu zdravlja Vozdovac u Krivolackoj. Ovori karton, pa vidi. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Okt 14, 2010 11:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 11, 2010 11:30 pm
Postovi: 14
Mislim da nije moguce na drugoj opstini otvoriti karton...Ako je i dalje u Primi, otici cu tamo.
Hvala na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 56 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: