Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 10, 2009 4:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 25, 2008 10:00 pm
Postovi: 309
Aya, za Stari Grad veliko NE za dr Djordjevic, posto trazis pre svega coveka. Starija, iskusna, prebukirana, to iskaljuje na pacijentkinjama koje dodju uplasene. Vice, arogantna, stedljiva na izdavanju uputa, dugo se ceka na zakazivanje, dugo se ceka i kada si zakazana. UZ zakaze svima u isto vreme, pa je opste upiskavanje. Pustila romkinju da ceka od sedam do jedan, zena usla da pita kada ce na red, samo sto nije plakala. Ova je pitala da li je zakazana, kaze jeste, pa, kad jesi, izadji i cekaj! Starije pacijentkinje je hvale kao strucnjaka, pretpostavljam da na njih ne sme da se dere.

Dr Plavsic je meni bas fina, ljubazna je, pristojna, nije prebukirana. Ne bih mogla da je zamislim da se na nekoga dere. Odgovara mirno na pitanja, malo je tisa i suzdrzanija, nekako je damska :).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 8:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 8:09 pm
Postovi: 2
Lokacija: bgd
Da li neko ima iskustva sa ginekolozima na VMA?Hvala unapred..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 7:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 6:32 pm
Postovi: 6
da li neko zna neku dobru doktorku u DZ STARI MERKATOR ?
treba prvi put da odem kod ginekologa,a stvarno ne znam kod koga da idem...[/b]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 7:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 6:32 pm
Postovi: 6
da li neko zna neku dobru doktorku u DZ STARI MERKATOR ?
treba prvi put da odem kod ginekologa,a stvarno ne znam kod koga da idem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 8:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 09, 2009 12:13 am
Postovi: 5
DZ STARI MERKATO-Dr Huljic, ali on nije doktorla :P ..moja mama godinama ide kod njega i prezadovoljna je, stvarno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 8:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 09, 2009 12:13 am
Postovi: 5
Uh, malo sam izgutala slova, ali ono glavno se razume, :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 11:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 6:32 pm
Postovi: 6
sashkica je napisao:
DZ STARI MERKATO-Dr Huljic, ali on nije doktorla :P ..moja mama godinama ide kod njega i prezadovoljna je, stvarno


hvala ti,ali ja treba prvi put da odem kod ginekologa pa bih ipak vise volela da bude doktorka :D
mada,ako znas nesto detaljnije o njemu,napisi pls (pre svega me zanima kakav je ko covek,jer meni stvarno treba dr sa dosta strpljenja) :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dobar ginekolog
PostPoslato: Sre Maj 06, 2009 8:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 17, 2008 7:29 pm
Postovi: 37
da li neko zna koji je dobar ginekolog u domu zdravlja dr Milutin Ivkovic na Paliluli?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 06, 2009 9:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Nov 16, 2006 4:00 pm
Postovi: 55
Sve pohvale za dr. Plavsic iz Starog Grada,nema bas puuno vremena za objasnjenja,ali je izuzetno nezna i prijatna....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 10:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 22, 2009 8:45 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
Odlicna tema! Neophodna mi je trenutno! Interesuje me koji jos ginekolog valja valja u DZ Stari grad Simina a da nije pomenta dr Plavsic, ni Djordjevic (imam iskustva sa njom od pre mnogo godina, nisu pozitivni) ni Nauzerovic...i da li mozete da mi preporucite nekog ginekologa endokrinologa (valjda se tako kaze) imam problema sa hormonskim disbalansom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 9:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 11:15 am
Postovi: 20
za Stari Grad znam da su katastrofa Nauzerovic i Djordjevic. Odlicna je dr Pavlovic, ali je kod nje guzva katastrofa, pregledi se kod nje zakazuju za 1,5 mesec, i posto je uvek u guzvi, sve je nesto zbrzano, malo je i skrta na uputima, sve nesto jedan po jedan, nema sanse da ti da sve upute odjednom, pa idi pa obavi, nego stalno moras da dzidzis ispred ordinacije. Ne znam kakav je dr Ratkovic, cula sam da je veoma nezan na pregledima, ali kakav je strucnjak, ne znam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 10:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 22, 2009 8:45 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
E, hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 31, 2009 1:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 20, 2008 11:20 pm
Postovi: 7
Lokacija: zemun
Talea je napisao:
Sve moje pohvale doktorki Radaković kod koje idem godinama. Zaista je savesna. Radi i u DZ Zemun, ali tamo se mesecima unapred zakazuje pregled kod nje, bas zato što ima mnogo pacijentkinja a svakoj se maksimalno posveti.


da li neko moze da mi kaze josh nesto o ovoj dr?ja sam iz zemuna, do sada nisam imala karton u dz zemun a sada moram da ga otvorim jer sam 6 nedelja trudna i privatni lekar koji mi i ne uliva nesto poverenja(zena je tek par meseci u bg, ne radi u drzavnoj bolnici, poliklinika u kojoj privatno radi nije bog zna koliko poznata po ginekologiji, znaci ne mogu da proverim njene profesionane karakteristike i preporuke) me je pregledao i uzeo analize. htrela bih nekog dobrog zenskog lekara kod koga cu ici i ako sve bude ok voditi trudnocu. znam da ih ima puno i da svi uzimaju novac za preglede i sl, ali ja prosto trazim nekog normalnog u koga cu imati poverenja i moci da se opustim, jer sudeci po razim textovima na forumima, svi imaju probleme, pa me to pomalo i plasi...molim vsakoga ko moze da mi nekog preporuci da mi pomogne mislim da vec treba da se odlucim jer vreme mi brzo izmice, a privatni dr je preporucio i bolovanje pa bih da proverim i dijagnozu i da kod nekog krenem kako treba od pocetka
unapred hvala
p.s. volele bih da mi preporucite i nekog iz dragise misovic-mislim da je to trenutno najbolje porodiliste u gradu jer je novo otvoreno i najmoderniju opremu ima.. sta mislite?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 12, 2009 10:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 07, 2005 8:55 pm
Postovi: 22
Lokacija: beograd
Da li neko ima iskustva sa ginekologom iz NF dr. Maja Pantic- Marinkovic?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 13, 2009 12:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 12:14 am
Postovi: 2
molim vas da mi hitno odgovorite da li neko zna kako mogu da stupim u kontakt sa doktorom Rastkom Maglicem iz Narodnog fronta...potrebni su mi podaci tipa broja mobilnog telefona ili neka adresa, ne mogu ga naci u bolnici...mozete na PM da mi posaljete odgovor...unapred zahvalna :-)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 71 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: