Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 14, 2009 9:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 10, 2009 2:08 pm
Postovi: 18
JZM je napisao:
Pozdrav svima,

ja takodje imam jako losa iskustva sa klinikom Beograd, ne samo sa ginekolozima vec sa svim lekarima (Osim sa doktorom Hasanom), i odlucila sam definitivno da vise ne posecujem tu ustanovu. Ranije sam isla kod doktora Vladislava Milosevica i jako sam se razocarala. Mislim da je pored toga sto je jako arogantan i vrlo povrsan!!!

Sada lutam u potrazi za novim ginekologom. Bila sam u Dr Ristic na NBG i pregledala me je Marica Djuran. Za sada sam jako zadovoljna jer je doktorka veoma nezna i to je definitivno bio najmanje neprijatan ginekoloski pregled koji sam ikada imala... Strpljiva je i temeljna ali ne znam kakav je strucnjak

Da li je neko mozda cuo za ovu doktorku ili ima neka iskustva sa njom?

Za tu tvoju nisam cula, ali kad vec ides u Ristic, probaj dr Milanu Djukanovic, ona je moj dr vec zadnjih 10 godi.i ne bih je menjala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 14, 2009 9:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 10, 2009 2:08 pm
Postovi: 18
kokoilela je napisao:
Pozdrav svima. Treba da otvorim karton kod ginekologa u dz Novi Beograd u Nehruovoj. Ako ima neko neku preporuku bas bih mu bila zahvalna .


Od srca preporucujem dr Milanu Djukanovic, a ako nemas problem sa muskim dr, dr Kovacevic je jako dobar lekar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 15, 2009 7:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 6:38 pm
Postovi: 3
Doktorka za koju sam pitala na forumu je Sanja Jokanovic. Bila sam kod nje jedanput na UZ i mislim da je pristupacna i da hoce da porazgovara sa pacijentkinjom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 17, 2009 6:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 15, 2007 8:48 pm
Postovi: 2
Samo zelim da vam preporucim ordinaciju Mircetic u Balkanskoj ulici,kod dr.Mircetica idem vec 10 godina,radio je u drugoj ordinaciji pa otvorio svoju,on mi je vodio i trudnocu i zaista imam apsolutno pozitivno iskustvo,od pristupa i nacina rada,do strucnosti i spremnosti da saslusa i resi eventualne nedoumice i pitanja.Preporuka!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 18, 2009 6:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 27, 2008 4:32 pm
Postovi: 11
Da li neko zna dobrog endokrinologa, ali da ne radi privatno?
Znam za Vujovic, ali je skupa, Ivanovici takodje, pa mora da ima neko "normalan" i ovako u drzavnim domovima zdravlja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 29, 2009 2:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 25, 2008 10:06 pm
Postovi: 3
Moze li mi neko reci za ime nekog dobrog lekara u DZ Vozdovac u Krivolackoj?
Unapred hvala:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 29, 2009 3:17 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
marija284 je napisao:
Moze li mi neko reci za ime nekog dobrog lekara u DZ Vozdovac u Krivolackoj?
Unapred hvala:)


Tamo su svi mahom dobri! Mah podrazumeva debljinu novcanika ili koverta!
Iskusan piholog analiticke orjentacije!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 29, 2009 3:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 28, 2009 12:31 pm
Postovi: 1
Imam jedno pitanje, naime treba da izaberem ginekologa kod koga cu ici na preglede, isto kao sto se bira i lekar opste prakse (a i njega treba da odaberem), jer sam dosla iz unutrasnjosti i sada sam prijavljena u Beogradu. E sad, znam da ne mora da bude sa teritorije moje opstine (Zvezdara), vec samo mora da bude sa teritorije grada Beograda. Ali me zanima, da li moze to da bude neko iz GAK-a iz Visegradske, jer sam cula iz vise izvora, da su jako dobri. Znaci da li ja mogu da odem tamo (GAK u Visegradskoj) i odaberem nekog ginekologa ili se tamo ide samo sa uputom ginekologa iz doma zdravlja i tome slicno? Uzgred moze i neka preporuka ginekologa iz vasih iskustava.
Unapred zahvalna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 29, 2009 4:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 05, 2008 1:21 am
Postovi: 11
Lokacija: Beograd
Ako pripadas Zvezdari, sve pohvale od mene za dr Pejovic, koja radi u Petom domu kod Cvetkove pijace. Ja idem kod nje, moja majka takodje dobar deo zivota, isto i snajka kojoj je vodila dve trudnoce. Skoro sve zene koje znam iz komsiluka idu kod nje. Jedino je nezgodno sto su kod nje prevelike guzve, pa moze da se desi da satima cekas na pregled, ali ne uvek naravno. Ja imam poverenja u nju, pa je ne bih menjala zbog toga.
Sto se tice Visegradske, nisam bas sigurna da mozes tek tako da ides tamo regularno kod ginekologa, ali to opet nek ti kaze neko ko to zna bolje. Pozdrav!

_________________
Ponekad nije dovoljan samo razum.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 7:56 pm
Postovi: 1
Ja sam imala iskustva sa dr.Nadjom Curcic iz studentske poliklinike, i posto vas lepo pitaju kad dodjete tamo kod koje cete doktorke, nemojte kod nje.
Pored toga sto sam se jedva napila vode da bi mi uradila UZ, i onda rekla da ne moze, jer sam suvise vode popila, svo vreme mi se cinilo kao da bi joj draze bilo da sam joj trazila uput da abortiram, da ne bi morala tolko papira da popunjava (posto savet nikakav nisam dobila).

I imala sam iskustvo sa dr.Naidom Stankovic iz Narodnog Fronta, koja odgovara opisu:
Milena31 je napisao:
Pozdrav svima,
Dr. za kojom "tragam" je mladja osoba, plava, visoka, duza kosa.
Zna li neko kako se zove?

Ja je takodje ne bih preporucila, nikad nema vremena i izgleda da ste joj vi krivi za to, pa voli da vam okrene ledja i ode ili spusti slusalicu. :oops:
Takodje i nacelnik NF, dr.Mikovic valjda, spada u grupu doktora na koje bih se pozalila, i definitivno ne treba da se obradujete i ponadate ako vam kazu pregledace vas nacelnik, a on je taj...
Nisam jos nasla nekog koga bih mogla da pohvalim, isla bih u ordinaciju u Mutapovoj, al mi je 4000 za UZ malo mnogo... :cry:
Ima li neko neki savet...[/b]

_________________
+ + + + + + + + + + + + + + + +


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 19, 2009 3:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 2:29 pm
Postovi: 2
Dr Milan Djukic, definitivno! Ne bih ga menjala ni za shta...On je nachelnik ultrazvuchne dijagnostike u Frontu, ali ja kod njega idem privatno...Pregleda bash bash detaljno (pola sata samo ultrazvuk...)...Reshio je i meni i mojoj sestri neke probleme koje nijedan ginekolog nije ranije..video mi je malu vanmaterichnu trudnocu odmah na ultrazvuku, shto mnogi ginekolozi previde i tako...svaka preporuka!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 26, 2009 10:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 26, 2009 10:08 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima,
da li je neko imao iskustva sa ordinacijom Merida na Banovom Brdu , kod dr Slavice Vasiljevic?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 27, 2009 10:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Feb 27, 2009 2:03 am
Postovi: 85
Lokacija: crna gora
ja sam cula za tanju i djordja bojovica da su dobri ljekari mada privatno rade. nebah vam preporucila kod sava bojovica jer nemam dobro iskustvo. dali ima neko ko je isao kod sava u banovce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 06, 2009 10:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 07, 2009 11:53 am
Postovi: 24
Interesuje me da li je neko isao kod doktorice Rade Vugdelic?

Ona je radila u NF i privatno. Sad nakon zakona o privatnoj praksi ne znam da li je i dalje u NF. Dobila sam preporuku da je jako dobar doktor. Interesuje me, da li je neko sa foruma isao kod nje i kakva su iskustva sa ovom doktoricom?

Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 24, 2009 2:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 7:58 pm
Postovi: 6
ima li ko neko iskustvo sa Dr, Ljiljanom Vukmirovic, klinicki centar??????


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: