Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 09, 2008 10:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 6:19 pm
Postovi: 234
Evo da i ja iznesem jedno prijatno iskustvo iz naseg zdravstva.
Dakle, vratila sam se tamo odakle sam trebala i da pocnem, a to je Dom zdravlja.
Nakon silanih obilazaka raznoraznih privatnih ginekologa strucnjaka, svakojakih iskustava, podvukla sam crtu i prebacila karton u DZ Zvezdara kod dr Julijane Polic ciji dugogogdisnji pacijent je moja majka.
U odnosu na moj prethodni DZ, svi su bili ljubazni, od sestre na salteru, pacijenata, doktorke. U hodniku svira muzika, sve je cisto uredno.
Ordinacije prijatne, kabina da se svucete i ne osecate se nelagodno.
Dr me je saslusala bukvalnu vise od pola sata, pogledala svaki nalaz, sve unela u karton, uradila ginekoloski pregled sa kolposkopijom i brisevima.
Izuzetno prijatna zena, pozitivna, uliva poverenje i nijednog trenutka se nisam osecala beznadezno vec naprotiv. Ono sto je najbitnije to je da me dr ne plasi jer upadam u totalnu paniku.
Preporucila mi je da za promenu u odnosu na prethodne dve i po godine dva tri meseca ne radim nista, da mm nastavi sa terapijom urologa i da proverimo spermogram
Ukoliko ne dodje do trudnoce, ja sam na potezu, ceka me histeroskopija i laparaskopija (HSG-moguce peritubarne priraslice), pa ako je sve u redu sledi inseminacija.
Sada cu krenuti redom sto je trebalo od pocetka.
P.S. Pozdrav Mariji, ne brini sredice se prolaktin terapijom vrlo brzo, koliki je bio na profilu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 10, 2008 5:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 6:58 pm
Postovi: 28
dr bokica je napisao:
P.S. Pozdrav Mariji, ne brini sredice se prolaktin terapijom vrlo brzo, koliki je bio na profilu?

Drago mi je sto sve ide kako treba, i bice ishod super u to sam sigurna. Inace prolaktin mi je bio 2850 u 8h 1800 u 10h i 1300 u 12h. sad jurim taj neki novi lek zakoji sam cula da je bolji od bromokriptina Norprolac pa cu da pocnem sa terapijom ali ima tu jos nekih problema zbog moje operacije mioma koju sam imala tako da cu u januaru ici na lapro i histero i ujedno da se pogledaju i ti kanali kad sam pod anestezijom i tada cemo onda sve znati, ali prvo mm mora sad da uradi spermogram i spermokulturu.Pozdrav i obavestavaj me dokle si stigla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 16, 2008 9:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2008 9:23 am
Postovi: 1
Pozdrav svima. Treba da otvorim karton kod ginekologa u dz Novi Beograd u Nehruovoj. Ako ima neko neku preporuku bas bih mu bila zahvalna .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 16, 2008 4:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2008 4:06 pm
Postovi: 1
ja bih vam preporucila dr.Milana Dokica sa GAK-a.Odlican lekar koji mi je vodio dve trudnoce.Pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 17, 2008 6:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Nov 15, 2005 9:42 pm
Postovi: 101
Verovatno mislis na Milana Djukica...!?
Meni je vodio trudnocu...odlican je!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 18, 2008 5:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 5:52 pm
Postovi: 7
Pozdrav svima,
tema je vrlo korisna, a mene zanima da li je neko radio uklanjanje kondiloma kod dr Milenkovic (iz DZ Vracar) privatno u Eterni?
Ona je moja doktorka inace, do sada mi je bila skroz okej pa bih radila kod nje, ali vidim ovde da su mnogi kritikovali Eternu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: MEDISON, VIVA, MITROVIC - Zemun.
PostPoslato: Čet Dec 18, 2008 10:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 05, 2007 7:33 pm
Postovi: 8
Lokacija: Beograd
Pozdrav,

Greskom mi je post "otisao" kao nova tema.

Imate li neku informaciju i komentar u vezi sa ove tri ordinacije i doktorkama: Fazlagic, Knezevic i Purjakovic?

Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 29, 2008 2:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 29, 2008 2:03 am
Postovi: 1
Pozdrav svima,
drago mi je da ostavljate svoje misljenje i komentare u ovolikom broju u ovom forumu. Tacno znamo koga teba da se klonimo - narocito ako placamo, ne tako jeftine, usluge nasih doktora!
Ovo nisu rekla-kazala komentari, ovo su nasa licna iskustva sa razlicitim doktorima.
Obicno ne ucestvujem u ovakvim forumima, ali sam toliko iziritirana skorasnjom posetom ordinaciji 'Dr Raovic', da sam morala da upozorim druge zene da je se klone ili bar da budu obazrive.
Izabrala sam ih misleci da su, zato sto nema puno komentara o njima, bar normalni.
Ordinacija je jadna, obzirom da nisu bas jeftini - ocekivala sam bolju uslugu i ambijent.
Dr Sladjana moram priznati ima ljubazan pristup, ali vrlo neumesne dosetke i komentare. Njene OPSTE medicinske savete sam prenela svojoj drugarici, koja je pedijatar, kroz razgovor - slatko se zabavljala, uz komentar da su 'zaostali'. Prilikom pregleda je bila vrlo gruba. Otisla sam iz ordinacije nezavrsenog posla, platila za testove koji nisu uradjeni i ostavila mi je sumnju da imam ranicu na grlicu, uz preporuku da dodjem za nekoliko meseci na kontrolu. Kod nje ponovo - nasi su lekari STVARNO samouvereni?!
Samo posle nedelju dana osmelila sam se da odem kod drugog lekara - ni traga od ranice!
Kada bismo samo imali neki prirucnik kako da rukujemo nasim doktorima - narocito onima koje placamo iz svog dzepa - bili bismo svi mnogo zdraviji i dugovecniji. Ovako se skoro svako od nas kocka svojim zdravljem, a ako smo vec bolesni, prema iskustvima vecine osoba koje ja znam, igra je vec izgubljena!
Zelim vam svima srecne novogodisnje i bozicne praznike, i cuvajte se!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: petronijevic
PostPoslato: Ned Jan 11, 2009 7:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2008 9:57 pm
Postovi: 619
Gde se privatno moze naci dr.Petronijevic?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 11, 2009 7:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2008 9:57 pm
Postovi: 619
Tacnije,znate li ime i telefon ordinacije gde radi dr.Petronijevic?Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 12, 2009 6:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 6:38 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima,
Ja sam trudnica sa komplikovanim lekarima iz Narodnog fronta, tj. nije me preuzeo jedan lekar vec me prima ko stigne.
Sve u svemu, treba mi jedna doktorka koja mi je radila UZ, bila je jako ljubazna ali se nije potpisala i sada ne mogu da znam kako ponovo da budem kod nje. Ostali lekari slabo pricaju sa mnom, jedva stignem da ih po nesto pitam.
Dr. za kojom "tragam" je mladja osoba, plava, visoka, duza kosa.
Zna li neko kako se zove?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 14, 2009 2:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 11, 2009 10:14 pm
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
Ja imam fantasticna iskustva sa dr Martom Savic iz ordinacije "Sretenovic". Ona je neverovatno fina, ljubazna i smirena zena koja je spremna da vam odgovori na sva pitanja. Vodila mi je trudnocu i prezadovoljna sam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 14, 2009 2:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 11:59 pm
Postovi: 365
Zasto elisab ima pik na dr. Vidakovic, to toliko smeta pa cak i ako se neko registrovao na forum samo da bi nju reklamirao? Jel imate neka privatna nedovrsena posla sa pomenutom doktorkom? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 14, 2009 2:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 11:59 pm
Postovi: 365
progutala sam tri slova ZAS(to)toliko smeta, oprosticete trudnici! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 14, 2009 5:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 23, 2008 2:01 pm
Postovi: 106
Pozdrav svima,

ja takodje imam jako losa iskustva sa klinikom Beograd, ne samo sa ginekolozima vec sa svim lekarima (Osim sa doktorom Hasanom), i odlucila sam definitivno da vise ne posecujem tu ustanovu. Ranije sam isla kod doktora Vladislava Milosevica i jako sam se razocarala. Mislim da je pored toga sto je jako arogantan i vrlo povrsan!!!

Sada lutam u potrazi za novim ginekologom. Bila sam u Dr Ristic na NBG i pregledala me je Marica Djuran. Za sada sam jako zadovoljna jer je doktorka veoma nezna i to je definitivno bio najmanje neprijatan ginekoloski pregled koji sam ikada imala... Strpljiva je i temeljna ali ne znam kakav je strucnjak

Da li je neko mozda cuo za ovu doktorku ili ima neka iskustva sa njom?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: