Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 06, 2009 5:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 05, 2008 2:13 am
Postovi: 13
Delim isto misljenje za doktorku Veber. Isla sam kod nje par godina, jer mi je bilo najblize i nije bila skupa. Dugo radi i mislila sam da ima dosta iskustva, iako zna da bude neljubazna i ne zeli da odgovara ni na kakva pitanja. Medjutim, meni je poslednji put za nalaz u kom je pisalo "masa leukocita i bakterija" rekla da je to sve u redu, da je "normalno da svaka zena ima nekih bakterija". Ja joj poverovala, ali sam posle par meseci za svaki slucaj otisla kod druge doktorice, koja se zaprepastila kada sam joj ispricala na kakav je nalaz meni dr Veber rekla da je sve u redu. Naravno da nije bilo u redu, imala sam jaku upalu i bakterije...

Medjutim jos nisam nasla ginekologa koji mi potpuno odgovara... Kakve su cene kod dr Kopitovic koju hvalite? Da li se dugo ceka na termin?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 06, 2009 11:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 13, 2007 7:18 pm
Postovi: 26
Lokacija: NS
Ja sam bila jednom kod dr Kopitovic i prezadovoljna sam. Problem je samo u tome sto je ona prezauzeta i nema sanse da zakazete kod nje ako ne zovete tri nedelje unapred. Pa cak i tada vas zovu da otkazu termin i prebace vas kod nekog drugog ginekologa. Generalno u Genesis-u je veoma prijatna atmosfera. Sestre su ljubazne, doktori takodje...

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 09, 2009 4:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 4:48 pm
Postovi: 8
Drage moje,
da li neko zna na koji način da dođem do željenog doktora s obzirom da su svi prestali da rade u privatnoj praksi? :( Da li ima neki sistem u smislu da rade posle podne u Betaniji ili tako nešto. Ako znate molim Vas napišite kako to sada funkcioniše!

Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 12:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 12:18 am
Postovi: 13
Lokacija: Novi Sad
Pozdrav svima!
Ne znam kako funkcioniše sad sa privatnim doktorima. Zaista bi bilo lepo da nas neko obavesti ko zna.
Mene interesuje ima li neko iskustvo sa dr Bjelicom? Radi u Betaniji na odeljenju za bračni sterilitet. Da li je nekoj od vas vodio trudnoću?
Hvala unapred. Vaša iskustva mi puno znače! :wink: :D :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 11:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 11:01 am
Postovi: 3
Izuzetno dobro iskustvo sa dr Ilijom Grujićem Genesis ordinacija, provereno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 2:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 1:36 pm
Postovi: 34
Molim vas da mi preporucite dobrog doktora za muski sterilitet!
U pitanju je los spermogram, znaci nekog ko se pokazao strucnjakom za takvu vrstu problema.
Ima mnogo dobrih i manje dobrih doktora, ali se i dobar doktor pokaze dobrim za jedno, a npr expertom za drugo.
E pa kome je uza specijalnost sterilitet muski?
Cula sam da ima jedan dr u Novom Sadu, ali mu ne znam ime.
Podelite misljenja, mnogo mi je bitno otici (suprug) strucnjaku.
Hvala vam
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 4:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 12:18 am
Postovi: 13
Lokacija: Novi Sad
Ljiljana,
Mismo iz NS. Mm je išao kod dr Sekulića. Hvale ga kao ekstra urologa. Radi na poliklinici, ali se mesecima čeka na red. Radio je i privatno u ginekološkoj ordinaciji Todorović na Bulevaru oslobodjenja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 7:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 1:36 pm
Postovi: 34
Lapmiceo9, jel mozes jos malo da osvetlis trag? :wink:
Kako se zove doktor? Radi li jos u toj privatnoj ordinaciji? Ginekoloska ordinacija se zove bas Todorovic?
Muz ima nekad losiji, nekad bolji spermogram, a nacitala sam se losih dijagnoza i sto je jos strasnije posle lekova koje doktori prepisu i losijih spermograma.
Nekako se zato i bojim, pa zato trazimo dobrog doktora.
Za sad ne uzima suprug nista od lekova, sem vitamina, minerala i prirodnih stvarcica.
Nisu mu odmogle, naprotiv, pomogle su dosta, ali bih volela da ode kod nekog ko ce ozbiljno pristupiti dijagnozi.
Jer on jos ni izdaleka nema dobar spermogram, a ne bih da gubimo mnogo vremena.
Hvala na savetu :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 8:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 1:36 pm
Postovi: 34
Pretrazivala sam malo, i nasla kliniku Todorovic, ali nemaju pomenutog doktora na "listi".
Pa sam malo jos trazila i nasla da Doc. dr. Vuk sekulic radi na Klinici za urologiju u NS.
Verovatno si na njega mislila?!
Da li znas radi li jos u klnici Todorovic?
Mi nismo iz NS, tako da nam placanje svakako sledi, jer se tesko dobija uput za bilo sta sto nema u nasem gradu, a urologa ima.
I cekanje u KC je verovatno dugo. Tako da bi skratili put, pa na konsultacije u privatnu kliniku, ako uopste jos radi tamo jer su zakoni promenjeni, rad u drzavnoj i rad u privatnim klinikama uporedo, valjda ne moze.
Pozdrav i hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 10:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 12:18 am
Postovi: 13
Lokacija: Novi Sad
Ljiljana,
da, u pitanju je Vuk Sekulić. Nama su ga preporučivali jer je navodno izvrstan stručnjak. Čak je i moja doktorica iz DZ (kojoj inače jako verujem) za njega rekla da je odličan. Koliko se sećam mm je prvo čekao na red u državnoj, pa mu je dr onda zakazivao u ordinaciji Todorović. Mislim da on tamo samo dodje kad zakaže pacijentima, jer mi je mm rekao da kad god je otišao tamo bilo je još par muškaraca koji čekaju. Možda da nazoveš sutra ordinaciju Todorović, pa da ih pitaš. Inače, lečenje mm je teklo na jedan, kako bih rekla, klasičan medicinski način. Uputio ga je na sve analize, doplere, snimanja (naravno sve privatno i sve košta). Onda mu je ustanovio varikokelu, pa mu je to operisao i rekao da se pozitivni rezultati operacije mogu očekivati tek nakon 6 meseci. Dao mu je tablete profertil koje se takodje dosta plaćaju jer se nabavljaju na crno. Mm je dosta pio prirodnih lekova, čajeva i sl. Spermatozoidi se nisu baš popravili, ali važno je da smo ostali trudni i pored lošeg spermograma, a medicina smatra to nemogućim. ne verujem da sam ti puno pomogla. Naoružajte se strplenjem, to sa spermogramom ide jako sporo. Moj dr koji mi sad vodi trudnoću kaže da je spermogramvrlo varijabilan i da nije veliko čudo ako se ostane u drugom stanju i pored takve dijagnoze. Važno je da nije u pitanju azoospermia.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 12:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 1:36 pm
Postovi: 34
Mnogo si mi pomogla, veruj.
Po pisanju bi se reklo da je sistematican dr i da ide redom, sto ja kazem, znaci trazi uzroke, i to mi se svidja.
Zamolila bih te da mi napises ako znas koliko kosta konsultacija sa njim?
Volim da znam otprilike na sta da racunam.
Znam da je hormonski status jako bitan, pa ako se secas, posto verovatno postoje hormoni koji se moraju odraditi, koji su to?
Neke stvari moze covek i unapred da uradi, pa da se odnesu nalazi.
Mnogo si mi pomogla i izvini sto te toliko gnjavim. Cinjenica da ste ostali trudni :) mi puno daje optimizma :)))))
I drago mi je sto je uspelo kod vas.
Muz nema azoospermiju na svu srecu, oligoasteno je u pitanju, mada mu variraju razultati, bas kao sto si napisala.
Nekad malo bolje, nekad losije, ali sad kako pije vitamine i sl. sve je bolje.
Ulila si mi optimizam.
Hvala ti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 4:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 12:18 am
Postovi: 13
Lokacija: Novi Sad
Ljiljana,
moracu da potražim suprugove nalaze pa da ti tačno kažem koje hormone je vadio i da potražim da li je negde neki račun sačuvan pa da te o tome informišem. Čitala sam dosta o ovoj temi (mislim na loš spermogram) i to se sada negde smatra bolešću današnjice. MM je inače ''zdrav k'o dren'' i izgleda ''k'o od brega odvaljen''. To jednostavno nema veze s opštim zdravstvenim stanjem. Ono što može da uradi prevencije radi, jeste da ne nosi tesan donji veš i farmerice, da se ne tušira vrućom vodom, jer svako zagrevanje testisa uništava spermatozoide. Na ovom forumu imaš temu ''Loš spermogram'', pa je možda bolje da predjemo tamo, da nam ovde ne bi neko zamerio.
Pozz...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 4:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 1:36 pm
Postovi: 34
O.K.
Nije problem, preci cemo.
Citala sam ga, ali mene sad zanima samo to sto sam te pitala, koje hormone i cenu kod doticnog doktora. Nista vise.
Primenjuje suprug sve sto moze da primeni, od, napisala sam, vitamina i sl. do ne nosenja uskog i sl.
I on je Bogu hvala zdrav, pa eto svako neki problem ima, on los spermogram.
Ti kad budes imala vremena i volje, javi sta si nasla i hvala ti mnogo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 10:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 12:18 am
Postovi: 13
Lokacija: Novi Sad
Draga Ljiljana,
ne možemo tačno da se setimo koliko je koštao pregled kod urologa, izmedju 1000 i 2000 din, dakle ne više od 2000 din. A hormone koje je vadio su: FSH; LH; TESTO; PRL; TSH.
Naravno da ću odgovoriti na sve što mogu drage volje. Bez obzira što smo ostali trudni, naša borba sa lošim spermogramom još nije gotova, tako da i mene interesuju sva vaša iskustva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 11:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 11:41 pm
Postovi: 1
Citala sam vase postove pa se pitam da li znate dobrog ginekologa - zenu, a da je jos uvek u privatnoj praksi. Imam preko 26 godina, a jos sam, na zalost, student pa nemam pravo na zdravstveno osiguranje, tako da su drzavni doktori iskljuceni.

Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 80 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: