Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Ned Jan 09, 2011 4:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 06, 2007 2:58 am
Postovi: 46
Lokacija: novi sad
'...nije lepo kriviti doktora koji je super...'
Slazem se.Nije lepo.
Ali je manje lepo kad taj 'super' doktor ocigledan tumor(na UZ) protumaci kao 'nije to nista' i isti okarakterise kao ginekoloski problem(bez obzira na moje insistiranje da je uroloski,i ne obaziruci se na reci moje lekarke opste prakse-usput isticuci da 'on ima vise skole od nje'!?!!?) i da najagresivniju terapiju,a posle obilnog krvarenja i pregleda(sutradan) saopsti da ipak odete na urologiju recima 'mozda vas neko i primi tamo',jer je ginekoloski 'sve ipak u redu'(ne bih sad pisala o tome da ni to ipak NIJE bilo u redu-kasnije radjena kolposkopija,biopsija,krioterapija).
Nije meni dr Milosevic nikako kriv za tumor,niti za promene na grlicu.Krivo mi je sto je tako samouvereno tvrdio da nesto nije ili jeste.Hvala Bogu i mojoj lekarki opste prakse sto ga nisam poslusala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 7:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 04, 2011 7:24 pm
Postovi: 2
sinjorina je napisao:
:evil: Prijavila sam se samo zbog toga da i ja dam podršku Dr Saši Miloševiću! Takodje sam višegodišnji pacijent Dr Miloševića,kako ja tako i puno mojih koleginica,a i rodjaka. Do sada se niko nije žalio na odnos s lekarom, njegovu stručnost ili nešto slično.Tačan,svaka analiza koja se mora odraditi odradjena je u domu zdravlja,a za razliku od drugih lekara,nikada nije kritikovao rad drugih lekara,u mom slučaju,čak je i pohvalio kolegu. Sve moje koleginice dolaze bez straha kod doktora.Takodje i pohvale svim sestrama na ginekologiji.Ja na žalost,nemam decu,borila sam se sa karcinomom,ali nisu doktori krivi za to...Dr Saša Milosević je po meni pravi izbor! Nije lepo to što neka žena krivi doktora koji je super!



nema razloga da tako srcano reagujes. niko ne sumnja da je tebi dr sasa milosevic odlican, ali se ovde javilo par zena kod kojih je uradjen propust katastrofalnih razmera. s druge strane ima i onih koje redovno obavljaju pregled bez ikakvih promena pa nemaju razloga ni da negoduju, a s trece strane ima i onih zena kod koje su, kako citamo, zbog njega i decu ostavile :) hocu da kazem, lako je biti odlican lekar zdravom pacijentu, ne mislim samo na ginekologe niti na ovog masnog milosevica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pon Feb 28, 2011 12:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 03, 2010 7:09 pm
Postovi: 12
Da li mi neko moze reci koji dr sada radi u MC bolnici? Nalazim razlicite podatke, a veoma me interesuje.
I usput, ako mogu i neki komentari o njemu/njoj...
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pon Feb 28, 2011 1:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 03, 2010 7:09 pm
Postovi: 12
Jao, moram da dodam jos jedno pitanjce-vezi cena-da li neko zna koja je cena pregleda u mc i u bioviti? Bar okvirno...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 83 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: