Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Apr 20, 2010 6:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 09, 2009 10:13 pm
Postovi: 15
Da ne preskočim, prvi put u Medlabu kad rezultati nisu bili sjajni, a onda ponovio kod dr Tapš i kažu da je ona najbolji biolog, tad je bilo sve ok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Apr 20, 2010 7:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
Nolinica je napisao:
Radio je on spermogram i ok je.


onda si ti na redu da ispitas u cemu je problem.
puno srece :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Apr 20, 2010 7:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 09, 2009 10:13 pm
Postovi: 15
I ja sam osnovne hormone odradila, i sve ok. Ja bi dalje, sve detaljno da ispitam, ali po dr ne trebam žuriti, ima vremena, još je rano...Zato razmišljam da promenim ginekologa, ali od drugih čujem da su manje svi takvi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Apr 20, 2010 7:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
Nolinica je napisao:
Da ne preskočim, prvi put u Medlabu kad rezultati nisu bili sjajni, a onda ponovio kod dr Tapš i kažu da je ona najbolji biolog, tad je bilo sve ok.


ja koliko vidim iz pisanja na forumu rezultati znaju da variraju od laboratorije do laboratorije. takodje i spermogram ne mora da bude konstantno los ili dobar,sve zavisi od mnogo cega. najbolje da se uputis sa njegovim skorijim spermogramom kod dr kopitovic a ona ce te uputiti dalje.
nadam se da ces uspeti sto pre.
sretno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Apr 20, 2010 7:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
Nolinica je napisao:
I ja sam osnovne hormone odradila, i sve ok. Ja bi dalje, sve detaljno da ispitam, ali po dr ne trebam žuriti, ima vremena, još je rano...Zato razmišljam da promenim ginekologa, ali od drugih čujem da su manje svi takvi!


pa mozda njemu ima vremena a obzirom da imas 36god,isto kao i ja,onda tu bas i nema nesto mnogo vremena za cekanje.pa na vantelesnu primaju u program zene do 38godina. privatnici primaju i preko toga al to mnogo kosta. bolje ispitati jer pokusavas vec 11 meseci koliko sam razumela. ja sam jednom bila kod dr kopitovic i stekla sam utisak da zena stvarno zna sta radi. doduse nije bio problem kod mene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Apr 20, 2010 7:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 09, 2009 10:13 pm
Postovi: 15
Do 38 :o ?
Pod hitno ću nešto raditi. Hvala na savetima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Apr 20, 2010 7:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
da, do 38 godina mozes uci u program za vantelesnu koji finansira drzava. posle toga mozes samo da radis negde privatno za pozamasnu sumu evrica. zato ti kazem da ne cekas vec pravac kod dr da se sve ispita pa ako ti preporuce vantelesnu da bar imas vremena da te prime u drzavni program.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Čet Maj 20, 2010 5:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 20, 2010 5:05 pm
Postovi: 1
da li je iko imao iskustva sa dr. Ugarkovicem iz zmaj ognjena vuka?imam zakazan pregled kod njega,a prva mi je trudnoca,imam 28 god.i tek sam stigla u novi sad,tj udala se,hvala unapred...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Čet Maj 20, 2010 7:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 14, 2010 3:46 pm
Postovi: 51
dobila sam preporuku od jedne poznanice da je izuzetno dobar dr Luka Andjelic iz MC bolnice...ali vidim da ga ovde niko ne spominje? moj slucaj je kompleksan pa mi je vazno da to bude neko ko zna mnogo vise od pregleda,briseva i slicno. imala sam vec nekoliko operacija,endometrioze,radila VTO koji je uspeo ali u bg :D E sada mi treba neko za ozbiljne kontrole zbog mogucnosti povratka endometrioza... unapred hvala ..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pet Maj 21, 2010 1:04 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 6:05 pm
Postovi: 726
Zazo sad vidim ovde tvoj post mada sam ti i na drugoj temi rekla :D za to sto tebi treba u NS ti mogu preporuciti Kopitovicku i Trninicku, obe su u Genezisu a i u Betaniji :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pet Maj 21, 2010 10:06 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 14, 2010 3:46 pm
Postovi: 51
hvala tanja...cula sam za nju ali zar nije prica da je ona bas extrimli zauzeta pa nema vremena da ti se posveti :roll: a jel cuo neko za dr.luka andjelic iz mc bolnice???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pet Maj 21, 2010 10:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 6:05 pm
Postovi: 726
Zazo, price su jedno a stvarnost sasvim drugo. Jeste preopterecena ali kad udjes u ordimaciju imas njenu maksimalnu paznju, odgovara na bukvalno sva pitanja, naravno ako si spremna unapred sta ces da pitas, ja sam isla cak i sa spiskom :wink: posto pola zaboravim.
Ista je i Trninicka.
Srecno koga god odaberes :D .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Uto Jul 20, 2010 1:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 20, 2010 1:47 am
Postovi: 5
zozons je napisao:
tikky je napisao:
Mila02 je napisao:
Cao svima! :lol:
Molim Vas pomozite mi! Da li ima neko iskustvo sa Dr. Anita Mitreski ordinacija Minerva??? Meni je lecila kondilome i na kraju se ispostavilo da ih uopste nisam ni imala.



Dobro da sam procitala sve postove na forumu, obzirom da mi je od doticne postavljena ista dijagnoza i sto pre spaljivanje da se odradi ili sta vec....Inace nikada ranije mi niko nije primetio kondilome, a Kod DR sam otisla prvi put. Zaista , da li su to doktori ili mafijasi?


Isti slucaj.. Dr. Mitreski mi je "dijagnostikovala" kondilome. Sledi nekoliko dana nerviranja, sumanutog pretrazivanja interneta, literature... i sl. Na predlog momka, odem kod dr. Mire Andjelic i ispostavi se da kondilomi NE POSTOJE! Zato : Sto dalje od dr. Anite Mitreski i ordinacije Minerva!!!


Da li je moguce da se takve stvari stvarno rade?! Meni je isto rekla i kozu sa ledja mi skinula sa cenama a zna da sam student...I sad nakon svega ni ne znam da li ih stvarno imam ili nemam :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Re:
PostPoslato: Uto Avg 03, 2010 3:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 05, 2009 8:51 am
Postovi: 5
J_NS je napisao:
zozons je napisao:
Mila02 je napisao:
Cao svima! :lol:
Molim Vas pomozite mi! Da li ima neko iskustvo sa Dr. Anita Mitreski ordinacija Minerva??? Meni je lecila kondilome i na kraju se ispostavilo da ih uopste nisam ni imala.




Isti slucaj.. Dr. Mitreski mi je "dijagnostikovala" kondilome. Sledi nekoliko dana nerviranja, sumanutog pretrazivanja interneta, literature... i sl. Na predlog momka, odem kod dr. Mire Andjelic i ispostavi se da kondilomi NE POSTOJE! Zato : Sto dalje od dr. Anite Mitreski i ordinacije Minerva!!!


Da li je moguce da se takve stvari stvarno rade?! Meni je isto rekla i kozu sa ledja mi skinula sa cenama a zna da sam student...I sad nakon svega ni ne znam da li ih stvarno imam ili nemam :(


Jeste, evo jos jedan slucaj. Kod doticne sam otisla da uradim papu i UZ i rekla mi je da imam kondilome. Bilo mi je cudno jer sam tri nedelje pre toga bila kod studentskog i nije mi rekao nista. Nasla sam vezu u Betaniji i otisla da me tamo dr pregleda i ista je prevrnula ocima na pomen dr Mitreske i njene dijagnoze. Detaljno me je "proucila" i naravno da nije bilo ni pomena od kondiloma.
Jos ja sufliram dr-u u Betaniji i kazem joj " rekla mi je da imam bas velike na ulazu kod uretre".... ma kakvi, srecom nista od kondiloma.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Avg 10, 2010 2:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 31, 2010 1:32 am
Postovi: 332
Da li neko zna u kojoj privatnoj ordinaciji radi dr Aljoša Mandić (ginekolog onkolog koi radi u Institutu Sremska Kamenica)???


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 54 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: