Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 10:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 09, 2006 3:04 pm
Postovi: 174
Vec sam preporucila dvojicu ginekologa, ne zbog vodjenja trudnoce (jer je ni sama jos nisam ostvarila), vec zbog redovnih pregleda.

Moram napomenuti da sam i sama bila jako skepticna sto se tice pregleda kod "muskog" ginekologa. Prepoznajem u vama isti strah koji sam ja svojevremeno osecala. Smatrala sam da me samo zena moze razumeti i da su zene mnogo neznije od muskaraca prilikom pregleda. A o blamu skidanja pred muskarcem da i ne pricam. Kako sam bila u zabludi! :lol:

Nikada me niko nije pregledao tako nezno kao Dr.Lugonjic. Svaka mu cast. Uz to je i jako ljubazan i odgovara na sva moguca, i nemoguca, pitanja (a ja uvek imam jos jedno pitanje da postavim). :roll:

Kako god, poenta ovog mog piskaranja je sledeca: vas ginekolog mora biti osoba kojoj verujete i pred kojom se ne ustrucavate ni u kom pogledu, osoba koju mozete da ga pitate sve sto vam nije jasno. Jer ukoliko nakon pregleda izadjete iz ordinacije sa pitanjima, niste dobili potpunu uslugu! :wink:

Srdacan pozdrav za komsiluk! :wink:

P.S.
Moram da naglasim da moja iskustva sa "zenskim" ginekolozima nisu bila prijatna kao ona koja sada imam sa "muskim". Cisto da ne dodje do pogresnog tumacenja. U pitanju je samo moje iskustvo, nemam nista protiv njih! :D

_________________
Don't worry about the world coming to an end today, it's already tomorrow in Australia.

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic ... sterilitet


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 11:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 2:07 pm
Postovi: 13
Ja se licno prijatnije osecam kod zene ginekologa, mada mi je u toku trudnoce najprijatniji pregled bio kod muskog ginekologa - dr Maricica iz Visegradske!

Zbog preselenja u NS sam promenila gomilu njih sto u Beogradu sto u Novom Sadu. Isla sam kod dr Vejnovica zbog dogovora o epiduralu i moj utisak o njemu je nikakav. Izasli smo od njega zapanjeni cenom i kratkim pregledom. Sam je odlucio da mi uradi ekspertni UZ (u trajanju od 3 min), za koji od mojih prijateljica iz Beograda niko nije ni cuo. Nista mi korisno nije rekao osim sto je tvrdio pazar. Znaci, ne volim doktore poput njega, nadmene i krute.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Dr Kopitovic
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 12:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Mislim da kada je u pitanju lecenje steriliteta, treba izabrati ginekologa sa iskustvom u toj sferi, a tu je onda neprikosnovena dr Kopitovic iz Betanije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 6:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 08, 2007 12:32 pm
Postovi: 10
a znate li dobrog urologa u novom sadu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 8:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 10:53 am
Postovi: 24
Ginekolog ne radi samo pracenje trudnoce,vec i redovne kontrole,probleme kakve vec mogu da zadese verovatno da znaju,potrebno je samo poverenje u doktora kod kog ides,a ja bih preporucila "PERINATAL",Dr Kozarov


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 8:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 10:53 am
Postovi: 24
Yuki znam da u "PARKS"-u,privatna klinika radi odlican urolog Dr Brzakov,Suboticka 41,tel.395-861,402-539


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Sre Maj 09, 2007 9:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 09, 2007 9:26 pm
Postovi: 7
Ja sam imala dosta iskustva na zalost sa mnogim ginekolozima u NS. Predlazem Prof. dr. Segedija, ordinacija SELECTA. A expertni UZ i amniocinteza- DR. Aleksandra Novakov, poliklinika MARIC i Dr.Bjelopavlovic, Betanija. Bez uvrede, ali Prof.dr. Visnjevac ...nemam komentar ... mislim da ga treba izbegaviti. Ovo pricam na osnovu svog iskustva i vise zena koje znam. Pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 10, 2007 12:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 08, 2007 12:32 pm
Postovi: 10
hvaljenak!:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 10, 2007 11:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 14, 2005 1:19 am
Postovi: 120
Da li je neka od vas bila kod doktorke Veber i kakva su vam iskustva sa njom? Moju mamu je operisao dr Visnjevc i bila je zadovoljna, pa me interesuje vase lose iskustvo sa njim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 10, 2007 11:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 01, 2006 3:04 am
Postovi: 170
Mene isto interesuje misljenje o dr. Veber


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 11, 2007 5:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 03, 2006 5:56 pm
Postovi: 46
Lokacija: Novi Sad
Ja sam nekoliko puta bila kod doktorke Veber. Mozda moje misljenje nije merodavno, jer sam isla samo na neke redovne kontrole i nisam imala nikakvih problema, tako da mi je u sustini bila ok. Nije mi se dopalo to sto nije bas preterano raspolozena da odgovara na pitanja i sto pregledi teku nekako kao "na pokretnoj traci" , cekaonica je uvek prepuna i ceka se i pored zakazanog termina. Uglavnom sam cula pozitivna misljenja o njoj, ali meni nekako nije "legla", ako me razumete...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 24, 2007 10:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 30, 2007 12:38 pm
Postovi: 43
Ja sam u jednom od svojih haosa išla kod Anite Mitreski u Minervu i stvarno mi je žena posvetila punu pažnju objasnila sve što sam htela da znam jedino što mi se nije svidelo jeste što sam na kraju pregleda ostala šokirana cenom. Imala sam utisak da sam opljačkana.
I prepisala mi je albothil, za koji sam na ovom forumu pročitala svašta. Bila je i nežna pri pregledu i ljubazna ali stvarno ne vidim opravdanje za tolike pare. I ja sad tražim drugog ginekologa.
Što se tiče Višnjevca za njega sam se dosta raspitivala. Ono što sam ja čula jeste da je dobar, ali radikalan. Odnosno dobar je hirurg ako treba neka operacija. Ovako za čisto praćenje trudnoće ili redovnog pregleda treba tražiti drugog ginekologa. Čula sam još za njega da voli izazove i traži ih. ako nema nešto za sečenje nije mu interesantno i zna da bude grub.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 31, 2007 10:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 2:07 pm
Postovi: 13
Nedavno sam zvala par ordinacija i nije mi se ucinilo da je Minerva preterano skuplja od drugih. Perinatal je recimo bio skuplji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 22, 2007 7:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 29, 2007 9:48 pm
Postovi: 22
Cula sam da u ordinaciji Perinatal radi neka doktorka koja daje popust za studente. Ne znam tacno kako se zove(nisam zapamtila) ali inicijali su M.A. ili obrnuto. Ima li neko iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: info
PostPoslato: Čet Avg 23, 2007 1:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 23, 2007 12:27 pm
Postovi: 2
Ciao drustvo,
nadam se da jos nekog ima u ovoj chat sobi... vidim da datumi nisu bas najskoriji ali se nadam da nisu bas svi batalili ovaj forum.
Posto sam nova trudnica i ne plivam savrseno u poznanstvima lekara, babica itd. molim bilo koga za malo vise info o doktorici Bozani Stepanov. Ne zelim da idem kod privatnika kad vec postoje zdravstvene ustanove i lekari koji su strucni tako da Vas molim za bilo koje uputstvo koje mi moze dobro doci u ovim danima drugog stanja. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: