Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 25, 2009 12:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 25, 2009 12:39 am
Postovi: 3
Cao svima! :lol:
Molim Vas pomozite mi! Da li ima neko iskustvo sa Dr. Anita Mitreski ordinacija Minerva??? Meni je lecila kondilome i na kraju se ispostavilo da ih uopste nisam ni imala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 25, 2009 6:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Za Ivanu2003
Na Novom naselju je moja drugarica odrzavala trudnocu kod dr. Tabša imao je dosta pacijentkinja to je bilo pre tri godine ne znam da li još uvek radi tamo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: MC Opsta Bolnica
PostPoslato: Pet Apr 03, 2009 12:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 12:35 pm
Postovi: 2
iskreno Vam mogu reci da je DR Marinkovic iz Opste Bolnice MC bila za mene najbolja a i najjeftinija od privatnika u NS ( kad sam ja proveravala). Lose iskustvo imam sa doktorkom iz Femine, nesecam se vise kako se zove, a i Dr. Weber-Mamic koja radi u Mihajla Pupina je ok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 03, 2009 3:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 12:18 am
Postovi: 13
Lokacija: Novi Sad
Slažem se da je dr Veber-Mamić ok. Idem u istu ambulantu, a moja dr je Drdagana Mirović, koja je zaista sjajna. Godinama sam kod nje i prezadovoljna sam. Kod obe dr je gužva nenormalna, ali se sad zakazuje, pa je malo lakše. Dve moje drugarice idu kod dr Veber-Mamić i jako su zadovoljne. Obe dr su mlade i vrlo prijatne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 7:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 01, 2006 3:04 am
Postovi: 170
E ovako drage moje, ja sam sada u drugom stanju i trebao bih da odem na prvi pregled. Hocu da odustanem od dr. Veber, bas zbog toga sto nije raspolozena da odgovara na pitanja (a cu ih sada verovatno imati hrpu). Sada mi je nekoliko njih preporucilo dr. Djurdjevica, a mene jos interesuje da li prvo da idem privatno kod njega ili u Betaniju, kako to uopste ide


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 9:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 02, 2008 9:43 pm
Postovi: 14
Mila02 je napisao:
Cao svima! :lol:
Molim Vas pomozite mi! Da li ima neko iskustvo sa Dr. Anita Mitreski ordinacija Minerva??? Meni je lecila kondilome i na kraju se ispostavilo da ih uopste nisam ni imala.



Dobro da sam procitala sve postove na forumu, obzirom da mi je od doticne postavljena ista dijagnoza i sto pre spaljivanje da se odradi ili sta vec....Inace nikada ranije mi niko nije primetio kondilome, a Kod DR sam otisla prvi put. Zaista , da li su to doktori ili mafijasi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 25, 2009 9:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 25, 2009 6:40 pm
Postovi: 3
Pozdravljam sve... :)
Evo i mog iskustva sa Perinatal i dr Kozarov. Bila sam njen pacijent od '96 do 2001. U početku redovne kontrole a posle pokušaji da zatrudnim. Iskustvo mi je isto kao ono opisano u nekom od prethodnih postova. Mnogo UZ pregleda, lečila Chlamidiyu i konstatovala da je sve u redu. NIKADA nije ni pomislila da iskontrološe hormone.
Ljubazna jeste. Ali nekako je dobar lekar samo za zdrave žene. I za kiretaže.
U to vreme je sve moje prijateljice koje su išle kod nje lečila na isti način.

Poslednjih godina idem kod dr Ćurčić u Signal. Dobar i strpljiv lekar. Meni odgovara ali se zakazuje mesec dana unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 5:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 29, 2007 9:48 pm
Postovi: 22
Ne znam da li sam dobro razumela, ali u Betaniju ne mozes da ides bez uputa tj.mozes ali onda sve placas? Ja sam pre dva dana saznala da sam trudna i sada sam u nedoumici kojeg lekara da izaberem. Htela sam da to bude Dr Dobric u Zmaj Ognjena Vuka ali kada sam nazvala rekli su mi da nema slobodnih termina do 23.juna, ali kao da nazovem u sredu jer tada rade bas njene sestre i mozda ce me one "ugurati". Sada ne znam sta da radim. Koga preporucujete za vodjenje trudnoce?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 8:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 01, 2006 3:04 am
Postovi: 170
Stvarno ne znam koga bih bilo kome preporucila. Isla sam ranije kod dr. Veber ali ona nije neko sa kim mozes bas razgovarati, mislim da je malo "istrosena" sto se tice da joj se postavljaju pitanja, ne kazem da nije strucnjak. Sada sam krenulo kod dr. Srdjana Djurdjevica, ni on nije bas recit, ja imam dosta problema od pocetka trudnoce, krvarenje, tempertura, sad opet krvarenje i on me je stravio samo na terapiju mirovanja uz dve injekcije. Znaci nije mi dao nikakve lekove za odrzavanje trudnoce, da li je to ok ne znam posto sam tek 9 nedelje. Znam samo da nije od onih doktora kojima je najveci cilj da uzmu pare, amda idem kod njega privatno. Tako da stvarno ne znam, najbolje se raspitaj ako mozes kod drugarica, rodjaka i tako, razni ljudi imaju razlicita iskusyva sa istim dr.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 09, 2009 5:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Probaj u Signalu dr. Ivkovic je super i dr. Curcic. Obe su jako strpljive lepo se moze razgovarati s njima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 10:35 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 09, 2005 4:47 pm
Postovi: 54
Potpuno isto misljenje sa jednom od clanica foruma-odlicno iskustvo sa Dr .Marinkovic iz MC bolnice, kod koje sad idem na redovne kontrole.
Lose iskustvo sa Femina ordinacijom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 12, 2009 1:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 29, 2007 9:48 pm
Postovi: 22
Kakva je sada situacija u Zmaj Ognjena Vuka? Jel se svi pregledi zakazuju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 12, 2009 8:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 12, 2009 8:43 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima!
Iako je moje pitanje van glavne teme koja se obradjuje ovde (sterilitet i ginekoloski pregledi za zene) naslov ovog topic-a jedini odgovara onome sto me zanima, pa molim nekoga da odgovori na sledece:
Ja sam iz okoline NS, muskarac sam i zanima me koja privatna ginekoloska ordinacija u NS radi manje hirurske intervencije, tj uklanjanje raznih izraslina na muskom polnom organu laserom ili radiotalasima, jer nikako ne zelim na klasicnu hirursku intervenciju.
I kakva su iskustva sa tim ordinacijama koje to rade.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 13, 2009 8:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 13, 2009 7:56 pm
Postovi: 1
Lokacija: Novi Sad
Vidim da niko ne spominje dr Todorovica.Ja sam bila zadovoljna kad mi je vodio prvu trudnocu ali kada smo poceli da planiramo drugo dete i kako to nije islo on je samo govorio Kad je bilo jedno,bice i drugo.
Radio mi je inseminaciju bez ikakvih prethodnih analiza.
Kad to nije uspelo krenula sam u dom zdravlja Zmaj Ognjena Vuka kod dr.Ugarkovica-on me je samo prebacivao iz meseca u mesec,izgubila sam sa njim oko pola godine dok konacno nisam resila da idem kod dr.Kopitovic.

Na prvom ultrazvuku mi je rekla da imam policisticne jajnike!!!Bila sam u soku,Dva ginekologa sve vreme govore da je sve u redu a ona samo pogleda i vidi odmah.
Dobro je da ovakva tema postoji,i stvarno se treba raspitati pre odlike kog lekara izabrati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 15, 2009 6:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 19, 2007 1:45 pm
Postovi: 2
tikky je napisao:
Mila02 je napisao:
Cao svima! :lol:
Molim Vas pomozite mi! Da li ima neko iskustvo sa Dr. Anita Mitreski ordinacija Minerva??? Meni je lecila kondilome i na kraju se ispostavilo da ih uopste nisam ni imala.



Dobro da sam procitala sve postove na forumu, obzirom da mi je od doticne postavljena ista dijagnoza i sto pre spaljivanje da se odradi ili sta vec....Inace nikada ranije mi niko nije primetio kondilome, a Kod DR sam otisla prvi put. Zaista , da li su to doktori ili mafijasi?


Isti slucaj.. Dr. Mitreski mi je "dijagnostikovala" kondilome. Sledi nekoliko dana nerviranja, sumanutog pretrazivanja interneta, literature... i sl. Na predlog momka, odem kod dr. Mire Andjelic i ispostavi se da kondilomi NE POSTOJE! Zato : Sto dalje od dr. Anite Mitreski i ordinacije Minerva!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: