Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Braon iscedak vec nedelju dana!
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 5:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 13, 2011 12:38 am
Postovi: 2
Hvala devojke, divne ste! :) Moraću stvarno da odem kod doktora, ovako više ne ide..nadam se samo da će sve biti ok i da je to od stresa ili nečeg manje ozbiljnog.. :-?
I nadam se da će nas sve ovde koje imamo tu muku proći već jednom! :)
Pozz :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Braon iscedak vec nedelju dana!
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 6:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 09, 2010 12:14 pm
Postovi: 12
Javi kako je bilo kod doktora i sta ti je rekao. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Braon iscedak vec nedelju dana!
PostPoslato: Uto Jun 07, 2011 6:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2011 5:43 pm
Postovi: 14
Zdravo, i ja sam jedna od NAS imam ciste na jajnicima odnosno policisticne jajnike i disbalans hormona, e sada da li se nekome desavalo da mu menstr. kasni a kasnije dobije umesto menstr braon iscedak, kao vodenkasta zuckasto-smedja ispirka, to traje par dana i jace je uvece i rano ujutru ali na vesu nema nicega, vec na papiru kada se obrisem. Ujutru je krv kao na menstruaciji tamno crvena??? Plasim se i cekam cetvrtak jer mi je lekar rekao da je to normalno, de je menstruacija ili cista je pukla, to traje 5 dana vec, i neuzimam nikakvu hormonsku terapiju, a kosa mi jako ispada i maljavost je izrazena?? pomozite. HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Braon iscedak vec nedelju dana!
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 6:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 09, 2010 12:14 pm
Postovi: 12
Ja i dalje imam braon isecdak nakon ciklusa, ali vise ne brinem. Pre neki dan sam opet bila na kontroli na Narodnog fronta i gle cuda! Od jednog policisticnog jajnika, vise nemam nijednu cistu, sve su se povukle, a bile su gustog sadrzaja, a na drugom jajniku imam samo jednu cistu, i to malu, 16 mm. :) Ja sam presrecna! :) Doktorka mi je rekla da sam u odlicnom stanju, ali da ipak nastavim da pijem Microgynon, da se one ne bi opet javljale, a i da bi endometrioza levog jajnika ( koja inace nije velika, ni rasirena) se smanjila jos vise. :) Dakle, bas me briga vise za taj braon isecedak. :) To cu regulisati trudnocom koju planiram sledece godine. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Braon iscedak vec nedelju dana!
PostPoslato: Uto Avg 09, 2011 4:57 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Mar 26, 2008 2:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: ZG
Zdravo cure!!!
Evo da se i ja prikljucim na temu. Vidim da neke od vas imaju slican problem kao i ja, odnosno, ja vec dva mjeseca imam braon iscjedak poslje zavrsetka menstruacije, odnosno pposlje 7 dana menstruacije podje taj braon iscjedak koji traje oko 7-8 dana. Vec 3 mjesec pijem YAZ tablete, i od kada sam pocela da ih pijem, bolje receno poslje druge kutije poceo je ovaj problm to jest da poslje menstruacije imam taj braun iscjedak. Neznam dali to ima veze za YAZ tabletama koje pijem ili je to nesto drugo? Da napomenem da sam prije YAZ pila godinu i 6 mjeseci pila diane 35 i nisam imala slicnih problema.
Treba mi vasa pomoc!!!!
Unaprijed hvala.
Pozdrav

_________________
Pomozite kome je potrebno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Braon iscedak vec nedelju dana!
PostPoslato: Sub Avg 13, 2011 1:11 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 13, 2011 12:55 am
Postovi: 1
Zdravo! Procitala sam sve vase postove na ovu temu i umrla sam od straha. 7 dana posle menstruacija pojavio mi se braon iscedak koji se kasnije pretvorio i u nesto nalik na krv.Grudi me bole,neprijatan miris i ako se stalno tusiram da nestane i prestane. Nikada mi se ovo pre nije desavalo, imam 17 godinaa -.- I ne zelim kod doktoraa, ni saznanje o nekim problemimam,cistama itd. Razumite me mladaa sam,zelim da mi kazete da je ovo normalno :) :/

_________________
Veruj.Sa verom je sve moguce! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Braon iscedak vec nedelju dana!
PostPoslato: Pet Mar 14, 2014 3:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 3:20 pm
Postovi: 1
minka je napisao:
Imam 35 godina, cikluse na 24-28 dana. Poslednju menstruaciju sam imala 8.aprila, poslednji odnos 12., braon iscedak (lici na gusti vocni sok) mi se pojavio 17. danas je 23. i iscedak se pretvara u krv!, kolicina je veoma mala...obracam se vama zato sto sam van nase zemlje a na pregled bih otisla kada budem bila kod kuce. Ipak, ovo je predugo i neprijatno i zabrinjavajuce.
....da, grudi me bole kao pred menstruaciju i malo su narasle!

Potpuno isti problem,na trenutak sam se pitala dali sam ovo ja pisala. :) J a zivim u austriji,i kao sto neki znaju zakazivanje pregleda je po mesec dana cekanja...treba mi pomoc,jer mi je na sred ciklusa,kad ocekujem ovulaciju,pojavio braon iscedak,koji je prvo bio sukrvicav sekret,pa vec dva dana tamno braon gust iscedak.malo osecam napetost u stomaku,i nista sem toga.pijem virkuta caj,i bas kad sam krenula sa njim pojavio se iscedak(od caja nije sigurno)on je dobar za plodnost! sta moze biti,zabrinuta sam!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Braon iscedak vec nedelju dana!
PostPoslato: Sub Maj 14, 2016 1:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 14, 2016 1:10 am
Postovi: 1
Imam 19 godina, cikluse 28-30 dana. Poslesnju mestruaciju sam dobila 10.aprila. Kasnila mi je ovog meseca pa sam 3.dana kasnjenja uradila test na trudnocu i bio je negativan. Ali pojavio mi se braon iscedak pa sam uradila opet, ovog puta osetljoviji stapic test 6.dana od izostanka. Bio je negativan. Da li mogu biti sigurna da nisam trudna ako sam 6.dana uradila test? Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 91 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: