Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: BIOTEST laboratorija u NOVOM SADU
PostPoslato: Pet Nov 19, 2010 2:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 04, 2009 3:42 pm
Postovi: 24
Zelim sa svima da podelim jako lose iskustvo sa Biotestom i besplatnim pokusajem vantelesne oplodnje u Novom Sadu...
Moj suprug je pacijent Dr Vinke Vukotic vec neko vreme, rezultati su uvek izmedju 10 i 20% spermatozoida, nikada manje od 10%.

Skupljali smo papire za besplatnu VTO, samo je spermogram los. Dr Kopitovic u NS insistira na spermogramu iz BIOTEST laboratorije, gde smo i isli da obavimo analize. Rezultat je bio 0,00%!!!!!!!!!!!!

Sada nemamo pravo cak ni da se prijavimo na VTO o trosku fonda.

Ja imam 26 godina, sve ok rezultate

Toliko sam besna na ekipu iz Biotesta, ubili su nas u pojam bez ikakvog objasnjena, zateceni smo da neko moze da ti napise da nikad neces imati decu i da te ne udostoji odgovora - ponovili smo spermogram u BG-u, apsolutno nije istina to sto u Biotestu kazu.

Cuvajte zivce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BIOTEST laboratorija u NOVOM SADU
PostPoslato: Pet Nov 19, 2010 7:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2009 4:27 pm
Postovi: 66
Pa, nista, radite VTO u Beogradu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BIOTEST laboratorija u NOVOM SADU
PostPoslato: Pon Nov 22, 2010 11:54 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Da, i mi smo lose prosli u Biotestu... 1%!!!! Radili smo VTO u Betaniji al nije ni doslo do oplodnje jc pa nije ni bilo transfera. Da ne spominjem da je u drugim laboratorijama razultat bio daleko bolji. Sve u svemu, isti biolog radi i u Betaniji i u Biotestu. Mogu samo da kazem da je kao covek odvratna osoba, a kakva je kao dr. pokazuju rezultati testova koje ona radi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BIOTEST laboratorija u NOVOM SADU
PostPoslato: Sub Dec 17, 2011 12:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 20, 2010 6:37 pm
Postovi: 20
Lokacija: Novi Sad
LaFolie je napisao:
Zelim sa svima da podelim jako lose iskustvo sa Biotestom i besplatnim pokusajem vantelesne oplodnje u Novom Sadu...
Moj suprug je pacijent Dr Vinke Vukotic vec neko vreme, rezultati su uvek izmedju 10 i 20% spermatozoida, nikada manje od 10%.

Skupljali smo papire za besplatnu VTO, samo je spermogram los. Dr Kopitovic u NS insistira na spermogramu iz BIOTEST laboratorije, gde smo i isli da obavimo analize. Rezultat je bio 0,00%!!!!!!!!!!!!

Sada nemamo pravo cak ni da se prijavimo na VTO o trosku fonda.

Ja imam 26 godina, sve ok rezultate

Toliko sam besna na ekipu iz Biotesta, ubili su nas u pojam bez ikakvog objasnjena, zateceni smo da neko moze da ti napise da nikad neces imati decu i da te ne udostoji odgovora - ponovili smo spermogram u BG-u, apsolutno nije istina to sto u Biotestu kazu.

Cuvajte zivce.


pozdrav, nisam jos krenuo u program, ali prosle godine sam radio spermogram u biotestu i ooo !!!
posle sam ponovio u medlabu i bilo je 100 000. jeste da je malo ali je bilo!
uzasno sam se osecam kad pomislim na biotest i nije mi jasno zasto su samo oni validni za VTO.

ima li neko pojasnjenje, savet...

hvala vam

_________________
..O, da mi je da se jos samo jednom zaljubim. Opet bih gledao niz kej kao niz prugu i opet bih znao da se u oblak zadubim i cekao bih samo nju, ni jednu drugu..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BIOTEST laboratorija u NOVOM SADU
PostPoslato: Ned Dec 18, 2011 1:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 04, 2009 3:42 pm
Postovi: 24
Mi smo isli u Jevremovu na kraju, zamrzavali 2 uzorka, isto su strogi oko rezultata, ali daleko da smo imali nulu. I odusevila sam se jer mi se biolog javio, da me pita da smo imali nekakvih problema, delovalo mu je da proces spermatogeneze nije zavrsen, da fali akrozom spermicima, i da bi bilo super da dodjemo za 20ak dana da ponovimo. Za 20 dana bio je 4 puta bolji spermogram.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: