Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: uplasena mama
PostPoslato: Sre Apr 04, 2007 1:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 04, 2007 1:13 pm
Postovi: 4
moja cerkica je sada napunila 3 godine i ima problem oko stolice maltene od kada se rodila. Dok je bila jos tek rodjena beba stolice su joj bile mekane i vise retke ali ih je tesko ''izbacivala''. Sto je bivala sve starija one su postale tvrde, anus joj je pukao i krvarila je. Pedijatar mi je savetovao da joj smanjim, cak i potpuno ukinem mleko, mlecne proizvode, jaja, przeno,... Mlako joj jesam smanjila, ali ga nisam ukinula jer ga dete obozava, ali ni to nije pomoglo, mlecne proiyvode ne jede, ne voli ih, przeno ne obeduje, oduvek joj dajem kuvanu hranu. Vodila sam je kod decijeg hirurga, posle pregleda su mi prepisali mast faktu . Vec godinu, ako ne i jace, ona ima tvrdu stolicu, ali svu u kuglicama, tako da je ne boli i ne krvari. Uz to da vam napomenem, stolice su joj oduvek bile redovne, retko prodje jedan ili dva dana da ih nema, zaista mnogo retko. Proslog leta kada smo bili na moru, pojavio joj se neki mali osip na kozi, odvela sam je u ambulantu i ujedno pitala tog staaarog doktora za ovaj problem i on mi rekao da joj verovatno nervi u crevima brzo rade jer je i ona sama sva zivahna. Takodje je rekao i da ce to vremenom proci.
Ja Vas iskreno molim da mi na ovo moje poduze pismo odgovorite i posavetujete me sta da radim, ne bih volela da moja devojcica pati ili kasnije da ima neke probleme


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 95 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: