Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ultrazvuk želuca
PostPoslato: Pet Mar 27, 2020 1:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ма да, баш те брига, није теби ништа што рек'о онај малопре. А лекар ће се много потрести ако ти се шта лоше догоди. Све ће му тећи крокодилске сузе низ леђа. Чуј, да провери ерозије желуца да не би прешле у чир. Будала. Ерозије су изразито опасне јер представљају отворена врата за све могуће микроорганизме директно у крвоток. Плус могућност гадног крварења.

Нагледао сам се таквих, превише. Ено неки су на гробљу одавно. Да ли су имали унутрашње крварење па их развлачили по болницама док нису добили сепсу или су добили рак желуца или дебелог црева - нема везе. Све је то случајно и никакве везе нема са желуцем јер су криви вируси и ванземаљци и Морона вирус. Ионако нико није преживео свој живот.

Ако те занима шта да радиш, иди на мој сајт http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/uputstvo па прочитај здравствене савете а после питај ако шта треба и ако те занима.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ultrazvuk želuca
PostPoslato: Pet Mar 27, 2020 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 28, 2018 10:37 pm
Postovi: 38
aaaca je napisao:
Нећеш носити тако дуго јер ће ти много пре истека тог рока доћи главе. Немој да се зезаш са тим иако ти је лекар будала.

Ниси ми рекао да ли си ишта радио по питању гастритиса ових година?

Шта си повраћао и зашто?


Stigao nalaz...

Metaplazija enterocita u gastrične mukusne stanice...
Skraćenje vilusa bez limfoepitelijalne lezije I reaktivne kriptalne hiperplazije.
Hiperplazija brunerovih žlezda prisutna svuda.
Hp asocirani gastritis bez intestinizacija.

Duodenitis ch. Erozivni
Aktivni atrofični hp gastritis antruma bez intestinizacija, uz reaktivni refluksni gastritis
Neaktivni afrotični hp gastritis antruma bez intestinizacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ultrazvuk želuca
PostPoslato: Sub Mar 28, 2020 12:20 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ништа ти ја то не разумем али све ми делује лоше. Погледај ти оне моје савете јер их има доста везаних за желудац, црева и исхрану.

У сваком случају мораш радикално да мењаш исхрану.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ultrazvuk želuca
PostPoslato: Uto Mar 31, 2020 2:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 28, 2018 10:37 pm
Postovi: 38
aaaca je napisao:
Ништа ти ја то не разумем али све ми делује лоше. Погледај ти оне моје савете јер их има доста везаних за желудац, црева и исхрану.

У сваком случају мораш радикално да мењаш исхрану.


Rečeno mi je da želudac ne smijem držati nikako prazan zbog refluksni gastritisa.
Vrsta hrane je važna za sve, ali kod mene je to manji uzrok, refluksni gastritis + hp je načinio atrofiju.
Hvala Bogu, pa sam otkrio sve ovo u laganoj fazi, dobio sam terapiju da istjeram hp, poslije ću pitati doktora koje lijekove da uzimam doživotno jer uzrok kod mene je refluksni gastritis. I to je napisano hemijske prirode, to je kafa... pio sam je umjesto vode, bez vode.

A vidiš zbog jednog povraćanja sam otišao na dvije gastroskopije, dok mnogi ne bi ništa uradili, eto zašto doktori kažu da su pregledi obavezni, ja da nisam otkrio ovo sad, ko zna za koliko godina bi me ubio Gastritis za koji sam mislio da ga više nemam, 2015 uspio trojnu za ch gastritis, doduše i tad je ličio zadebljanim na atrofični erozivni, jer je sluznica bila edematozna, i vjerujem da imam sreće što napada dvanaestopalačno i antrum a ne korpus želuca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ultrazvuk želuca
PostPoslato: Čet Apr 02, 2020 10:36 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Лекари су погрешно научени тако да праве велику штету организму наопако га "лечећи". Колико знам нико се није излечио од тог проблема а пре или касније добију неки канцер желуца, једњака, црева...

Буди добар па прочитај бар текстове здравствених савета са мог сајта везане за исхрану, желудац...

Веома лош квалитет хране узрок је највећег дела здравствених проблема.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: