Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Polipi na debelom crevu
PostPoslato: Sre Jul 17, 2013 2:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Pa super, nek se nađe više ljudi koji su imali bogatu dokumentaciju pa posle bili čisti. Nek ih nazovu greškom, kako god, ali, takvih nema...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Polipi na debelom crevu
PostPoslato: Sre Jul 17, 2013 2:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Dejanbg je napisao:
Pa super, nek se nađe više ljudi koji su imali bogatu dokumentaciju pa posle bili čisti. Nek ih nazovu greškom, kako god, ali, takvih nema...

А зашто би то радили? Коме шта да доказују? Има их, има, али ко не жели да види тај не гледа.

И већ се види да ти намере нису искрене чим спомињеш термин "богата документација". Већ се ограђујеш.

И шта уопште желиш да постигнеш овим твојим текстовима?!

И ко је уопште преживео цитостатике и јонизујуће зрачење? Само статистичка грешка! Не постоји ни један једини доказ да цитостатици лече туморе осим на оном нивоу што би постигла сумпорна киселина проливена по ткиву.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Polipi na debelom crevu
PostPoslato: Sre Jul 17, 2013 7:37 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Zašto bi to radili??? Da pomognu drugima! Da se i drugi izleče! Ili da sebično čuvaju tajnu za sebe?

Od čega se ograđujem i po čemu mi namere nisu iskrene neznalice jedna bezobrazna i nevaspitana!! Ko ima rak, dijagnostikovan, taj ima i snimke, i nalaze i biopsiju! E to zovem bogatom dokuentacijom! Pre će biti da se ti ograđuješ, jer ako nema bolesti nema ni izlečenja.


Na ovom forumu sam da pomognem ljudima, a ovim tekstovima ispravljam netačne stvari koje ti pišeš.

Naravno da leče, i naravno da ima dokaza, ali je činjenica da su ograničene efikasnosti, i zato već danas postoje drugi vidovi terapija koji će nam verovatno kroz par desetina godina biti standard.

Uostalom, samo nek proradi logika, koliko po internetu na sajtovima paramedicine ima teorija o nastanku tumora? Mnogo. Tvoja omiljena kandida teorija je jedna u nizu. I svaka teorija ima svoju terapiju koje su i često u međusobnoj suprotnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Polipi na debelom crevu
PostPoslato: Čet Jul 18, 2013 10:45 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ето опет доказа да ниси искрен. Управо ја покушавам да пренесем масу искуства и решења за проблеме а теби то смета. Не занима те истина него одмах нападаш. Зашто мало не истражујеш него хоћеш све на готово? Ту се види искреност и добра намера. А и то што ме вређаш, говори о твојим "добрим" намерама и "искреној" жељи да помогнеш.

Зашто би се људи излагали особама као што си ти? Зашто да их малтретирате? Они помажу онима око себе. Ко хоће да верује, нека верује. Онај ко неће да верује, неће му помоћи документација јер ће увек бити оно познато: ФТ1П. "Није ти богата документација јер ниси десет пута урадио ЦТ и немаш тридесет биопсија."

Па ако теби богату документацију представља један снимак, налаз и биопсија онда имаш проблема са терминологијом. То је основна документација о болести.

Имаћеш документацију од мог пријатеља када се ЕПТА методом излечи од тумора лимфних жлезда са метастазама на желуцу и плућима.

Цитостатици лече живот. Ко их користи, 99% има вероватноће да ће бити излечен од живота.

Шта кажеш? За пар десетина година ће постати стандард? Ниси ти баш сав свој. Шта? Чекају да добро подигну цену и истребе сав петролеј и соду бикарбону, па да онда могу да наплаћију 10.000 евра по терапији.

Те теорије које спомињеш нису у супротности јер не иду сви до самог почетка болести. Наравно, не сумњам да особе као што си ти, измишљају нове теорије како би њиховим оповргавањем негирали остале "немедицинске" начине лечења.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Polipi na debelom crevu
PostPoslato: Pon Jul 22, 2013 2:22 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Nema svrhe raspravljati se sa tobom, meni te postaje žao...

Ja tražim dokaze, jer ako mi neko dokaže da nešto leči, naravno da ću nastojati da pomognem i drugima na taj način.

Al dve stvari moram da dodam.

Za tu EPTU te držim za reč da ćeš prezentovati.

I kažeš istražuj, samo me zanima gde? Čitanjem po netu. Ne Aco, to nije istraživanje.

I da, moje namere se vide iz svih mojih postova, to ako vređam tebe je upravo iz moje iskrenosti što mislim da ćeš ubiti nekog.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Polipi na debelom crevu
PostPoslato: Pon Jul 22, 2013 9:19 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
И мени ме је жао, па немам ништа од тога. :cry:

Доказе које тражиш мора неко да открије, да се тако изразим. Буди ти тај ко ће то да уради, а не само на готово. Ја сам живи доказ да стално магнетно поље од 10.000 Гауса не изазива туморе, како многи тврде. Ето, на пример један доказ.

А чиме ћу то "убити неког"?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Polipi na debelom crevu
PostPoslato: Pon Avg 12, 2013 8:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 01, 2013 4:03 am
Postovi: 22
Dejanbg je napisao:
Pa sem ako nije baš ogroman odstranili su ga kolonoskopijom, ne verujem da su uzeli samo isečak polipa već su valjda ceo

samo da se javim ! Polip nije zloćudan,ali ga nisu otklonili prilikom kolonoskopskog pregleda,a polip se nalazi na slepom crevu :roll: ,tek u decembru se otklanja,.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Polipi na debelom crevu
PostPoslato: Pon Sep 16, 2013 10:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 16, 2013 9:47 pm
Postovi: 1
Drago mi je da postoji ova tema, ali je steta sto ste poceli sa silnim isterivanjem pravde ovde gde se javljaju ljudi sa vrlo ozbiljnim problemima. Bez ljutnje, ali nadjite neku kafanu i raspravite to :-?.
A sada pitanje. Molila bih nekoga ko ima iskustva i znanja da mi odgovori. Pre godinu dana su mi polipektomijom odstranjena 5 polipa, jedan u cekumu promera oko 2.5cm, u sigmi i descedensu 4 polipa promera od 1,8-2,5cm hiperemicnih i vunerabilnih glava. Naime, svih pet su odstranili, ali u radu su uspeli da pohvataju samo dva i ta dvasu poslata na PH. Oba su bila benigna. Moje je pitanje, da li se ikako drugacije moze saznati da li su preostala 3, kojima se izgubio trag, isto benigna? Mozda biopsijom tog dela debelog creva?! Da muka bude jos veca, kontrola je bila nakon godinu dana i opet su mi se pojavila dva polipa. Oba su dobra, ali mi nije jasno kako su se stvorili ponovo (iskljucujem mogucnost da ih pri prvom pregledu nisu videli posto su skidali dva na 25 i 32 cm u sigmi, a ovaj jedan je bio tacno izmedju, na 30 cm, a pri tome je bilo 5 ljudi koji su pratili proces). Mozda su bili suvise mali, neuocljivi, ali opet su se razvili do 1,9 cm. Svi su se cudilii kolicinom polipa u odnosu na moje godine. Sto se tice ishrane, ja sam u potpunosti izbacila peceno meso, samo riba i pilece belo -kuvano. Kefir, kombuha, sveze voce i povrce, sokovi od cvekle i sargarepe u kombinaciji sa sezonskim vocem. Obavezan dorucak pre podne, uglavnom musli sa hladnim mlekom. Jedno vreme sam pila i ALoe Veru gel, ali sam od toga odustala.
Ko ima problem, preporucujem knjigu ERNST GINTER, Ziveti bez bolesti. Ima jako puno dobrih recepata, on predlaze presnu hranu, ali ja to ipak ne mogu.
I da, pijem Breusov caj (zalfija, maticnjak, nana i kantarion). Koga zanima, procitajte malo o njemu, iako nisam pobornik njegove totalne terapije, ali u caj verujem. Nadam se da i ja negde ne gresim kada je ishrana u pitanju (sem sto cigarete ne mogu ostaviti-na veliku zalost). Kod mene je genetika. Nakon sto su meni to desilo, naterala sam oca da ode na pregled i na zalost su mu pronasli dva polipa maligna. Operisan je i nadamo se najboljem. To nije jedini slucaj, na zalost i moj brat je nakon toga otisao i on je imao, odstranjena u potpunosti i PH je pokazao da su dobrocudni. Eto. Genetika!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Polipi na debelom crevu
PostPoslato: Sre Dec 25, 2013 12:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 25, 2013 11:55 am
Postovi: 3
Dobar dan,uradjena mi je kolonoskopija,i pritom je nadjen i otklonjen polip velicine 5 mm,na oko 30cm u sigmi .....moze li mi neko protumaciti ovu dijgnozu....polipus hiperplasticus mucosae intestini coli..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Polipi na debelom crevu
PostPoslato: Pon Jan 06, 2014 2:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Само сам на кратко на форуму, тек да покажем колико су моћне методе шпијунирања и блокирања корисника од квази администратора форума.

Мој пријатељ је излечен од тумора уз помоћ ЕПТА аудио терапије. Да се зајебавам са администраторима форума око постављања слика и тако даље, мрзи ме. Ако те занима - пиши.

Ако још коме треба какав савет, нека ми пише на адресу из профила или посети мој сајт www. aca. rs.

Поздрав


Dejanbg je napisao:
...Za tu EPTU te držim za reč da ćeš prezentovati....

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: