Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Podignut zeludac 24h
PostPoslato: Pon Feb 26, 2018 11:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 26, 2018 11:02 am
Postovi: 3
Zdravo svima imam jedan problem.

Podigne mi se zeludac i ne moze da se spusti dole da LEZI normalno vec ga osetim od dole pa do skroz gore odmah ispod grudi,mekan kao puding i razvucen.

Znam da ovo nije normalno, stomak treba da bude skroz opusten i smesten kod pupka a ne izvrnut sa dignutim zeludcom 24 sata.

Kad jedem normalno,polako umereno ,ili pijem vodu sve teze disem jer mi je zeludac UVEK gore kao sto rekoh i kao da sva hrana ide gore blize grudima i zato se jako tesko gojim za razliku od punijih ljudi koji imaju velik stomak i kad jedu sve legne dole i tu hrana i ostaje a meni je sve to zapleteno i obrnuto jer imam trbusnjake i nemam u sebi toliko prostora za hranu u telu.


Vozim biciklo, setam se , bilo koja fizicka aktivnost osecam zategnut zeludac da polako ometa moje disanje, umesto da osetim samo cist uzdisaj i izdisaj kao drugi.

Treniram teretanu ,100% sam zdrav imam savrsenu tezinu i gradju i ne znam kako da resim ovaj problem.
Od slabe fizicke gradje do odlicne kao i odlicne mentalne stabilnosti i dalje imam ovaj problem.




Disem normalno ali blago otezano u zavisnosti sto vise mi je pun zeludac, dovoljno da budem bled u faci kad obavljam fizicku aktivnost i da mi se pomuti slika i i fokus dok setam ulicom, jos vise na hladnom vremenu i vazduhu kakav je trenutno, i na kraju sve to jednostavno dovodi da se STVARNO OSECAM LOSE, jer mi telo ne radi pravilno. Hvala, molim za pomoc. 174cm 63kg 22 god


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Podignut zeludac 24h
PostPoslato: Pon Feb 26, 2018 11:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 26, 2018 11:02 am
Postovi: 3
Imam puno snage a moram se kretati pazljivo i usporeno i polako jer od previse aktivnosti odjednom bi mi bilo muka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Podignut zeludac 24h
PostPoslato: Pon Feb 26, 2018 1:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мање једи или развуци на више оброка и свакако уради ултразвук абдомена да се види стање.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Podignut zeludac 24h
PostPoslato: Pon Feb 26, 2018 4:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 26, 2018 11:02 am
Postovi: 3
aaaca je napisao:
Мање једи или развуци на више оброка и свакако уради ултразвук абдомена да се види стање.



Hvala puno


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: