Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Dec 08, 2014 9:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Mihajlobre je napisao:
Aco, prijatelju moj dobri. Eto vidite kakvo je vreme doslo, jesam ja u penziji, i hocu da pomognem, ali ne zelim da me magarce.
Zasto da se ja ovako star, lomatam po Posti, i da mi na kraju vrate paket, i ja jos moram platiti duplo postarinu.
Lepo, ko mi veruje, neka prvo uplati na moj tel. broj, Cim mi stigne izvestaj o uplati, istog trena saljem melem.
Ako ima iko da sam ga prevario, neka to kaze sada i OVDE.

Drugarski pozdrav deda Mihajlo.

Потпуно се слажем. Ко верује да ће му мелем помоћи, логично је да верује и теби.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Dec 19, 2014 1:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 19, 2014 1:09 pm
Postovi: 1
Novi sam ovde, pa me zanima kako mogu doci do melema, od deda Mihajla. Vidim da ga dosta hvale, ja imam spoljasne hemoroide, tri cetiri komada velicine zrna bibera.Uzimo sam Faktu mas, ali mi nije pomogla.Ako ovo cita deda Mihajlo neka mi se javi u box.
Drugarski pozdrav .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Dec 19, 2014 1:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Janko Veres je napisao:
Novi sam ovde, pa me zanima kako mogu doci do melema, od deda Mihajla. Vidim da ga dosta hvale, ja imam spoljasne hemoroide, tri cetiri komada velicine zrna bibera.Uzimo sam Faktu mas, ali mi nije pomogla.Ako ovo cita deda Mihajlo neka mi se javi u box.
Drugarski pozdrav .

Upravo sam citao postu, kad sam procitao i vas post. Ne znam ja sta vam je taj box, evo vama moj broj telefona pa me vi nazovite, Drugarski pozdrav i vama deda Mihajlo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Uto Jan 13, 2015 9:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Mihajlobre je napisao:
Janko Veres je napisao:
Novi sam ovde, pa me zanima kako mogu doci do melema, od deda Mihajla. Vidim da ga dosta hvale, ja imam spoljasne hemoroide, tri cetiri komada velicine zrna bibera.Uzimo sam Faktu mas, ali mi nije pomogla.Ako ovo cita deda Mihajlo neka mi se javi u box.
Drugarski pozdrav .

Upravo sam citao postu, kad sam procitao i vas post. Ne znam ja sta vam je taj box, evo vama moj broj telefona pa me vi nazovite, Drugarski pozdrav i vama deda Mihajlo.

069 767 905
063 7767 916
deda Mihajlo
pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Jan 15, 2015 1:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2015 12:53 pm
Postovi: 2
Dragi moji vidim da dosta vas ima isti problem i borite se na razne nacine.Veliki deo svog zivota se borim sa hemoroidima i do skoro je bilo uspesno.Imam problem sa hronicnim zatvorom i lenjim crevima ali uprkos svemu zalecila sam ih i pet godina nisam imala problem sa njima do pre dva meseca kada su se vratili na najgori moguci nacin.Isprobala sam sve moguce stare i nove lekove i meleme i sve za sta sam cula ali nema pomoci.Vec mesec ipo nema normalnog zivota a bolovi su nesnosni nevezano za praznjenje.Hirurg kaze da mora operacija jer imam pored hemoroida III stepena i polipe i prskotinu pa vecina stvari sto pomaze hemoroidima steti ovom drugom i pogorsava stanje.
Molim za savet ili bilo sta da bi izbegla operaciju,a ako vec moram onda neka mi se neko javi sa iskustvima iste,kako je sve proteklo i kakav je oporavak jer sam cula svasta.
Hvala unapred i izvinite zbog duzine teksta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Jan 15, 2015 1:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мислим да ћете морати на операцију. Прскотина може да буде веома опасна јер може и сепса да се добије, а онда.... Хемороиди сами по себи су опасни, а тек прскање дебелог црева...

Хроничан затвор и лења црева су само последица неправилног начина живота и лоше исхране. С обзиром на то да годинама нисте могли да решите проблем, мислим да нема шансе да сада неким стриктно здравим начином живота опоравите дебело црево које се код вас налази у тако лошем стању.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Jan 16, 2015 9:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
aaaca je napisao:
Мислим да ћете морати на операцију. Прскотина може да буде веома опасна јер може и сепса да се добије, а онда.... Хемороиди сами по себи су опасни, а тек прскање дебелог црева...

Хроничан затвор и лења црева су само последица неправилног начина живота и лоше исхране. С обзиром на то да годинама нисте могли да решите проблем, мислим да нема шансе да сада неким стриктно здравим начином живота опоравите дебело црево које се код вас налази у тако лошем стању.

Naravno, hemoroidi jesu mali, ali ni malo nisu bezazleni.
Ja bih ipak probao bar na kratko uzimati vlaknastu hranu, vise voca, i puno vode. ako imate i dalje zatvor, probajte piti caj protiv zatvora, on ce vam pomoci da izbegnete tvrdu stolicu, a samim tim i iritaciju hemoroida.Ja vam mogu poslati moj melem, da probate, ako u roku od pet dana situacija ne bude bolja, onda zaista morate na operaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: elina
PostPoslato: Sub Jan 17, 2015 10:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2014 9:35 pm
Postovi: 5
Dragi moji vidim da dosta vas ima isti problem i borite se na razne nacine.Veliki deo svog zivota se borim sa hemoroidima i do skoro je bilo uspesno.Imam problem sa hronicnim zatvorom i lenjim crevima ali uprkos svemu zalecila sam ih i pet godina nisam imala problem sa njima do pre dva meseca kada su se vratili na najgori moguci nacin.Isprobala sam sve moguce stare i nove lekove i meleme i sve za sta sam cula ali nema pomoci.Vec mesec ipo nema normalnog zivota a bolovi su nesnosni nevezano za praznjenje.Hirurg kaze da mora operacija jer imam pored hemoroida III stepena i polipe i prskotinu pa vecina stvari sto pomaze hemoroidima steti ovom drugom i pogorsava stanje.
Molim za savet ili bilo sta da bi izbegla operaciju,a ako vec moram onda neka mi se neko javi sa iskustvima iste,kako je sve proteklo i kakav je oporavak jer sam cula svasta.
Hvala unapred i izvinite zbog duzine teksta




Ovo je tipičan slučaj kad kad pomaže moja metoda lečenja. Brzo ćete se oporaviti, bolovi će nestati a više ne bi trebali imati ni probleme sa zatvorom.
Javite se na moju mail adresu: [email protected] i poslaću Vam način korištenja leka koji je besplatan i svi ga imamo kod kuće.
Svi koji su dobili ovaj recept izlečili su se za relativno kratko vreme.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Jan 18, 2015 7:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Зашто не поставите рецепт на форум?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Jan 18, 2015 8:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2014 9:35 pm
Postovi: 5
Ne mogu ovo postaviti na forum jer recept sadrži video snimak, a i opis postupka je predugačak za forum.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Jan 18, 2015 9:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Видео снимак може на Youtube, па линк на форуму. А што се тиче дужине текста, неки овде су писали читаве романе и нема шансе да је дуже од тога.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Uto Jan 27, 2015 8:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 27, 2015 8:49 pm
Postovi: 3
postovanje
sa istom mukom evo i mene
vec neko vreme imam oteklu venu velicine zrna graska na izlazu iz cmara.mazao sam sve i svasta factu mast,pa po preporuci nekih sa ovog vaseg foruma melem deda mihajla ali nista.nema krvarenja,nema svraba ali vena je ujutru malo manja a uvece nakon radnog dana bas natekne.
ako neko ima neko resenje pomagajte.
pozzz :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sre Jan 28, 2015 10:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Вену мораш прстом да вратиш унутра, у чмар, између мишића. Мораш то полако да радиш јер ти је већ дуго напољу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sre Jan 28, 2015 9:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 27, 2015 8:49 pm
Postovi: 3
hvala na odgovoru.vratim je ja svaki put kad namazem ali ponovo izlazi. :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Jan 29, 2015 11:42 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Онда мораш много краће да седиш на ВЦ шољи и да вежбаш сфинктер. Погледај шта сам писао о хемороидима на мом сајту www. aca. rs у здравственим саветима.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: