Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 44  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Feb 10, 2014 10:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 10, 2014 12:55 pm
Postovi: 6
Meni je HERDA NATURALE biljni preparat pomogao. Naravno da pomaze i kod unutrasnjih hemoroida, za unutrasnje hemoroide se koristi preparat koji se pije oralno 3 puta dnevno, a kad su spoljasni hemoroidi u pitanju onda se koristi sprey... Preparat je cudo verujte mi !!! Pronadjite ga i spasite se hemoroida. Informacije o leku mozete dobiti na broj 063-366-883


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Feb 10, 2014 10:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 10, 2014 12:55 pm
Postovi: 6
Srediste firme HERDA NATURALE se nali u Pancevu. A preparate ja mislim da salju i brzom postom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Feb 10, 2014 9:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 30, 2013 10:46 pm
Postovi: 3
Meni je pomogo ovaj melem sa medom , preparat je 1500 din .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Feb 16, 2014 3:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Markoooooo je napisao:
Meni je pomogo ovaj melem sa medom , preparat je 1500 din .

Licno pravim melem protiv hemoroida, pravim ga od
Neven
Kantarion
Pcelinji vosak
Maslinovo ulje
Ovcija loj.
Daje izuzetne rezultate, uz pravilno odrzavanje higijene, garantujem da za dva dana necete imati, ni svrab, a ni bol u anusu.
Moj melem mozete koristiti kako za spoljasnje, tako i za unutrasnje hemoroide.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Feb 21, 2014 6:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 09, 2014 1:56 pm
Postovi: 2
Hteo bih da upozorim ljude da ne kupuju med od Ljubise kojeg je reklamirao marko iz predhodnih postova ! Med je secerna vodica , al to sam uvideo tek kad mi je posiljka stigla brzom postom . Preko tel. mi je obecavao da cu problem resiti za 10 dana i jamcio je svojim zivotom za rezultate ... On nije svestan da beli secer ne samo da ne pomaze vec moze nekima i da pogorsa zdravlje a da ne pricam o dijabeticarima . 3 000 din trazi za teglu meda pomesanog sa tajnom travom sa planine za koju tvrdi da ni sam nezna ime posto mu kriju nabavljaci . Tuga sta sve rade ljudi da bi dosli do novaca , prokleti im bili novci i sve sto kupe sa njima ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Feb 21, 2014 10:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
ISTINA ! je napisao:
Hteo bih da upozorim ljude da ne kupuju med od Ljubise kojeg je reklamirao marko iz predhodnih postova ! Med je secerna vodica , al to sam uvideo tek kad mi je posiljka stigla brzom postom . Preko tel. mi je obecavao da cu problem resiti za 10 dana i jamcio je svojim zivotom za rezultate ... On nije svestan da beli secer ne samo da ne pomaze vec moze nekima i da pogorsa zdravlje a da ne pricam o dijabeticarima . 3 000 din trazi za teglu meda pomesanog sa tajnom travom sa planine za koju tvrdi da ni sam nezna ime posto mu kriju nabavljaci . Tuga sta sve rade ljudi da bi dosli do novaca , prokleti im bili novci i sve sto kupe sa njima ...

Prvoj dvojici, koji se jave ovde da im je potreban melem, protiv Hemoroida cu pokloniti po jednu kutiju, platixe samo troskove postarine.Pa neka i sami kazu, da li lazem, ili ne.
Pozdrav, Mihajlo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Feb 21, 2014 10:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Mihajlobre je napisao:
ISTINA ! je napisao:
Hteo bih da upozorim ljude da ne kupuju med od Ljubise kojeg je reklamirao marko iz predhodnih postova ! Med je secerna vodica , al to sam uvideo tek kad mi je posiljka stigla brzom postom . Preko tel. mi je obecavao da cu problem resiti za 10 dana i jamcio je svojim zivotom za rezultate ... On nije svestan da beli secer ne samo da ne pomaze vec moze nekima i da pogorsa zdravlje a da ne pricam o dijabeticarima . 3 000 din trazi za teglu meda pomesanog sa tajnom travom sa planine za koju tvrdi da ni sam nezna ime posto mu kriju nabavljaci . Tuga sta sve rade ljudi da bi dosli do novaca , prokleti im bili novci i sve sto kupe sa njima ...

Prvoj dvojici, koji se jave ovde da im je potreban melem, protiv Hemoroida cu pokloniti po jednu kutiju, platixe samo troskove postarine.Pa neka i sami kazu, da li lazem, ili ne.
Pozdrav, Mihajlo.
Zaboravih da dopunim, cena mog melema je jako simbolicna 300 dinara po melemu, ako je to bogacenje, ja ga jebem onda, sklonicu se sa ovog foruma i vise se nikad necu pojavljivati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Feb 27, 2014 4:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 27, 2014 4:06 am
Postovi: 1
Prvo pozdrav svima. Drugo da kazem da sam se iscimao zesce zbog ovoga sto cu reci, nisam hteo da otvaram novu temu jer kad sam kucao na guglu sta mi se desilo izbacilo je hemoroide.
Znaci vec neko vreme imam svrab u tom predelu oko anusa, ponekad bude ono da bas moram da se pocesem. I to se tako ponavljalo dok jednom prilikom nisam zagrebao i raskrvario, ali nista obilno nego kada sam se obrisao onako obrisi krvi su bili. I juce dok sam vrsio nuzdu osetio sam ne bol nego ono da izvinete na izrazu "ne moze da izadje" i dok je izlazilo osetio sam onako kao da je zagrebalo i kada sam pogledao u wc solju doziveo sam sok jer sam video krv, ne u stolici, ona je bila normalna kao i do sada ali dok sam se brisao bilo je krvi sa te koze tu ili odakle vec. Izvinite na ovoliko opsirnom i detaljnom objasnjecu ali sam se stvarno uplasio. Hvala unapred na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Feb 27, 2014 11:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
milos393 je napisao:
Prvo pozdrav svima. Drugo da kazem da sam se iscimao zesce zbog ovoga sto cu reci, nisam hteo da otvaram novu temu jer kad sam kucao na guglu sta mi se desilo izbacilo je hemoroide.
Znaci vec neko vreme imam svrab u tom predelu oko anusa, ponekad bude ono da bas moram da se pocesem. I to se tako ponavljalo dok jednom prilikom nisam zagrebao i raskrvario, ali nista obilno nego kada sam se obrisao onako obrisi krvi su bili. I juce dok sam vrsio nuzdu osetio sam ne bol nego ono da izvinete na izrazu "ne moze da izadje" i dok je izlazilo osetio sam onako kao da je zagrebalo i kada sam pogledao u wc solju doziveo sam sok jer sam video krv, ne u stolici, ona je bila normalna kao i do sada ali dok sam se brisao bilo je krvi sa te koze tu ili odakle vec. Izvinite na ovoliko opsirnom i detaljnom objasnjecu ali sam se stvarno uplasio. Hvala unapred na odgovoru.
Ako imas problem sa tvrdom stolicom, kupi u Apoteci cepice, pa gurni u guzicu, nakon pola sata idi u wc. Kupi suve sljive, stavi desetak komada neka prenoce, i dolij vode u casu pa ujutro popij taj sok, a sljive pojedi, mozes i jesti u toku dana jedno desetak pa i vise suvih sljiva\ a za Hemoroide imas moj post iznad tvog, pa procitaj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Feb 28, 2014 11:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 28, 2014 2:10 am
Postovi: 1
htela bih da porucim melem u nadi da ce se moj problem brzo resiti, Mihajlobre, hvala na brzom odgovoru :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Feb 28, 2014 12:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Duna je napisao:
htela bih da porucim melem u nadi da ce se moj problem brzo resiti, Mihajlobre, hvala na brzom odgovoru :)
Poslacu vam postom, da ne platite puno postarinu, jedino ako vam se zuri, mogu vam poslati Axom, ali , to mi napisite u priv. poruci.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sre Mar 05, 2014 10:09 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
[/quote]
Prvoj dvojici, koji se jave ovde da im je potreban melem, protiv Hemoroida cu pokloniti po jednu kutiju, platixe samo troskove postarine.Pa neka i sami kazu, da li lazem, ili ne.
Pozdrav, Mihajlo.[/quote]
Posto vidim, da nikom ne treba moj melem, cak ni za poklon, povlacin, gore navedeno, ne zelim vise nikom da poklanjam nista.
Ako budete zeleli da kupite moj melem, ustupicu vam ga uz razumnu cenu od 500 dinara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Mar 09, 2014 8:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 18, 2013 1:27 pm
Postovi: 2
Pozdrav,
Imam probleme sa suljevima, ali mazem faktu lind mast i to je ok za sad.
Nego me buni, kad god imam stolicu, uvek prvo izadje kao neka voda, pa tek posle ostalo. Uglavnom imam stolicu dva puta na dan, ako se ne praznim prvi put kako treba, obavezno moram i drugi put. I imam i gasove, ali ne pustam ih posto uvek izadje i ta vodica. Smem da pustim gasove dok lezim u krevetu na levu ili desnu stranu.
Jel imao neko ovakvih problema sa tom vodom pre stolice?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Mar 14, 2014 8:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 8:29 am
Postovi: 7
Imam hemoroide, koji me jako svrbe, a bogami ponekad i peku. Redovno odrzavam higijenu.
Ako mi mozete pomoci. Procitao sam skoro sve, na forumu. Zanima me kako da stupim u kontakt sa deda Mihajlom, puno hvala na svakoj pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Mar 14, 2014 8:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 8:29 am
Postovi: 7
Deda Mihajlobre, molim vas da ako ikako mozete da mi pomognete i posaljete mi jedan taj vas melem. Ostavicu vam adresu u privatnoj poruci.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: