Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 44  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Dec 05, 2013 1:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 23, 2012 7:06 am
Postovi: 15
Ajde da ne otvaram novu temu.

Procesljao sam ovu temu i vidim jedno 10ak razlicitih metoda za resavanje hemoroida.

Moj problem je sledeci ( predpostavljam da su hemoroidi u pitanju al nisam siguran)
Pre nekih 2 meseca osetio sam kako me sve cesce spopada zestok svrab u predelu anusa, mesec dana kasnije, poceo je i bol, tj primetio sam kada koristim toalet papir, imao sam bas problema sa tim. Da bi se pre nekih 20ak dana pojavilo nesto sto mislim da su hemoroidi. Naime od anusa pa na gore (ka predelu penisa), pojavie su se neke izrasline kako da ih nazovem, stim sto su te koje su dalje od anusa velicine zrna bibera, a kod anusa imam dva velika, tj sa obe strane po jedan, bas su veliki oko 2cm i naduti su kao zuljevi. Svrab se pojavljuje naravno, i to jedino rekulisem faktu kremom koju koristim vec 2 sedmice, ali ona mi je onako trenutno resenje. Dok je god imam i mazem , nema svraba, kad mi nestane na 1-2 dana , pocinje zestok bol i primetio sam jednom da pocnu da krvare.

Zanima me da li su ovo simptomi hemoroida, i da li je bolje da se obratim lekaru nego da se mazim ovim kremam.

Trenutno koristim faktu mast i brdjanski melem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Uto Dec 10, 2013 12:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 10, 2013 12:22 pm
Postovi: 1
Poštovani, treba mi pomoć... Da li mogu hemoroide da mažem običnim Hepathrombinom (gelom) ili to mora biti Hepathrombin-H? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Dec 30, 2013 10:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 30, 2013 10:46 pm
Postovi: 3
Ljudi moram vam reci , moj deda je imao problem sa hemoroidima vise od 20.godina jedan je covek pcelar iz istog sela napravio neki melem , verujte da mu je pomoglo ,svi koji imaju problem mogu da se jave tom pcelaru Ljubisa pa mozete sa njim da popricate 0637634613 , verujte mi moj se deda jako dobro oseca desetak dana i manje mu je trebalo da se oporavi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Jan 09, 2014 11:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 09, 2014 11:29 am
Postovi: 3
Vidim da se mnogi muce sa hemoroidima, ja sam kao i vecina probao svasta, masti cajeve, no nazalost to me je iz akutne faze odvelo u hronicnu i dosao sam do drugog stupnja hemoroida. Na srecu komsija penzioner mi rece za neki proizvod _reklamiranje_, na bazi magneta koje dugi niz godina proizvodi Institut Pupin, to me je spasilo. Koristio sam to 20 dana, hemoroidi su nestali, sada preventivno jednom mesecno koristim te magnete da se ne ponove moje muke sa krvarenjima i bolovima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Jan 09, 2014 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 09, 2014 1:56 pm
Postovi: 2
Kad je covek u nevolji ostale stvari padnu u drugi plan i pozanima se problemom koji ga muci . Tako kad se javi problem oko zdravlja u ovom slucaju hemeroida svi pohitaju da brzo nadju resenje i neki lek za hitni oporavak. i kad se malo zalece vracaju se starom rezimu rada . Ovo je bila i samo kritika tako da se neki nenadju uvredjenima :) . u svoj ovoj muci za brzo izlecenje ljudi postaju naivni i lak plen za prevarante koji nemaju empatije a ni mnogo grize savesti . Operacija hemeroida ' prosirenih vena ' kako ih neki nazivaju je nista drugo nego odstranjivanje dela organizma koji ima funkciju nadrazaja u debelom crevu da nam omoguci kontrolu praznjenja debelog creva ili izbacivanja gasova . Ovo se sve moze naci na internetu i proveriti. znaci trajnim uklanjanjem tih senzora ( zavisi da li ih uklanjate sve ili samo one koji su se uvecali i upalili ) vi gubite delimicno ili u potpunosti mogucnost kontrole . Znam da na ovom forumu vise vremena provode ljudi sa problemom i nemaju strpljenja da procitaju sve stranice nego samo ponavljaju ista pitanja. Zamolio bih nekog da nam prenese iskustva nakon operacije: Da li ima problema sa kontrolom praznjenja i u kolikoj meri ? THD metoda podvezuje arterije koje napajaju hemeroide i tako ih trajno uklanja , sta to znaci : Uklanjaju se kompletno svi senzori za kontrolu vrsenja nuzde . Dok kod nekih operacija , uklanjaju se samo upaljeni hemeroidi i oni koji su ostali nastavljaju da funkcionisu normalno u prirodnom sastavu organizma . Ako promenimo nacin zivota , mozemo funkcionisati normalno . To je sad vec tema za diskusiju ! Neki se zale da su se vratili , a neki zive bez komplikacija. Voleo bih kad bi neko ko je totalno prmenio zivot napisao da Li su mu se vratili ! Koliko se secam iz tekstova sa iskustvima nakon operacija , vratili su se ljudima koji su se opustili i nisu u potpunosti promenili zivot. Na operaciju ne treba ici brzopleto pre nego sto se promeni rezim ishrane , fizicke aktivnosti i kolicine stresa ! Pa tek kao poslednja opcija kao sto preporucuju i vecina doktora .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Jan 09, 2014 8:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 09, 2014 8:28 pm
Postovi: 2
Univerzalna krema za lice i ruke, Dahlia, ljubičasta okrugla kutija, znate je svi, je odlična za hemoroide. Posle odlaska u WC, prvo na spoljni deo nekoliko puta naneti kremu dok se taj deo ne smiri, a onda prstom ili ako možete nađite neki drugi način, naneti je unutra, takođe nekoliko puta... Super je! Pozdrav!

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Jan 09, 2014 8:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 09, 2014 8:28 pm
Postovi: 2
Univerzalna krema za lice i ruke, Dahlia, ljubičasta okrugla kutija, znate je svi, je odlična za hemoroide. Posle odlaska u WC, prvo na spoljni deo nekoliko puta naneti kremu dok se taj deo ne smiri, a onda prstom ili ako možete nađite neki drugi način, naneti je unutra, takođe nekoliko puta... Super je! Pozdrav!

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Jan 10, 2014 1:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 10, 2014 12:55 pm
Postovi: 6
Imao sam problema sa hemoroidima poduze vreme... I kad sam otisao kod lekara posle mesec dana rekao mi je da imam sposljasne hemoroide i da moram ici na operaciju ( podvezivanje ). To sam uradio, ali su se hemoroidi ponovo povratili posle nekog vremena. Tako da je operacija lose reselje i ne bi je nikome preporucio ! ! ! Najbolje resenje za hemoroide je prirodni preparat ! Ja sam se izlecio preparatom HERDA NATURALE, a preparat sam pronasao na youtubu http://www.youtube.com/watch?v=f3VgGXEWHSg preparat je cudo. Da sam cuo pre operacije za njih ne bi isao na operaciju Nikako ! Izlecio sam se za svega 15 dana kao da ih nikad nisam ni imamo! Uz preparat sam dobio tonik koji Se pije, caj, sprej za spoljasnu upotrebu i kad se izlecite dobijete kremu za dugorocno odrzavanje... I dok traje proces lecenja ne koristi se wc papir ! TAKO DA NIKOME NE BI PREPORUCIO OPERACIJU ! Pozzz Nadam se da cu nekome pomoci :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sub Jan 18, 2014 11:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 11:27 pm
Postovi: 1
imam izraslinu pored anusa tj cmara od jutros se nadula kao neki lesnik i samo sto ne pukne tvrd je. otac je imao krvarenje unutra i 2-3 dana krvario otiso kod lekara i dali su mu faktum mast i rekli ne zacinjenu hranu i ne ljutu i kiselo i sve je ok sad. sad mene brine ovo moj on kaze da sacekam dan dva da vidimoi sta je pa cemo kod lekara posto izaslo sa spoljasnje strane. sta mi preporucujete da mazem ili nesto. HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Jan 26, 2014 12:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 30, 2013 10:46 pm
Postovi: 3
Dli ste probali melem sa medom , 100% cistim i pravim medom Bagrenovim ? ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Jan 30, 2014 7:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 9:06 pm
Postovi: 9
Da li HERDA NATURALE pomaze i kod unutrasnjih hemoroida?Imam hemoroide 1. stepena i par dana u mesec ipo-dva mi prokrvare.Verovatno nista strasno,ali je to za mene jako stresno.Zeleo bih da ih se resim.Koja je cena tog preparata?Da li je jos neko imao iskustvo sa njim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Feb 02, 2014 10:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 09, 2014 11:29 am
Postovi: 3
Institut Mihajlo Pupin iz Beograda, proizvodi sigurno nanbolje sredstvo za Hemoroide, sa tim proizvodom se eliminusu i spoljni i unutrasnji hemoroidi. Firma je od renomea i tu nema prevare. Ne mucite se sa mastima resite problem, otklanjanjem direktno uzroka a to je losa cirkulacija u zoni zavrsnog prdtena debelog creva. Raspitajte se na institutu ja znam na desetine ljudi koji su se spasili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Feb 03, 2014 2:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 9:06 pm
Postovi: 9
Kakvo je to sredstvo?Gledah njihov sajt,ali nista ni priblizno vezano za hemoroide ne nadjoh...Lek,krema,caj,sta?Moze li nesto blize o tom nacinu resavanja problema sa hemoroidima?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sre Feb 05, 2014 6:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 09, 2014 11:29 am
Postovi: 3
Na ovom linku imate sve detalje u vezi proizvoda, imate i tel. za bliže infornmacije pozovite ih. To je drzavni Institut tu nema prevare, nisu to privatnici koji mute i kod kojih može sve.
Imate i upustvo koje možete downloadovati u pdf formatu jednim klikom. i detaljne slike proizvoda.

http://www.beoclick.com/Institut_Mihail ... ehnologija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Feb 06, 2014 3:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
Za ovaj problem pronađite kreme koje su baziranje da NEVENU i DIVLEM KESTENU,ove komponente jako dobro utiču na venski sistem pa će s toga i vaš problem biti prže i kvalitetnije saniran.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: