Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li helikobakterije mogu da izazovu alergiju?
PostPoslato: Sub Sep 28, 2013 7:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 28, 2013 6:48 pm
Postovi: 1
Imam alergiju vec dva i po meseca. Bila sam i kod alergologa i kod dermatologa i na kraju kod gastroenterologa koji mi je dao da uradim rtg zeludca, ultrazvuk zeludca, stolicu tri puta na pregled i vadjenje krvi na helikobakterije. Od svih analiza jedino imam helikobakterije radi cega mi je data terapija od tri leka koje ne smem da pijem jer sam alergicna na veliki broj lekova i iz tog razloga dato mi da u dnevnoj bolnici uradim probe na date lekove protiv helikobakterija. Istovremeno mi je receno da prestanem sa terapijom protiv alergije t.j.aerijusom i galitifen sirupom koje sam pila dva puta dnevno i to do utorka kada ce mi se uraditi probe .Ja medjutim i dalje buktim izlazi mi koprivnjaca po nogama, rukama, stomaku i buktim u licu. Da li mogu da mi rade probe na lekove protiv heliko bakterija iako imam koprivnjacu po telu ,a bez napred navedenih lekova sam. Mnogo sam nervozna, ruke su mi hladne, obrazi bukte i jedino mazem synopen mast da bi ublazila svrab. Inace alergija mi traje neprekidno od pocetka jula i dan danas i pored inekcija sinopena i lemoda i lekova koje sam pila. Sem koprivnjace i povremeni bol u grudima neke druge tegobe nemam. Da li ta bakterija moze da napravi takav haos na telu?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: