Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 6:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
mikalja je napisao:
I ja sam imala i unutrasnje i spoljne.Mada spoljni su se pojavljivali s vremena na vreme :oops: ... A sad pu,pu hvala Bogu nestalo ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 08, 2008 2:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Nov 04, 2007 1:37 am
Postovi: 199
mikalja je napisao:
seven.maja je napisao:
A sta je to luch? Pojasni malo ako nije problem. Hvala!

Kao prvo !Jako me nervira taj avatar i mislim da nemash pravo javno da iznosish moj ip adresu ,nit bilo chiju dok se ne pita.Sem Admina ako neko neshto pogreshi.Drugo:Luch je drvo borovine ono dole pri dnu oko korena obichno i puno je smole,.Obichno ga ima naj vishe oko starih borova i ljudi ga traze i koriste za potpalu vatre .Zato se i kaze gori kao luch. sad nebi znala neshto vishe o sastavu i td ,Toliko od mene ..
Pozdrav

mikalja, te podatke o svojoj IP adresi vidis samo ti. Odakle ti uopste ideja da svi vide tvoju adresu? :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 08, 2008 2:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Nov 04, 2007 1:37 am
Postovi: 199
Osim toga, prilicno sam ravnodusna po pitanju dopadanja ili nedopadanja mog potpisa(a ne avatara). Vazno mi je da se dopada meni :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 12, 2008 8:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
seven.maja je napisao:
Osim toga, prilicno sam ravnodusna po pitanju dopadanja ili nedopadanja mog potpisa(a ne avatara). Vazno mi je da se dopada meni :evil:


Totalno se slazem sa tobom. :lol: 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 13, 2008 12:21 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 31, 2007 9:56 pm
Postovi: 142
i gde da se u gradu nadje ta luch?
ovde na severu srbije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 13, 2008 11:07 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
daredevilboy je napisao:
i gde da se u gradu nadje ta luch?
ovde na severu srbije


Ma lupa nesto baba, kakva crna luc. Idi najbolje lekaru kao sto sam ja otisao i sve ce biti u redu, valjda. :lol: 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 13, 2008 8:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
MARS je napisao:
daredevilboy je napisao:
i gde da se u gradu nadje ta luch?
ovde na severu srbije


Ma lupa nesto baba, kakva crna luc. Idi najbolje lekaru kao sto sam ja otisao i sve ce biti u redu, valjda. :lol: 8)


Ja sam samo zelela da prenesem kako je pomoglo meni i mnogima.A ako ste chitali pazljivo videli bi da nije na severnoj ni juznoj Srbiji.Nego kad smo ishli na more uz put planinchina.Ali i to je nebitno :( .MARS ipak ti to nedaje za ppravo da vredjah me sram te bilo derishte jedno :oops: ..Nikom nisam predlozila da ne ide lekaru .A to ako sam zelela dobro da podelim sa nekim nebih za uzvrat me trebao vredjati :-? ..Sa zenama se tu preputzavash brooko .Mora da si neko derishte ne izivljeno.I taj sajt ti jedino mesto de imash kontakt sa zenskim svetom.STIDI SE !A mislim da si ti najveca babetina ovde i trachara .Stavio si avatar muskartza pa onda se i ponashaj ,kao mushko opravdaj ono shta zelish da nosish.A ja se izvinjavam osobama koima sam zelela pomoci :x
Prijatno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 14, 2008 10:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
mikalja je napisao:
MARS je napisao:
daredevilboy je napisao:
i gde da se u gradu nadje ta luch?
ovde na severu srbije


Ma lupa nesto baba, kakva crna luc. Idi najbolje lekaru kao sto sam ja otisao i sve ce biti u redu, valjda. :lol: 8)


Ja sam samo zelela da prenesem kako je pomoglo meni i mnogima.A ako ste chitali pazljivo videli bi da nije na severnoj ni juznoj Srbiji.Nego kad smo ishli na more uz put planinchina.Ali i to je nebitno :( .MARS ipak ti to nedaje za ppravo da vredjah me sram te bilo derishte jedno :oops: ..Nikom nisam predlozila da ne ide lekaru .A to ako sam zelela dobro da podelim sa nekim nebih za uzvrat me trebao vredjati :-? ..Sa zenama se tu preputzavash brooko .Mora da si neko derishte ne izivljeno.I taj sajt ti jedino mesto de imash kontakt sa zenskim svetom.STIDI SE !A mislim da si ti najveca babetina ovde i trachara .Stavio si avatar muskartza pa onda se i ponashaj ,kao mushko opravdaj ono shta zelish da nosish.A ja se izvinjavam osobama koima sam zelela pomoci :x
Prijatno ...


Zeno znas li ti da dim nevalja ni udisati a kamoli koristiti u lecenju hemoroida, stavi ti neki link gde cemo videti dokaz o tom lecenju pa onda pricaj, i nemoj pricat o nekim lekovima dede koji nisu provereni a ni sigurni, bas me zanima sta bi lekari rekli na tvoja lupanja o lucu. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 14, 2008 10:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
mikalja je napisao:
MARS je napisao:
daredevilboy je napisao:
i gde da se u gradu nadje ta luch?
ovde na severu srbije


Ma lupa nesto baba, kakva crna luc. Idi najbolje lekaru kao sto sam ja otisao i sve ce biti u redu, valjda. :lol: 8)


Ja sam samo zelela da prenesem kako je pomoglo meni i mnogima.A ako ste chitali pazljivo videli bi da nije na severnoj ni juznoj Srbiji.Nego kad smo ishli na more uz put planinchina.Ali i to je nebitno :( .MARS ipak ti to nedaje za ppravo da vredjah me sram te bilo derishte jedno :oops: ..Nikom nisam predlozila da ne ide lekaru .A to ako sam zelela dobro da podelim sa nekim nebih za uzvrat me trebao vredjati :-? ..Sa zenama se tu preputzavash brooko .Mora da si neko derishte ne izivljeno.I taj sajt ti jedino mesto de imash kontakt sa zenskim svetom.STIDI SE !A mislim da si ti najveca babetina ovde i trachara .Stavio si avatar muskartza pa onda se i ponashaj ,kao mushko opravdaj ono shta zelish da nosish.A ja se izvinjavam osobama koima sam zelela pomoci :x
Prijatno ...


Zeno znas li ti da dim nevalja ni udisati a kamoli koristiti :oops: u lecenju hemoroida, stavi ti neki link gde cemo videti dokaz o tom lecenju pa onda pricaj, i nemoj pricat o nekim lekovima dede koji nisu provereni a ni sigurni, bas me zanima sta bi lekari rekli na tvoja lupanja o lucu. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 14, 2008 10:26 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
8) 8) 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 14, 2008 11:52 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 9:29 pm
Postovi: 105
Meni je neverovatno to da jedna zena voljna da pomogne nekome bude toliko iznapadana,stvarno je nevidjeno.Ako neko ima nesto protiv toga niko ga ne sputava da se izjasni ali vredjanje to mi nikako neide u glavu.Sto se tice te metode sa tim lucom to zaista sad prvi put cujem,i uvjek sam govorila svaka cast doktorima njima se treba prvima obratiti ali kad covjek sve proba i nista ne pomaze hvata se za slamku.Neznam da li ce se iko sloziti samnom,ali ja mislim da i taj stari narod nesto zna i to nisu neke gluposti,mnogi od njih nisu imali para da se ljece pa su sami trazili kako sebi da pomognu i cinjenica je da su zdravija generacija.Cula sam za ljekovite cajeve koji su sami pravili,eto kazem nisam nikad cula za taj luc al sta sad ako je zeni pomoglo ona je samo htjela da i ona nekom pomogne nije joj sigurno bilo u cilju da zatruje narode,i ljudi koji nemaju osnovne kulture i obzira jedni prema drugima nemaju sta da traze na medicinskom forumu,neznam kako urednici uopste dopustaju takve poruke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 14, 2008 1:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Ja sam samo rekla da je meni pomoglo ali stvarno ,i ne samo meni i meni su rekli drugi :-? .Nisam ja za alternativu i da trazim novac za gluposti.Samo sam imala zeelju da pomognem nekom.Ni ja nisam verovala.AAAAAAAAALi kad me muka pritisnula probala sam :( .Bila sam pre toga kod lekara i lekara ni pomogne ali na kratko.I NIGDE NISAM NAPISALA DA SE NE IDE LEKARU :cry: !lAli reko mozda je neko chuo ?U ostalom kako se nash taj narod lechio do sad ?Ponavljam SAMO SAM ZELELA pomotji ,Suzana hvala na razumevanju .A svakom na dushu ono pljuvanje mene tipa ,izlapela babetina nezna shta pricha :oops: .Pa se pitam gde to idemo kuda nas vodi ta zloba?Kad se dele uvrede ako pozelish dobro nekom?Nikad nisam nikom zelela zlo !Samo HVALA svakom svoje.Ali ova hladna slova ipak znaju da zabole !Suzana hvala na razumevanju !Prijatno......
Pozdrav za sve i svako dobro....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 18, 2008 1:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 1:00 pm
Postovi: 32
Mikalja, tebi hvala na savetu, pa nek je i "slamka" sto kaze Suzana.
Ja se lecim kako mi doktor je rekao vec godinu dana, sve redom : higijena, dijeta, faktu i mast i cepici... ma nista ne pomaze, bude li ovako nastavilo, mogla bih i ja da potrazim neki matori bor...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 02, 2008 2:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2007 6:29 pm
Postovi: 1
Ljudi ostavite devojku na miru samo je pokusala pomoci vam. Ja se lecim vec godinu dana melemima koji su pravljeni na bazi bilja. Mogu vam reci da je bolje koristiti alternativnu medicinu. JA cu najverovatnije i probati taj luc. A ko ne veruje nek poseti lekara. i operacija nije losa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 11:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Vlad Cepesh je napisao:
Ljudi ostavite devojku na miru samo je pokusala pomoci vam. Ja se lecim vec godinu dana melemima koji su pravljeni na bazi bilja. Mogu vam reci da je bolje koristiti alternativnu medicinu. JA cu najverovatnije i probati taj luc. A ko ne veruje nek poseti lekara. i operacija nije losa.


E tu ima vec jedan mali problem, ona nije devojka vec baba. :evil: :evil: :evil:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: