Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Ned Apr 07, 2013 8:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 07, 2013 8:10 pm
Postovi: 1
ja sam proslog cetvrtka imala intervenciju, vadili su mi silikon iz gornje usne, meni su usta i pre intervencije bila prelepa, lep oblik, bez i jedne kvrzice ali zelela sam malcice da ih smanjim, dr.koji mi je odradio intervenciju je extra i jako sam zadovoljna kako je sve to proslo i kako je odradjeno, juce mi je izvadio konce, danas vise nemam uopste otoka ali imam jos malo blagi osecaj kao da su mi usne utrnute, mene interesuje da li neko zna koliko vremena je potrebno da prodje od intervencije kako bih ipak dodala malo biopolimera jel sam se ja odvikla od totalno prirodnog look-a, grudi sam takodje radila vise puta, svaki put vece i nisam pristalica da je prirodno najlepse ali ne volim ni kada je nesto vulgarno... pozz :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Pon Maj 27, 2013 7:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Takodje treba razmotriti operativno vadjenje silikona iz usana i korekciju usana u smislu vracanja na prethocnu velicinu. Operacije je bez velikog diskomfora, u lokalnoj anesteziji, nakon operacije je prisutan otok nekoliko dana i to je sve. Ima nade i za one koji su pogresili sa ubrizgavanjem trajnih preparata u usne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Pet Jun 07, 2013 10:53 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
sada je to u zizi interesovanja jer je Bojana Stojkovic konacno izvadila silikone iz usana, ona je to uradila operativno, sto je i jedini zaista efektan nacin, i rezultat je dobar, izgleda prirodno i simetricno....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Uto Jul 14, 2015 2:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 14, 2015 2:41 pm
Postovi: 2
Ovo jeste stariji post ali ipak moram i ja nesto da dodam jel nemogu da verujem sta se ovde pise.... smesno!
Izvinjavam se uanpred ako gramaticki nebude sve kako treba (a nece biti) jel mi sprski nije glavni jezik.
Korekcija jedne intervencije je uvek komplikovana i teza stvar.... zato ste smesne pogotov malena (mnogo pametna).
Sta god da ti je Dr. Arsic rekao sigurno te nije lagao! Realno ti je covek rekao sta je MOGUCE. ne sta ce 100% biti. u to sam sigurna jel sam bila vise puta kod njega.
kao sta kazem korekcija jedne prethodne internecije je mnogo teze da uspe nego kad se radi novo i sveze. zato treba unapred dobro razmisljati sta i koliko. Na kraju si sama kriva jel si preterala a on je probao da spasi sta je mogao ali ponavljam - da se doda uvek ide bez problema ali da se povrati kako je bilo pre je mnogo teze i NIKAD nemoze da se vrati 100% kako je bilo. Sama si rekla da ti jeste smanjio usta. ti tvrdis da ti je mast istopio.... posto si ti expert? ja bi rekla da ti je istopijo filler i minimalno mast sto je logicno. U buducnosti bolje razmisli sta radis pogotovo kad vec trebas toliko dugo da stedis za to i bolje radi malo po malo nego previse od jednom.
Ja sam nekoliko stvari radila kod Dr. Arsica i mogu za njega da kazem da se trudi da ispuni zelje koliko god moze u jednom realnom okviru i da je sve sto je radio bilo kako treba. nije to jos to sto ultimativno hocu ali to je iz razloga zato sto smo sve radili malo po malo da bas eto nebude previse na kraju. bolje ici 2-3 ili 5 puta i biti zadovoljan nego jednom extremno pa na kraju korekcije korekcija...... ;p


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Pon Avg 24, 2015 12:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Slike i pitanja mozete poslati na [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Sub Dec 12, 2015 7:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 09, 2015 11:06 am
Postovi: 34
malenna76 je napisao:
Dragi moji "saborci" u neprestanoj borbi za lepsi izgled... :D Nisam nezadovoljna svojim izglrdom ali odkad sam dodala JOS SAAAMO jedan kubik u usne,dobila sam lice koje nisam zelela...pored NEZELJENOG izgleda USANA pojavile su se i izrazene "lavlje" bore oko usana... :cry: BILA SAM OCAJNA!!! :cry: :cry: :cry: TRAZECI REŠENJE dosla sam do doktora VELIŠE ARSIĆA koji mi je LASERSKOM LIPOLIZOM 2 puta vadio "silikon". MA KAKO DA NEEE... ISISAO MI JE MALO MASNOG TKIVA IZ USANA,SPALIO NEKE NERVNE ZAVRSETKE U USNAMA...I UZEO MI 500 € :evil: DA SE NE LAZEMO...NIJE MI ZAO NOVCA,MADDA SAM IH MESECIMA SKUPLJALA...NEGO KRIVO MI JE STO REŠENJE NISAM NASLA.
ZATO...MOLIM NEKOG OD VAS KO IMA RESENJE: KAKO SE OTARASITI SILIKONA IZ USANA??????


Nije valjda da imaš usne a la Soraja? :D

Pazi ti tu umjetnost :roll:

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Sub Feb 04, 2017 7:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2017 12:18 pm
Postovi: 4
Zdravo devojke :) Ja sam studentkinja 4. godine novinarstva i trenutno radim TV prilog o estetskoj hirurgiji, tome kako u Srbiji vecina doktora mesa hijaluron sa medicinskim rastvorom, kao i to da je u skoro svim zemljama Evrope zabranjeno stavljanje silikona u usne, a kod nas se to i dalje radi. Trebaju mi barem dve devojke kojima su se nakon bilo kojih zahvata pojavile kontradikcije. Nece nigde biti prikazivan prilog, sluzi samo u svrhu toga da polozim ispit. Bila bih jako zahvalna kada bi mi neko izasao u susret :) ako neko zeli da mi pomogne, pisite na mejl: [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Sub Sep 29, 2018 3:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Za hirursko vadjenje silikona ( biopolimera) preporucujem dr * REKLAMA: www.doktor.rs/marketing *


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Čet Dec 27, 2018 12:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
moja rodjaka je biopolimer hirurskim putem izvadila kod dr PEtrovicDragane, oziljak je ne vidljiv oporavak traje oko 7 dana, ali vredelo je sada izgleda kao pre stavljanja biopolimera


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Ned Mar 31, 2019 2:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
Hirurško uklanjanje biopolimera je delikatna metoda kojom se ne bavi veliki broj hirurga. Preporučujem Vam PoliklinukuJatros


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Sre Jul 10, 2019 9:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
Samo da podignem temu za koju smatram da je jako vazna i aktuelna a pacijentki nemaju pravu informaciju gde da se upute i traze pomoc.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VADJENJE SILIKONA IZ USANA
PostPoslato: Sub Okt 12, 2019 12:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
https://www.kurir.rs/zabava/zdravlje/33 ... im-se-desi


Jedan dobar tekst i tema za razmisljanje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: