Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Nov 10, 2011 1:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 17, 2011 11:48 am
Postovi: 5
petars89 je napisao:
a sta ako krene da opada kosa na jednom mestu...i tu se transplantira nova kosa!?

da li ce se opadanje nastaviti na drugom mestu :-?



tu gde opadne kosa radi se transpalntacija, a ako si srecnik i imas dovoljno kose pozadi, onda kako ti odlazi tvoja kosa mozes da dodajes.
Ja licno imam druga koji radi svake godine pomalo,cim mu opadne on stavi i inace izgleda extra ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Jan 26, 2012 1:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2012 12:58 am
Postovi: 1
Dizem temu iz mrtvih, ali treba mi informacija o kojoj se klinici radi jer ovih dana planiram da idem na presadjivanje kose.

U svakom postu kada je neko napisao koja je klinika u pitanju, pise " REKLAMA" . Zahvalan sam za bilo koju pomoc, moze i na mail

[email protected]


Ja sam inace zakazao pregled za pet u klinici doktor Colic. Rade transplantaciju robotima?! Da li neko ima iskustva sa njima?


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Feb 01, 2012 12:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 13, 2010 10:54 pm
Postovi: 18
Cao svima! Dugo se nisam javljao. Bio sam na nekim klinikama ( cak i u inostranstvu) i- operissem se iduce nedelje. Odlucio sam se za robot tehnologiju- to rade u colic klinici. Najprofesionalnije izgledaju a motivisani su koliko i ja! Valjda nisam pogresio- he, he. Znam za sada da treba da osisam davjaucu regiju- to je ono pozadi jako kratko kako bi taj robot mogao da uzme dlake. A uz to su mi ponudili i laserske tretmane za dzabe posle transplantacije. Pa neki ide zivot!
Ako jos neko ima iskustvo sa njima, - to je jedna mlada Dr.- mozda je sestra ili cerka od brace Colic koja me je pregledala, neka mi pise,nemam jos mnogo vremna. Radim 1200 dlaka sada i za 10 meseci oko 800!

Pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Feb 01, 2012 10:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 23, 2010 4:27 pm
Postovi: 13
Koliko eurica?
Neka je sa srecom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Feb 02, 2012 12:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 13, 2010 10:54 pm
Postovi: 18
Kores,cena je ista svuda-ja sam sve obisao i 2 eura po dlaki je kod nas.U Austriji je vise-oko 6.Moja ce biti 2400 eura sad a za drugu dobijam popust!bolje da sam radio manju prvo,pa vecu drugu-vise bi mi se isplatilo,he,he.Nema veze,ovo dugo zelim i jedva cekam!pozdrav-hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Feb 02, 2012 5:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 05, 2011 2:06 pm
Postovi: 10
Izvini sto se mesam, ali imam nesto da kazem na tu temu, barem bi meni znacilo necije iskustvo.
Moj prijatelj je radio kod Colica, ne izgleda lose (sada je ljubomoran na moju kosu).
Moram da kazem da su mu suvise pravilno rasporedjene dlake , a na donor regiji se vide rupice- odakle su uzete dlake,sto ja nemam.
Na nesrecu imamo zajednickog frizera, koji je primetio to, pa ga sada stalno zeza.
naravno, tvoja je odluka.
Cena po dlaci na ovoj klinici je 1.8e , imaju promociju , rekao mi je prijatelj koga sam poslao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Feb 02, 2012 8:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 2
Bogdane da li bi bio problem da mi posaljes slike koje si slao.pre i posle zahvata.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Feb 02, 2012 8:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 2
zaboravih [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Pet Feb 03, 2012 10:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 13, 2010 10:54 pm
Postovi: 18
Pozdrav svima!
Bice super kad ovaj forum bude sluzio nama pacijentima za drugarske savete,a da reklamiranje bude na nekom drugom mestu.zato je besmisleno da ja izlazem svoje iskustvo ovde.svi koji budu hteli savet ili da cuju o mom iskustvu nek mi posalju privatnu poruku.reklamiranje samo odvlaci paznju.he,he.jako se radujem sledecoj nedelji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Jun 28, 2012 2:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
Iskreno znam gomilu klijenata koji su dolazili od Lekica i Colica da ima se radi prepravka drugom metodom. Sto se tice robota ili lasera to samo pompezno zvuci... i dalje vodece mesto kada je u pitanju transplatacija kose, oni koji su i doneli taj metod u Srbiju je ordinacija * REKLAMA *, bez da se reklamira i da se lazemo... ima njihov sajt pa pogledaj te. Moje licno iskustvo je takodje u prilog tome. Ako imate nekih pitanja slobodno pitajte i to ne privatno u inbox vec mozete i javno ovde. Zasto da se kriju stvari ja sam da se o svemu prica javno
pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Jun 28, 2012 2:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
cena ne treba da se formira po dlaci , tako se vec ne radi vise od godinu dana u ...ordinaciji koja je vodeca kod nas. Mada ne znam zasto adminnistrator pusta da se spominje Colicevo ime ili necije drugo a imena drugih klinika ne :( pa mi smo ovde na forumu da dajemo jedni drugima korisne informacije kako bi se pre odlucili za istu, koji servis da koriste itd.
To sto se prica 1.8 eura po dlaci ili 2 to je totalno ne bitno. Nikada se ne implantuje tacan broj, uvek se implantuje vise od dogovorenog, a i vi sami sigurno ne brojite svaku dlaku tako da je to sve vise reklama "ko je jeftiniji". POENTA je da se uradi ono zbog cega je klient dosao i bitno je ko radi proceduru.
Pogledajte rezultat Vladimra Cvetkovica, one je radio na pravom mestu i platio koliko je trebalo - ne bitno... rezultat je ok, ali zato Milan Kalinic, Darko Kostic i Alimpic kao da nisu ni radili. Nose kape i dalje su celavi :/ ? Sada da li je bolje platiti manje (il iraditi za dzabe da bi te reklamirali) i nemati dobar rezultat, ili platiti 10% vise pa biti zadovoljan ?!? Da li je to zapravo cena i merilo ?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Jun 28, 2012 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
banisa2006 je napisao:
dego je napisao:
Jel je neko dobio fotografije od Bogdana?

verovatno niko...ko zna da li je to istina sto je taj nick pisao.... mozda je to neko iz te privatne klinike pokusao da si obezbedi pacijente...ko ce ga znati....


pa iskreno i da li su to uopste slike od tog Bogdana ili od nekog desetog pacijenta, i da li Bogdan uopste postoji. Meni to zvuci vise nego reklama. Upravo tako, zasto bih neko ko je resio problem a da nema interesa bio toliko na forumu i raspricao se o tome u toj meri?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Uto Jul 03, 2012 12:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 28, 2011 2:19 pm
Postovi: 46
mrvica021 je napisao:
banisa2006 je napisao:
dego je napisao:
Jel je neko dobio fotografije od Bogdana?

verovatno niko...ko zna da li je to istina sto je taj nick pisao.... mozda je to neko iz te privatne klinike pokusao da si obezbedi pacijente...ko ce ga znati....


pa iskreno i da li su to uopste slike od tog Bogdana ili od nekog desetog pacijenta, i da li Bogdan uopste postoji. Meni to zvuci vise nego reklama. Upravo tako, zasto bih neko ko je resio problem a da nema interesa bio toliko na forumu i raspricao se o tome u toj meri?

Ja sam video slike i bio u jednioj klinici koja to radi. Uspessno se radi presadjivanje kose u Beogradu samo u dve klinike. Ja sam bio u jednoj i ljudi su super. Za 2, 3000 evra dobijete dyak samopouydanja !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Jul 04, 2012 2:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 07, 2012 1:38 pm
Postovi: 16
Kako se radi transplantacija kose? Da li može da se radi i u toku opadanja ili mora da se sačeka da se opadanje završi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Jul 04, 2012 7:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
Jova988 je napisao:
Kako se radi transplantacija kose? Da li može da se radi i u toku opadanja ili mora da se sačeka da se opadanje završi?


Naravno da moze da se radi za vreme opadanja. Covek svakako (celoga zivota) gubi kosu, takodje moze da se radi parcijalo. Recimo samo frontalna linija, zalisci ili kruna, zavisi gde se proredila kosa. U Kapetana Zacisica 3 se nalazi ordinacija koja je dobila nagradu prosle godine za "naj" ordinaciju transplatacije kose u Srb.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: