Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: transplatacija kose pomocu robota
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 12:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 27, 2011 12:33 am
Postovi: 1
DA LI MI MOZETE RECI DA LI JE TA TRANSPLATACIJA KOSE POMOCU ROBOTA USPJESNA KAO STO KAZU,TO RADI KLINIKA COLIC ,NE ZNAM RADI LI NEKO U SRBIJI JOS, INTERESUJE JE ME DA LI TA TRANSPATIRANA KOSA RASTE ,I DA LI OVAJ DIO POTILJACNI ODAKLE SE UZIMA SE BRZO REGENERISE ,KOLIKO JE OVA METODA DRUGACIJA OD * REKLAMA *, DA LI JE BOLJA .STA MI PREDLAZETE DA URADIM JER SAM HTIO ZALISKE DA RADIM,

HVALA UNAPRIJED..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Pon Jul 04, 2011 11:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 05, 2011 2:06 pm
Postovi: 10
Sa svim pauzama,ruckom , gledanjem filma i super provedenim vremenom...nisam ni osetio tih nekih 5 sati :)
Inace, ja sada u petak idem na kontrolu u * REKLAMA * , pa cu ih zamoliti da mi daju moje fotografije kako bih vam i pokazao ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Pet Jul 08, 2011 8:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 13, 2010 10:54 pm
Postovi: 18
Ja cu posetiti sledece nedelje lekare koji rade kosu i javicu sta sam odlucio.

Fue je najbolja tehnika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Jul 14, 2011 11:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 14, 2011 10:40 pm
Postovi: 4
Pitanje za Bogdana jeli ti naplacuju kontrole koje imas kod * REKLAMA *-a i jesi li koristio mozda tj prodali laserski cesalj da ti potiljacni deo bude gusci za intervenciju posto to pominju a jeli ti daju sad finasterid ili minoksidil za stimulisanje presadjene kose i kaka je situacija pozadi jeli ces imati oziljke u vidu tackica iz donorske regije odakle su ti uzimali folikule i jeli se te tackice ako postoje primecuju ako si osisan na celavo :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Uto Jul 19, 2011 12:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 19, 2011 11:57 am
Postovi: 1
Pozdrav!
Želim da se informišem o * REKLAMA * klinici!Ne živim blizu Beograda,pa sam hteo na ovaj način da se informišem o njima!Zanima me iskustva osoba koji su radili transplataciju kod njih i da li se može nadoknaditi većina opale kose?I kako posle izgleda regija sa koje se uzima kosa!Za sada toliko!Hvala unapred svima na odgovorima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Jul 21, 2011 1:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 05, 2011 2:06 pm
Postovi: 10
milos1111111111111 je napisao:
Pitanje za Bogdana jeli ti naplacuju kontrole koje imas kod * REKLAMA *-a i jesi li koristio mozda tj prodali laserski cesalj da ti potiljacni deo bude gusci za intervenciju posto to pominju a jeli ti daju sad finasterid ili minoksidil za stimulisanje presadjene kose i kaka je situacija pozadi jeli ces imati oziljke u vidu tackica iz donorske regije odakle su ti uzimali folikule i jeli se te tackice ako postoje primecuju ako si osisan na celavo :wink:



Nikada mi nisu naplatili ni pregled, niti i jednu kontrolu, a bio sam sto puta. :)
Nisam kupio laserski cesalj,ali razmisljam o tome. Koristim minoxidil i koristicu ga 4 meseca.
Pozadi odakle je uzeta kosa je sve kao i pre intervencije.Bez oziljaka i bez ikakave tackice, a sisam se na 2mm.
I ako neko zeli da vidi slike - neka mi posalje poruku i inbox,jer je ovako ipak malo indiskretno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Ned Jul 24, 2011 1:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 14, 2011 10:40 pm
Postovi: 4
Bogdane hajde mi posalji slike na mail ukljucujuci donorsku regiju ako je imas mail je [email protected].


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Uto Jul 26, 2011 3:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 26, 2011 3:45 pm
Postovi: 3
i ja bih zeleo vidjeti slike, jer sam vec ozbiljan kandidat za zahvat transplatacije kose. [email protected]
hvala unaprijed.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Pet Avg 05, 2011 4:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 05, 2011 3:49 pm
Postovi: 4
Momci chitao sam postove...kandidat sam za transplatacije kose...hochu da popunim zalistoce

Mozhe neko mi preporuchiti koja e najbolja klinika u srbiju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Pon Avg 08, 2011 3:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 02, 2011 8:43 pm
Postovi: 4
Bogdan38--poslao sam vam mail .... i privatnu poruku ovde...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Pon Avg 08, 2011 8:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 05, 2011 3:49 pm
Postovi: 4
Jel je neko dobio fotografije od Bogdana?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Uto Avg 09, 2011 7:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 02, 2011 8:43 pm
Postovi: 4
dego je napisao:
Jel je neko dobio fotografije od Bogdana?

verovatno niko...ko zna da li je to istina sto je taj nick pisao.... mozda je to neko iz te privatne klinike pokusao da si obezbedi pacijente...ko ce ga znati....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Avg 10, 2011 4:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 05, 2011 2:06 pm
Postovi: 10
Ejj ljudi ...svakome ko je trazio fotografije-poslao sam ih ,samo nisam u mogucnosti bas svaki dan dan da dolazim na forum.
Morate da me razumete ... i ja sam se bio polomio od nedoumica sta da radim,gde da idem.
I kao sto sam vec rekao ja sam to uradio u * REKLAMA *-u i PREZADOVOLJAN SAM !! :)
Ako neko ima nesto da me pita-tu sam do subote,a posle odoh na more ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Avg 10, 2011 4:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 26, 2011 3:45 pm
Postovi: 3
ja sam dobio slike. i prvo bih se hteo zahvaliti bogdanu. meni prilicno dobro izgleda ono sto vidim na slikama, i hteo bih postavit nekoliko pitanja. prvo, posle koliko dana su ove 'after' slike? koliko mogu primetiti krastice su pocele da zarastaju.
drugo pitanje je: da li se primecuju bilo kakvi poremecaji koze glave kao posledica takvog zahvata? mnogi ljudi imaju problem sa perutanjem koze glave cak i u normalnim okolnostima, pa se pitam kako moze uticati ovakav operativni zahvat na kozu glave (gde se koza glave bukvalno busi iglicama da bi se usadili novi folikuli).
trece pitanje: ne znam kolko je kod Vas proslo od operacije, ali poznato je da ce sve presadjene dlake ispasti nakon izveznog vremena, i iz presadjenih korena (koji bi do tada trebalo da su potpuno zarasli na presadjenom mestu) poceti da raste nova kosa. e, pitanje je (i to kljucno) koliko ce nove kose izrasti nakon sto presadjene dlake ispadnu??? zelimo da cujemo Vase iskustvo, naravno, ukoliko ste u toj fazi kad je kosa pocela ponovo da raste. jer, ponavljam Vase slike izgledaju odlicno, tj rezultat je uocljiv i pozitivan, ali Vi verovatno ocekujete da ce tako biti i kada nova kosa izraste iz presadjenih folikula i pocne normalno da raste. dakle, vrlo je vazan krajnji efekat, jer sam citao da izvestan broj folikula bude odbacen, ali se to tek uoci kad nova kosa izraste i bude vidljivo da na nekim mestima kosa nije ponovo izrasla. upravo zbog toga, u nekim klinikama potenciraju da zahvate treba ponavljati dok se ne postigne zeljeni efekat. dakle, da skratim, zelimo da cujemo (ili jos bolje VIDIMO) izgled novoizrasle kose (naravno, ukoliko ste u toj fazi kada nova kosa raste), jer to ce biti konacno merilo uspesnosti operacije.
i cetvrto pitanje: kakvo je stanje donorske regije nakon ovog vremena proteklog od operacije?
hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Avg 10, 2011 7:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 05, 2011 3:49 pm
Postovi: 4
Hochu da pitam i ovo? Dali * REKLAMA *-klinika je prethodna * REKLAMA * klinika?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: