Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Feb 19, 2019 9:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 19, 2019 9:44 pm
Postovi: 1
Ja sam pre vise od 10 god radio transplataciju starom metodom gde ostaje oziljak i mogu da kazem da sam se pokajao.rezultat nije bio
neki a ostao mi je oziljak.sada bi se najradije osisao na skroz kratko i nema problem sa tim ali ne mogu zbog oziljka.jel imao neko iskustva sa pokrivanjem oziljka bilo transplantacijom ili mikro pigmentacijom.cena itd...i jedan savet od mene:nemojte to raditi nikada bez obzira na rezultat a posebno jel je pitanje kako ce ispasti...ja sam bio mlad i prilicno glup i napravio sam sebi problem koji je tesko resiti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Jun 27, 2019 1:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 07, 2018 1:28 pm
Postovi: 3
Vrlo je bitno ko vas radi. Pazite se stučnjaka sa sa oksford diplomama:)

https://www.telegraf.rs/vesti/srbija/30 ... ta-licenca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Jul 02, 2019 7:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 15, 2014 9:02 pm
Postovi: 12
Evo posle 8 meseci izvestaj, znaci jos naredna 4 meseca bi trebala da mi se progusnjava kosa. Ja sam generalno prezadovoljan rezultatima.
Postavicu slike:
-Sa procedure dve slike
-Na dnevnom svetlu pre-posle
-Iz kupatila ispod osvetljenja pre-posle
-Jednu posle trcanja(pre ove trenutne transplatacije) gde mi se vidi "pattern" sto ce biti pre ili kasnije ukoliko ne odradim transplataciju.
https://ibb.co/XxyThZy
https://ibb.co/DrCfzKt
https://ibb.co/VVxSD0g
https://ibb.co/h2BpPnr
https://ibb.co/yYCb1MV
https://ibb.co/Y0CWYzJ
https://ibb.co/ynKL4zH


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Sep 04, 2019 10:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 07, 2018 1:28 pm
Postovi: 3
Upozorenje od braće hrvata, dobro proverite klinku!

https://www.24sata.hr/lifestyle/strava- ... eni-620366


Obavezno proverite i direktno pitajte!

- Ko radi proceduru (doktor ili asistent)
- Da li je doktor hirurg specijalista plastične i rekonstruktivne hirurgijie (samo oni po zakonu raditi transplantaciju)
- Da li je klinika zaista registrovana
- Koliko uspešnih transplantacija imaju iza sebe?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Okt 07, 2019 12:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 04, 2018 12:46 pm
Postovi: 2
Ma ljudi sami biraju da idu tamo, pa kada prođu dobro onda su pametni, a kada prođu lose onda su isto kao zadovoljni jer ljudi ne vole da ispadnu glupi. Moj drug koji je nezadovoljan nece da ide opet iako su mu ponudili reklamaciju, kaze vec su mu unistili davajucu regiju i puno ga je bolelo, kao 3000 graftova u zaliske, a sve retko osim jedne linije prvi red, pa se začešlja i sipa prah. Da ne pričam da mu je linija na 4cm od obrva, ima kosu do pola čela gde je nikada nije ni imao, a onda iza prazno?? A kada je kupovao kola dao je 3000€ više, kao pa šta je to, bolja dodatna oprema itd...a za svoju glavu za nesto sto stoji zauvek tražio najjeftinije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Dec 10, 2019 9:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 10, 2019 8:57 pm
Postovi: 2
Blanusa Marko je napisao:
To po Segedinu i Turskoj su sve prevaranti koji u tome vide biznis a ne medicinu i posvecenost. Videla sam i vas link a i ovde na sajtu sam videla linkove sto je momak okacio slike od Lecica i Kalinica, grozno im se proredila kosa, bas im nije uspelo, jedino kada zakamufliraju dok snimaju nesto ali privatno je bas tragicno (ove spontane slike iz izlaska) Nije ni cudo sto je doktorka otosla iz te klinike, cujem da im sada radi jedna po pozivu. To uopste nije ni tuzno jer ako neko nema kvalitet ne moze da opstane dugo, prosta matematika! Ne znam ni kako Dr Marija radi obzirom da im je ona radila procedure a da je rezultat bas los, to je i njena losa reklama. Jedini da nesto vrede su ovi iz Generala Stefanika, da im ne dajem na reklami ali postoje najduze od svih i vidim dosta pozitivnih ocena od njih.


Dugo čitam ove forume kao neko koga ovo lično zanima i moram se u nečemu složiti.
Nema šta da se ordinaciji A H T daje na reklami ili ne, naprosto ako su prvi doneli taj metod od svih i nemaju pehove kao ovi što imaju sa ovim Lečićem i Kalinićem, ovim Turcima koje hapse ili prevarantima iz Segedina, onda i zaslužuju poverenje. Koliko sam čitao oni su bili nekada D H I a sada su ubacili neke elemente i JEDINI unapredili stari FUE metod u nešto još bolje. Zato se i zovu tako "Unapređeni metod transplantacije" Advance Hair Transplantation. Moj prijatelj je radio transplantaciju kose kod Vladimira C, bivšeg modela u ordinaciji i prezadovoljan je. On je iz Crne Gore i doveo im je bar 6,7 klijenata iz CG i jedno 4,5 iz Hrvatske i svi su zaista zadovoljni. To je ono što ja znam lično. Još jedna stvar mi nije jasna, koliko god da su cene različite opet je to estetska hirurgija i treba gledati ko je najbolji a ne ko je jeftin. Uglavnom Segedinci i ovi što su radili Kanilića srozavaju cene jer im izgleda posao neide, kadar im je takođe loš a o rezultatima da ne pričamo, transparentni su pa se vide, ne moramo da ih komentarišemo više, pokazalo se vremenom ko valja a ko ne. Stoga pamet u glavu i kod pravih ljudi u ordinaciju a ne nasedajte na nisku cenu i 5000 dlaka koje nude na svakom ćošku za tepsiju ribe...prazna priča i nestručni kadar je iza toga - verujte. Čitam ovaj link što je postavljen iznad kako su pohvatali ove u Turskoj a do juče je brujalo kako su dobri, tužno da se to dešava u medicini.[/quote]
Halo Marko hjeo sam vas pitati u vezi transpatacije kose.
malo citam po forumu o tome.
dali mozda stvarno znas nekoga koje vec radio transpataciju kose ali da je bilo sve uspjeno.
bio bih ti zahvalan ako znas nekoga da mi preporucis ali stvarno da to sve uspije.
jer citam po forumu pa neki pisu svasta da tu samo uzimaju pare a ne naprave bista itd.
ako znas nekoga ako nije problem da mi javis na forum ili na email ako nije [email protected] hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Dec 10, 2019 9:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 10, 2019 8:57 pm
Postovi: 2
Blanusa Marko je napisao:
To po Segedinu i Turskoj su sve prevaranti koji u tome vide biznis a ne medicinu i posvecenost. Videla sam i vas link a i ovde na sajtu sam videla linkove sto je momak okacio slike od Lecica i Kalinica, grozno im se proredila kosa, bas im nije uspelo, jedino kada zakamufliraju dok snimaju nesto ali privatno je bas tragicno (ove spontane slike iz izlaska) Nije ni cudo sto je doktorka otosla iz te klinike, cujem da im sada radi jedna po pozivu. To uopste nije ni tuzno jer ako neko nema kvalitet ne moze da opstane dugo, prosta matematika! Ne znam ni kako Dr Marija radi obzirom da im je ona radila procedure a da je rezultat bas los, to je i njena losa reklama. Jedini da nesto vrede su ovi iz Generala Stefanika, da im ne dajem na reklami ali postoje najduze od svih i vidim dosta pozitivnih ocena od njih.


Dugo čitam ove forume kao neko koga ovo lično zanima i moram se u nečemu složiti.
Nema šta da se ordinaciji A H T daje na reklami ili ne, naprosto ako su prvi doneli taj metod od svih i nemaju pehove kao ovi što imaju sa ovim Lečićem i Kalinićem, ovim Turcima koje hapse ili prevarantima iz Segedina, onda i zaslužuju poverenje. Koliko sam čitao oni su bili nekada D H I a sada su ubacili neke elemente i JEDINI unapredili stari FUE metod u nešto još bolje. Zato se i zovu tako "Unapređeni metod transplantacije" Advance Hair Transplantation. Moj prijatelj je radio transplantaciju kose kod Vladimira C, bivšeg modela u ordinaciji i prezadovoljan je. On je iz Crne Gore i doveo im je bar 6,7 klijenata iz CG i jedno 4,5 iz Hrvatske i svi su zaista zadovoljni. To je ono što ja znam lično. Još jedna stvar mi nije jasna, koliko god da su cene različite opet je to estetska hirurgija i treba gledati ko je najbolji a ne ko je jeftin. Uglavnom Segedinci i ovi što su radili Kanilića srozavaju cene jer im izgleda posao neide, kadar im je takođe loš a o rezultatima da ne pričamo, transparentni su pa se vide, ne moramo da ih komentarišemo više, pokazalo se vremenom ko valja a ko ne. Stoga pamet u glavu i kod pravih ljudi u ordinaciju a ne nasedajte na nisku cenu i 5000 dlaka koje nude na svakom ćošku za tepsiju ribe...prazna priča i nestručni kadar je iza toga - verujte. Čitam ovaj link što je postavljen iznad kako su pohvatali ove u Turskoj a do juče je brujalo kako su dobri, tužno da se to dešava u medicini.[/quote]
Halo Marko hjeo sam vas pitati u vezi transpatacije kose.
malo citam po forumu o tome.
dali mozda stvarno znas nekoga koje vec radio transpataciju kose ali da je bilo sve uspjeno.
bio bih ti zahvalan ako znas nekoga da mi preporucis ali stvarno da to sve uspije.
jer citam po forumu pa neki pisu svasta da tu samo uzimaju pare a ne naprave bista itd.
ako znas nekoga ako nije problem da mi javis na forum ili na email ako nije [email protected] hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Jan 13, 2020 9:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 13, 2020 9:07 pm
Postovi: 1
Pošto vidim da i ovdje cvjeta marketing za aht transplantaciju kose, da i ja podijelim svoje iskustvo s njima. Preko emaila je dogovorena mega intervencija. Došao sam u kliniku iz susjedne države i pojavio se u dogovorenom terminu. Doktorica Tanja uopšte nije bila prisutna, već doktorica koja je zaposlena tu. Ošišala me je i uradila prp tretman. Kada sam je pitao o pregledu, rekla je da doktorica procijeni neophodan broj graftova čim pogleda skalp, bez obzira da li je kosa ošišana. Rekla mi je da legnem u salu potrbuške na sto i da počinje ekstrakcija. Tek tada doktorica ulazi i predstavlja se, te počinje sa ekstrakcijom. Na moju molbu, dozvolili su mi da ustanem da se upoznam sa doktoricom koja treba da radi intervenciju. Pustio sam da počne, misleći da je stručna dovoljno da sama procijeni koje su regije prorijedjene i koliko je graftova neophodno. Poslije intervencije sam direktno doputovao kući, a pošto mi je tjeme bilo pod anestezijom, nisam ni znao da zadnja polovina skalpa nije ni dirnuta. Kada sam je sutradan nazvao, rekla je da dodjem za 7 dana opet (opet 400 km u jednom smijeru), što mi nije predstavljalo problem, samo da se intervencija kompletira. Na dan te intervencije sam joj bukvalno prstom pokazivao koje zone treba popuniti (opet zahvaljujući ,,temeljnom pregledu''). Ovaj put su mi graftovi presadjeni iz zone predodredjene za opadanje centimetar iznad. Nakon godinu dana sam joj poslao slike na kojima se vidi da je premalen broj graftova implantovan ( što nije ni čudno, s obzirom da pregleda nije ni bilo) i da su presadjene zone skoro u potpunosti ćelave. Stigla mi je ponuda da ponesem još 2000 €, ako hoću da se radi korektivna intervencija, na što uopšte nisam ni odgovorio. To je moje iskustvo, a ako je pristup doktorice isti prema svim pacijentima, bacanje para vam ne gine. Zaključak - 6000 € bačeno, jer je i moj brat radio intervenciju dan prije mene, sa istim ako ne i gorim rezultatom. I za njegovu korekciju je traženo još 2000€. Ni za koga ne navijam od doktora u Bg, al pamet u glavu pri izboru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Jan 21, 2020 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 21, 2020 2:53 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima!

Da li je neko radio samo PRP tretman u Beogradu?
Ukoliko jeste, da li možete da podelite iskustva i gde bi, po vašim mišljenjima, bilo dobro raditi?

Pozdrav,
Miloš


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Dec 08, 2020 7:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 21, 2018 10:15 pm
Postovi: 2
KiticMilenko je napisao:
Vrlo je bitno ko vas radi. Pazite se stučnjaka sa sa oksford diplomama:)

https://www.telegraf.rs/vesti/srbija/30 ... ta-licenca


Ako je precedik EMA Evropske Medicinske Asocijacije "šarlatan" i prodaje diplome onda vam svaka čast na gluposti. Da sada dođe Brus Vilis (koji znamo da je bez kose) i pojavi se sa kosom i da kaže da je radio u bilo kojoj poliklinici (da sada ne hvalimo nikoga) opet bi napisali neku gadost iz čiste ljubomore.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: