Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Apr 07, 2018 11:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 07, 2018 10:31 pm
Postovi: 1
Evo i ja nešto da napišem iz svog iskustva, jer smatram da će moji saveti značiti mnogima.
Mislim da sam posle 2 urađene transplantacije dosta važnih informacija saznao koje bi i meni značile da sam ih znao ranije. Vidim da je ovaj forum postao mesto gde se ustvari reklamiraju određene klinike i pljuju druge pa mi kojima stvarno treba savet ne znamo kome više da verujemo.
Svoju prvu transplantaciju sam uradio pre 3 godine i priznajem da me privukla cena, jer nemam hiljade i hiljade eura za eksperimentisanje, a želeo sam svoj problem da rešim. Nažalost, izabrao sam kliniku u Segedinu i priznajem da su bili jako ljubazni i obećavali mi sjajne rezultate sa njihovim navodno najboljim lekarima i tehnikama. Osim krajnika nisam ništa operisao i sve je to za mene bilo nepoznato, ali izgleda da je moja želja za kosom bila jača od detaljnije provere. Dobio sam nešto dlaka, ali ni upola toliko koliko sam platio i svaka dlaka raste na drugu stranu. Žalio sam se, ali su me samo iskulirali i nudili mi besplatan PRP. Šta će mi PRP kada sam hteo kosu. Pošto nisam bio zadovoljan odlučio sam još jednom da probam, ali više nikome nisam verovao. Jednog dana mi je drug predložio da odemo u Suboticu na konsultacije kod nekog doktora koji navodno radi u inostranstvu. Već mi je to bilo sumljivo, ali ajde besplatan je pregled, nemam šta da izgubim pa da čujem šta će nam reći. Već sam na sve klinike gledao kao da samo na novac misle.
Došli smo na konsultaciju i tamo zatekli dvojicu italijana sa svežim ranicama od transplantacije i jednog francuza. Klinika je stvarno lepa i neobična, a doktor je pričao italijanski sa italijanima i francuski sa tim francuzom. Moram da priznam da me je to već u startu oduševilo. Smejali su se i delovali su mi jako zadovoljni. Ja se sećam da sam danima posle moje intervencije bio u bolovima i otečen, a ovi kao da nisu ni radili transplantaciju. Kada je završio sa njima i ispratio ih primio nas je u kancelariju. Odmah je na vratima primetio da sam ja već radio transplantaciju i po izrazu na licu shvatio da nije dobro urađeno. Prvo je mog druga ubedio da mu ne treba još uvek transplantacija i da bolje za te pare ode negde na lepo putovanje. Nisam mogao da verujem da ga nije ubeđivao da mu ostavi pare, a i ja mislim da mu ne treba transplantacija. Doktor je jako prijatan, opušteno smo se osećali od prvog momenta i ulivao je poverenje od starta. Ipak sam ga ispitao za iskustvo i da mi pokaže sertifikat što je odmah i učinio, mada se sada glupo osećam zbog toga jer je čovek toliko fin i skroman, a kasnije se pokazalo i pravi stručnjak za transplantaciju kose. Oduševio me je sa savetom da treba da obiđem sve klinike i nijednom nije rekao ni jednu ružnu reč za druge kolege i druge klinike. Objasnio mi je mnogo bolje celu proceduru i shvatio sam konačno razlike između tehnika. Dao mi je dobar savet da tražim od svakog lekara koji izvodi transplantaciju da mi pokaže prvih 10-20 graftova da vidim da li ima presečenih dlaka i kakvi su graftovi jer se tu vidi najbitnija stvar, a to je preciznost u vađenju dlaka. Čak sam ga i pitao zašto je najjeftiniji ako radi tako dobro i skontao sam da strancima naplaćuje više, a našim ljudima želi da izađe u susret jer nam je loš standard. Još jedna stvar mi je bila značajna da izaberem njega, a to je što sam se prijatnije osećao da pričam o svom kompleksu sa muškarcem i što je i on imao isti problem i uradio je transplantaciju.
Od prvog do poslednjeg zahvata je doktor radio intervenciju, bilo je toliko prijatno kao da sam sa nekim starim drugarom na kafici, skoro bezbolno, pokazivao mi je graftove i nisam imao već sutradan nikakve tegobe. Sve je bilo kao što mi je i rekao i evo već posle 3 nedelje vidim sjajan rezultat, koji je nekoliko puta bolji nego posle prve transplantacije.
Za dr Dekija mogu samo reči hvale da se kažu, a vidim da neki prethodni komentari govore ljudi koji ga nisu sigurno ni videli ni upoznali. Iskreno, ne verujem da će ovakav doktor ostati u Srbiji i da će se vrlo brzo preseliti u Irsku gde inače radi povremeno pa ga bolje uhvatite dok nije otišao za stalno.
Dr Deki, ako budeš čitao ovo, nadam se da se ne ljutiš što sam neke detalje izneo, ali zaslužuješ da neko ko te je upoznao kaže svoje mišljenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Maj 22, 2018 8:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
najboji Artas robotic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Jun 27, 2018 1:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2018 1:02 pm
Postovi: 2
Taj dr Deki ko god bio, jasno je da sam pise o sebi. Možda grešim, ne znam, nebitno.

Hteo bih da ispričam svoje iskustvo sa dr Tanjom Radnenkov. Po casopisima i na svom insagram profilu je objavila da je dobila nagradu Oxford za rezultate u transplantcaiji kose, takođe moglo se to videti i na bilbordima po gradu. To me povuklo da odem na pregled kod nje.

Prvi utisak, žena je “malo” preterala sa plasticnom hirurgijom na sebi, ali to je stvar ličnog ukusa. Mada, neko ko meni treba da vrši estetsku proceduru morao bi da ima oderđene estetske norme. Na pregledu na neka moja osnovna pitanja o transplantaciji odgovorila nekako neodređeno. Sveukupni utisak, zbunjen. To bi trebalo da je najbolja doktorka za transplantaciju? hmm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Jul 04, 2018 12:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 04, 2018 12:46 pm
Postovi: 2
Nije problem da se ljudi sami reklamiraju, bio sam do dr Dekija, ok sve samo ima mali problem.

Ustvari veliki problem, problem sigurnosti. Po našem zakonu transplantacijom kose mogu samo da se bave registrovane medicinske ustanove, a transplantacijom hirurzi. A to je ono što nedostaje kod dr Dekija :/ raspitajte se sami i dobro proverite. Pretpostavljam da znate da se kod transplantacije daje lokalna anesezija, koje rizike može da nosi i ko je ovlašćen da je daje..

Čovek je psihijatar i to je skorz ok. Verovatno su veće pare u transplantaciji ili sta već.

Sertifikati nisu zvanične diplome, ne mogu se meriti sa specijalizacijom iz plastične hirurgije. Nema šanse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Jul 06, 2018 12:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2018 1:02 pm
Postovi: 2
Malo sam izguglo doktorku i čekirao njen instagram profil ( 18+ :) ) Ona je bila na jednodnevnoj ili dvodnevnoj obuci u nekoj ordinaciji u Atini u Januaru, pre toga nikada nije pominjala da se bavi transplantacijom kose, dakle nakon jednodnevne obuke u nekoj pitaj boga kakvoj ordinaciji ona dobija nazovi neku nagradu za rezultate postignute u transplantaciji kose. Mozda smo mi svi debili, ali rezultati transplantacije kose se čekaju minimum 6 meseci, a i do godinu dana...ali naša doktorka vec nakon mesec dana od obuke dobija nagradu...Onda sam pogledao o kakvoj se nagradi radi i gle čuda to je nagrada koja se kupuje i moze svako da je dobije ko plati... evo bacite pogled :) https://goo.gl/KpjbZg Shvatam da je puno toga u marketingu, ali baš toliko da se cilja da se posle mesec dana od gledanja prve intervencije već izdaješ za eksperta pa to je smešno.

Eto, ja sam malo gubio vreme, da vi ne morate :)
Molim i drugi put:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Jul 06, 2018 2:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па лекари су и иначе генијуси сваки на свој начин. Оно што они, свако за себе, науче из књига нигде се не може пронаћи.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Jul 07, 2018 9:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 07, 2018 9:20 am
Postovi: 1
Bojancemilun je napisao:
Malo sam izguglo doktorku i čekirao njen instagram profil ( 18+ :) ) Ona je bila na jednodnevnoj ili dvodnevnoj obuci u nekoj ordinaciji u Atini u Januaru, pre toga nikada nije pominjala da se bavi transplantacijom kose, dakle nakon jednodnevne obuke u nekoj pitaj boga kakvoj ordinaciji ona dobija nazovi neku nagradu za rezultate postignute u transplantaciji kose. Mozda smo mi svi debili, ali rezultati transplantacije kose se čekaju minimum 6 meseci, a i do godinu dana...ali naša doktorka vec nakon mesec dana od obuke dobija nagradu...Onda sam pogledao o kakvoj se nagradi radi i gle čuda to je nagrada koja se kupuje i moze svako da je dobije ko plati... evo bacite pogled :) https://goo.gl/KpjbZg Shvatam da je puno toga u marketingu, ali baš toliko da se cilja da se posle mesec dana od gledanja prve intervencije već izdaješ za eksperta pa to je smešno.

Eto, ja sam malo gubio vreme, da vi ne morate :)
Molim i drugi put:)


I ja sam bila kod nje na pregledu, i delim tvoje misljenje. Medjutim, oni za svoju tehniku naglasavaju da nije toliko invazivna kao klasicna FUE metoda. Nisam bila lenja, pa sam posetila i H-C-S, gde mi je dr. Gorana rekla kako ne moze da mi garantuje da transplatacija nece izazvati nova “zarista”, i da nece doci do infekcije. Iako mi ta doktorka deluje dosta strucnije, nisam smela da se usudim i da rizikujem da mi se gubitak kose poveca. Nisam spomenula, izgubila sam kosu usled velikog stresa, i na pojedinim delovima kosa nije nikad izrasla. Dakle, dr. Tanja meni navodno garantuje uspesnost transplatacije, dok druga doktorka ne. Da li je to zbog njenog neiskustva, ne znam!? Ali ja se resavam da probam kod nje, jer sam misljenja da dobrim instrumentima nema tu sta ona puno da pogresi. Presadi dlaku na odredjeno mesto, i dalji proces je trenutno misterija za nas koji nismo “probali” transplataciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Jul 07, 2018 11:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2017 8:06 pm
Postovi: 4
Bojancemilun je napisao:
Malo sam izguglo doktorku i čekirao njen instagram profil ( 18+ :) ) Ona je bila na jednodnevnoj ili dvodnevnoj obuci u nekoj ordinaciji u Atini u Januaru, pre toga nikada nije pominjala da se bavi transplantacijom kose, dakle nakon jednodnevne obuke u nekoj pitaj boga kakvoj ordinaciji ona dobija nazovi neku nagradu za rezultate postignute u transplantaciji kose. Mozda smo mi svi debili, ali rezultati transplantacije kose se čekaju minimum 6 meseci, a i do godinu dana...ali naša doktorka vec nakon mesec dana od obuke dobija nagradu...Onda sam pogledao o kakvoj se nagradi radi i gle čuda to je nagrada koja se kupuje i moze svako da je dobije ko plati... evo bacite pogled :) https://goo.gl/KpjbZg Shvatam da je puno toga u marketingu, ali baš toliko da se cilja da se posle mesec dana od gledanja prve intervencije već izdaješ za eksperta pa to je smešno.

Eto, ja sam malo gubio vreme, da vi ne morate :)
Molim i drugi put:)



Stvarno ne razumem kako ljudi nasedaju na te folirante, što se to uopšte ovde komentariše kada se vidi da je ta dr fejk. Niko nije lud da ide tamo.

Sa njom se udružio onaj Vladimir maneken koji reklamira ovde znate koju već kliniku sa raznih profila, pa su ga ljudi već isprozivali više puta....Pravi lažne mailove, blati itd.

Ja sam doktor i isao sam kod dr Brankice koja sarađuje ili je sarađivala sa njim da joj šalje pacijente i baš sam pitao kakav je to aht metod i da li je je po bilo čemu specijalan i žena mi je iskreno rekla da je to citiram: marketing. Brankica je fina žena i iskrena, još nisam radio transplantaciju ali svakako bih izabrao pre dr Brankicu sa puno iskustva nego nekoga ko se lažno predstavlja i stavlja tuđe rezultate na sajt. A da, to se drže iste slike pre i posle godinama... Vladimir maneken čije slike već 10 godina koristi * REKLAMA * iz Grčke, a onda sa istom kosom reklamira kao aht drugi metod i drugu doktorku, a sada i neku treću doktorku. Još predstavljaju tuđe rezultate kao da su od nove Tanje..

Zao mi je što si izgubio vreme.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Sep 15, 2018 1:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 15, 2018 11:33 am
Postovi: 2
Poštovanje svima na forumu,
ušao sam na forum da pogledam iskustva i naravno da nisam stigao da isčitam svih 15-20 stranica. Takodje ima reklama i previše, one koji hvale i kude, da bi se bilo šta ovde ozbiljno shvatilo i tumačilo. Čak ima onih kojima je administrator dozvolio i neke banere... po meni ne prihvatljivo na forumu ali ko sam ja da sudim.
Ono sto sam ja kao neko ko je hteo da radi trnasplantaciju kose mogao da nađem a to je da postoji FUT, FUE metod, napredniji d h i metod koji retko ko radi i najnoviji aht metod koji podrazumeva upotrebu bio elemenata i nekih inovacija u instrumentima.

Malo sam googlao (a kako drugacije) o onome sto lažni korisnici tvrde a to su:
"gordana75" i korinik "bojancemilun"
Kvazi se izrazavaju kako je neko provaljen i kako je to sramota da se radi u medicini a rade jos goru stvar.

Naime na onom buketu su slike koje predstavljaju to što jesu, koliko svi vidimo nezadovoljne pacijente. Jedna slika je više od 1000 reci. Uopšte me ne zanima ko ih stavlja, mene koji želim da dobijem punu informaciju o metodoma za transplantaiju kose, lekarima koji obavljaju proceduru, kao i njihovim rezultatima.


Bio sam u 5 ordinacija, mislim da su dve poliklinike ali nije ni važno.

Kod dr Brankice, žena radi kao pre deset godina i nije napredovala ni pedalj. Toliko novih stvari u medicini (bar za one koji imaju neki problem i trude se vise da saznaju) a ona je ostala u dobi Jure. Klinika daleko od grada, i sama doktorka ima vrlo retku i proređenu kosu pa mi je to malo zasmetalo. Povodim se da si sam sebi najbolja reklama ako se nečim baviš. Ništa nije mogla da garantuje, proračun nije ni rađen već nekako odokativno jer ima iskustva :/ Ništa protiv ali tako može svako da kaže. Naravno poslušao sam njenu ponudu i odlazim dalje da se raspitam. Pregled se naplaćuje što nije neko pravilo ali ok.

Kod dr Marije, solidan ambijent i klinika, ima iskustva ali su rezultati nekako nepotpuni. Svi primeri koje sam video su bili sa nekim malim zaliscima a rezultat nepotpun. Kao kod onog glumca Lečića. Viđao sam mnogo bolje rezultate pa nisam hteo da požurujem sa odlukom. Uliva poverenje ali sam svakako želeo da obiđem i ostale klinike koje se bave istom delatnošću. Saznao sam da je radila pre u c m g klinici a zašto i kako je to sada dve odvojene ustanove to ne znam. Znam da je u c m g došao neko novi , što bi se reklo od juče, pa nisam ni hteo da idem tamo. Pretpostavljam da njihovi primeri onda pripadaju zapravo dr Mariji, tako da mi je to malo bilo konfuzno.

Kod dr Gordane K, prati kongrese ali ne vidim zašto onda nije uvela robota ili neke inovacije, kao što je napisao korisnik "elisad" na ovom forumu. Sve što sam dobio kao odgovor je bilo opšte i takođe staromodno. Često nije u srbiji i potrebno je da sačekate da se nakupe pacijenti da bi se "Gordana" pojavila da vam uradi proceduru. Možda je to ista ona "Gordana75", svaka slučajnost je moguća. Kao da doktor ne treba da bude podređen pacijentima a ne obrnuto. Stekao sam utisak kao da se ništa ne dešava na polju presadjivanje kose vec 10 godina sto me je obeshrabrilo pomalo ali Bože moj, idemo dalje.

Kod dr Tanje takodje je klinika reprezentativna i dobio sam objasnjenje da je prednost upotreba bioelemenata i specijalnog instrumenta koji jedino ona koristi zbog čega je i nagrađena na Oksfordu. Nisam izdrzao da je nepitam za Oksford obzirom na komentare koji ovde kruze i ružno je što ovde pišu neistinu. Tacno je da je nagradjena na Oksfordu od predsednika Evropske medicinske Asocijacije a ne od nekih "lažnih biznismena" i tu je sve legitimno. Pomalo sam se postideo, ispalo je da nekoga proveravam ali na kraju to je moje pravo kao pacijenta. Ruzno je što je ovde postavljen link od strane * SPAM * profila "bojan cemilun" (a koga opet podrzava "Gordana75") sa neke masonske loze i nekih "kvazi" nagrada koji nemaju veze sa dogadjajem gde je ona nagradjena. Niti je to taj događaj niti je ona ta tim slikama. Isto kao da stavite link na youtube spot Madone, nema veze sa vezom.
Takodje dr Tanja mi je pokazala da je jedina ordinacija koja ima akreditaciju za obuku drugih lekara u transplantaciji kose što mi je opet malo povratilo samopouzdanje. Do duše i kod nje se pregled placa i to je po meni jedina zamerka ali sam zeleo da saznam sto vise pa mi 3000 dinara nije predstavljalo problem. Odlazim dalje u Suboticu da vidim koje su opcije tamo.

U Subotici kod dr Dejana sam bio i takođe vrlo šturi odgovori. Upravo ono što se i priča po forumima da nema kvalifikaciju da radi tu vrstu intervenije ali me uverava da je stručnjak. Naravno da sam kulturno poslušao do kraja ali sam se zahvalio i rekao da kada odlučim da ću se javiti (znao sam unapred da neću). Bez ljutnje ali ja želim da me operiše osoba koja nema kvalifikaciju za pomenutu proceduru. Nije zakon slučajno propisao standardeu medicini koji treba da se poštuju. I ovako se dešava svašta u medicini još samo fali da se stvari pogoršaju i da nas čistačice počnu operisati.

Cene su varirale od fiksnih 1500 eura do 3000 eura što nije malo odstupanje mada kada se uzme u obzir da je trajna investicija (za ceo život) onda nije mnogo. Bolje platiti više pa dobiti kvalitet nego pokušati da uštedite pa napraviti grešku.

ISKRENO, odlučio sam se da još uvek ne radim nigde jer se nadam klonu dlake koji svi nekako potajno spominju a situacija mi nije tako kritična da bih požurio sa odlukom.

Nisam želeo nikoga da hvalim niti kudim, nije ni važno za koga bi se od svih pomenutih odlučio (svakako da ima svoje mišljenje ali ću ga zadržati za sebe).
Ovo su moja iskustva sa klinikama u regionu i voleo bih da ima više postova gde može da se čuje nešto pametno.
Još jedna stvar, ako se ovde na forumu traži klinika onda teško vama. Svaki ciga svoga konja hvali - ima ona čuvena naša. Najbolje je da zaređate od klinike do klinike i da stručnim razgovorom, onim ko vam da odgovore na sve, posveti vreme, ima rezultate i prati inovacije , ulije poverenje - prepustite da uradi.

Toliko od mene,
pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Sep 20, 2018 1:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2018 12:34 pm
Postovi: 1
Još jednom poštovanje,

želeo sam ipak da se predstavim:)

Ja sam Vladimir Cvetković, poznati maneken.

Godinama sam radio za dr Brankicu i uzimao proviziju. Danas imam novu devojku dr Tanju, ona je divna mlada i plastična. I sada radim za nju i zabavljamo se lepo.

Ja verujem u mlade nade, ali teško je se probiti. Kako je dr Tanja tek zavrila fakutet, da ne spominjem specilizaciju još nema radova kojima bi se pohvalili.. A i za rezultat transplantacije je potrebno godinu dana..

Razumećete onda zašto smo morali malo da krademo radove dr Brankice i prikažemo ih kao radove dr Tanje. To je normalno zar ne:) ?

dr Tanja mora da uspe, lepa je i promovise plastičnu hirurgiju. Zato imamo sponzore i ima nas svude. Ali i dalje je tesko..

Zato smo morali malo i da kupimo lazna priznanja, ona nepostojeća znate.

tipa Oskvorska priznanja.

Ukoliko je vama potrebna neka diploma, priznanje, samo gugulajte Okscordska priznaja price. Dobicete i vi papir za par hiljada.

Toliko od mene, pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Sep 21, 2018 1:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 15, 2018 11:33 am
Postovi: 2
Zamisljam samo doktorku dokoličarku koji je očigledno opsednut sa Vladimirom i Dr Tanjom jer joj posao neide pa izmišlja parove i farmu u jendom. Ne znam zaista čime sam vas ja to tako naljutio?
Ne zanima me ko je sa kim zajedno ali očigledno im vi virite iz spavaće sobe "slučajni članu" pa znate ono što nas na forumu ne zanima.
Već znate ko je sa kim u vezi, ko je šta specijalizirao, koje su nagrade lažne... pa zašto ne komentarišete slike i nezadovoljne pacijente koji dolaze od vas? To je vaš rad pa komentarišite njega naprimer. To je interesantnije nego ljudima na forumu, a ne da pišete ko je sa kim u vezi. E pošto slika sve sama govori ajde sada da oblatimo i one koji su uspešni, neka komšiji crkne krava...

Očigledno smo svi gubili vreme ovde pokusavajuci da kazemo svoja iskustva jer svaka budala, kao ova koja ovde na forumu ORDINIRA, moze da se učlani i da pise gluposti kako bi kompromitovali nekoga.

Ali pošto ste neuki za posao (dokazano) moram vam skrenuti pažnju na još jednu sitnicu, na zalost i losa reklama je reklama, tako da koliko god se trudili nekoga ovde da spustite - nije od pomoći. Meni vas je iskreno zao.

Ono što sam proverio u međuvremenu je da je kod dr Jelene Š i dr Magdalene, u klinici Orea na dorćolu, još 2007 Vladimir PRVI doneo d h i metod i radilo se prvo tamo. Kada nijedna ordinacija nije čak ni radila FUE metod već su ljude "skalpirali" i ušivali po klinikama. Možda bi time ova dotična lažna doktorka koja ovde otvara pet profila i sama se sa sobom dopisuje, kako je i "ona provalila" što kaže "onaj" - a "ona" i "onaj" su iste osobe... ne mrzi je da otvara svaki dan novi profil i da ljude koji hoće tačne informacije sputava i priča o "parovima" ovde.

Ono što je meni interesantno recimo, a verovatno i svima ovde na forumu, kako je neko pored svih vas VELIKIH lekara koji se ovde krijete iza lažnih imena - vama manekeni donose metode u Srbiju i drže vam predavanja ? :) toliko o vašim "pravim" diplomama. Koliko ste vi sposobni bolje da je on uzeo i da je operisao, rezultati bi sigurno bili bolji, od ovih vaših gore nema, slike govore.

Ne treba da googlate priznanja sa Oksforda, već izgogolajte ko je predsednik Evropske medicinske asocijacije (a to nije lažni biznismen, šarlatan ili neko treći) pa ako je neko takav izdvojio nečiji trud i rad i nagradio ga onda vam ne preostaje ništa drugo nego da se ljutite i da budete ljubomorni na sve što vi niste uspeli.

Hajde u sledećem postu (pošto ste toliko ažurni) napišite o predsediku Evropske Medicinske Asocijacije nešto loše, pošto je on lično uručio diplomu, video sam sliku i u novinama i na pregledu!? Ja bih voleo da znam kako vas nisu pozvali na Oksford da nagrade nego nekoga trećeg?! A da, vi ste gadljivi na ta priznanja od predsednika EMA... da da. Sve je to slučajno, sigurno.

Što kaže jedan od naših najvećih kant-autora, možda ste čuli za njega , Đorđe Balašević, "pa svi što gube se ljute to je poznata stvar".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Sep 21, 2018 10:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 21, 2018 10:15 pm
Postovi: 2
Nema druge nego da se ovde ponaša džentlmenski, pa evo i ja konačno da napišem nešto u stilu lažne budale koja ima smisla za sve samo ne za posao, rezultate i onim čime bi trebao da se bavi.

JA sam dokona i nesrecna doktorka kojoj posao neide, ali ne zato sto su mi druge ordinacije preotele posao vec zato sto su Turci i Madjari spustili cene i obucili medicinske sestre i jeftinu radnu snagu da radi za njih. Takodje neki ih i u Srbiji kopiraju, takozvani "Subotičari" ali se tako zovu ne zato sto su iz Subotice vec zato sto jednom godisnje u Subotici prodje neko kroz grad ko je radio transplantaciju kose kod psihologa.

Odlučila sam da i drugima posao ugrozim pa sam otvoila par profila "gordana75" , "Bojancemilun" "Lila300" i jos nekoliko naloga koje navodno jedan komentariše, drugi podržava a treći kao diskretno otkriva da su "Bugari ušli u Sofiju". Nikakva dobra namera nego očigledno da se neko blati ali to je na žalost ovde dozvoljeno.

Ja sam jako NE PROVIDNA pa sve i da vam kazem koga želim da blatim necete mi poverovati, ha ha. Samo sam slučajno napisala neka imena ali nisam ja jako ljubomorna već su "oni" izbacili slike nezadovoljnih pacijenata koji dolaze od mene pa sam ja jadna morala.

Nije me mrzilo da otvaram 5 profila, nemam ništa protiv što je u C M paG došla nova dokotrka i što nema dva dana iskustva, ne smetaju mi psiholozi da operišu po Subotici ali zato bi da udarim na one koji primaju nagrade na najvišem nivou. Kako zašto?! Pa malo sam ljubomorna ali to je tako diskeno i kul.

E ovako će biti svaki komentar kada svaka budala moze da se uclani i napravi naloge i da osmili priču.

Čekamo sada odgovor od glupe doktorke koja je ovde redovnija od samog administratora, samo da vidimo pod kojim korisnickim imenom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Sep 22, 2018 1:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
И јаоооо, па нема ништа лепше када се људи воле и када су потпуно искрени. :D Можда ће и власт рећи шта намерава с народом да уради. :lol:

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Dec 07, 2018 1:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 07, 2018 1:28 pm
Postovi: 3
Lazni profili i Gordaana75 su jedna osoba koja istog dana kuca nešto na forumu pod 2 profila.

To je opet Vladimir jer ponovo vuče na jednu stranu, ne piše ispravno i spominje neke asocijacije koje nemaju nikakve veze sa transplantacijom kose.

Ne piše se "neide" g.Vlado, piše se ne ide. Sa kog god profila pisao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Dec 23, 2018 1:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 15, 2014 9:02 pm
Postovi: 12
Vidim da se ponovo ozivela tema, u jednu ruku je dobro zbog edukacije jednog ozbiljnog problema, ali u drugu ruku je lose posto uglavnom ima jako puno botova za razne ordinacije.
Ja sam se raspitivao na forumu za starijeg brata pre 4-5 godina koji je imao jednu proceduru u Beogradu na nagovor clana foruma(naravno nije bilo rezultata) pa sam ja bio poprilicno obazriv prilikom mog izbora. Sasvim slucajno sam naisao na pacijenta koji je radio u Svajcarskoj(Vazno pravilo je koliko para toliko muzike kao i u svemu, mada i ovde je doktor izasao u sustret sa spustanjem cene). Pacijent iz Srbije je imao neverovatne rezultate i imao je dokaze za razliku od mnogih koji ovde pisu po forumima.
Ukratko i ja sam se odlucio za tu kliniku i proslo je mesec i po od moje procedure. Izbacicu slike nakon same procedure,a izbacivacu i napredak nakon par meseci kad bi trebali da dodju rezultati(jer niko nema rezultata u pocetku vide se tek nakon 5-6 meseci), a ko zeli mozemo i biti u kontaktu(bolje ovde inbox nego mejl jer mi mejl odbacuje spamove [email protected]) jer su ljudi iz ordinacija Srbije, Madjarske i koliko vidim Turske upropastili ovu temu i ne moze niko nikome verovati osim ako ne vidi svojim ocima.
Procedura je trajala oko 9 sati, FUE procedura, 3191 graft(izvadili su mi i karticu pocedure koliko graftova je izvadjeno i koliko dlaka po graftu je presadjeno: 294 grafta sa jednom dlakom, 1612 sa dve dlake, 1089 sa 3 dlake, 196 sa 4 dlake i izracunat mi je prosek za koji kazu da nije los: 2,37 dlake po graftu).
https://ibb.co/XxyThZy
https://ibb.co/DrCfzKt


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: