Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Dec 03, 2016 3:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 03, 2016 1:32 am
Postovi: 2
draganero je napisao:
aaaca je napisao:
Интервенцију у тим годинама?! Најбоље је да почнеш са масажом коже главе која ће поправити циркулацију и повратити косу. Имаш и један стари рецепт на мом сајту: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/kosa_regeneracija



Nažalost da. Probao sam sa masažom glave i brojnim prirodnim preparatima, ali nema poboljšanja. :o


Ako se na kraju odlučiš za transplantaciju, savetujem ti da se konsultuješ sa stručnjacima sa AHT klinike. Kada vidim kako su uradili mom rodjaku, ne bih razmišljao da imam problem.

Srećno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Dec 08, 2016 12:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 29, 2016 12:20 pm
Postovi: 3
djordje_kg je napisao:
draganero je napisao:
aaaca je napisao:
Интервенцију у тим годинама?! Најбоље је да почнеш са масажом коже главе која ће поправити циркулацију и повратити косу. Имаш и један стари рецепт на мом сајту: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/kosa_regeneracija



Nažalost da. Probao sam sa masažom glave i brojnim prirodnim preparatima, ali nema poboljšanja. :o


Ako se na kraju odlučiš za transplantaciju, savetujem ti da se konsultuješ sa stručnjacima sa AHT klinike. Kada vidim kako su uradili mom rodjaku, ne bih razmišljao da imam problem.

Srećno


Zakazan pregled! Hvala :) Videcemo sta i kako dalje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Dec 11, 2016 11:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 11, 2016 3:42 pm
Postovi: 2
Blanusa Marko je napisao:
To po Segedinu i Turskoj su sve prevaranti koji u tome vide biznis a ne medicinu i posvecenost. Videla sam i vas link a i ovde na sajtu sam videla linkove sto je momak okacio slike od Lecica i Kalinica, grozno im se proredila kosa, bas im nije uspelo, jedino kada zakamufliraju dok snimaju nesto ali privatno je bas tragicno (ove spontane slike iz izlaska) Nije ni cudo sto je doktorka otosla iz te klinike, cujem da im sada radi jedna po pozivu. To uopste nije ni tuzno jer ako neko nema kvalitet ne moze da opstane dugo, prosta matematika! Ne znam ni kako Dr Marija radi obzirom da im je ona radila procedure a da je rezultat bas los, to je i njena losa reklama. Jedini da nesto vrede su ovi iz Generala Stefanika, da im ne dajem na reklami ali postoje najduze od svih i vidim dosta pozitivnih ocena od njih.
Dugo čitam ove forume kao neko koga ovo lično zanima i moram se u nečemu složiti.
Nema šta da se ordinaciji A H T daje na reklami ili ne, naprosto ako su prvi doneli taj metod od svih i nemaju pehove kao ovi što imaju sa ovim Lečićem i Kalinićem, ovim Turcima koje hapse ili prevarantima iz Segedina, onda i zaslužuju poverenje. Koliko sam čitao oni su bili nekada D H I a sada su ubacili neke elemente i JEDINI unapredili stari FUE metod u nešto još bolje. Zato se i zovu tako "Unapređeni metod transplantacije" Advance Hair Transplantation. Moj prijatelj je radio transplantaciju kose kod Vladimira C, bivšeg modela u ordinaciji i prezadovoljan je. On je iz Crne Gore i doveo im je bar 6,7 klijenata iz CG i jedno 4,5 iz Hrvatske i svi su zaista zadovoljni. To je ono što ja znam lično. Još jedna stvar mi nije jasna, koliko god da su cene različite opet je to estetska hirurgija i treba gledati ko je najbolji a ne ko je jeftin. Uglavnom Segedinci i ovi što su radili Kanilića srozavaju cene jer im izgleda posao neide, kadar im je takođe loš a o rezultatima da ne pričamo, transparentni su pa se vide, ne moramo da ih komentarišemo više, pokazalo se vremenom ko valja a ko ne. Stoga pamet u glavu i kod pravih ljudi u ordinaciju a ne nasedajte na nisku cenu i 5000 dlaka koje nude na svakom ćošku za tepsiju ribe...prazna priča i nestručni kadar je iza toga - verujte. Čitam ovaj link što je postavljen iznad kako su pohvatali ove u Turskoj a do juče je brujalo kako su dobri, tužno da se to dešava u medicini.


Redovno pratim šta se dešava na forumu, jer sam i sam imao problem sa gubitkom kose. Složio bi se sa ovim komentarom, jer sam se sam uverio da je ovo u Madjarskoj čista prevara. skrenuo bi ljudima pažnju da dobro razmisle pre nego što se odluče a Madjarsku, jer je moj prijatelj radio u Segedinu i nažalost je došlo do nekih komplikacija, a rezultat nikakav. Dobro se raspitajte o klinici za koju se odlučite i pročitajte komentare korisnika.

Pišemo se još


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Dec 11, 2016 11:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 11, 2016 3:42 pm
Postovi: 2
Nažalost da. Probao sam sa masažom glave i brojnim prirodnim preparatima, ali nema poboljšanja. :o[/quote]

Ako se na kraju odlučiš za transplantaciju, savetujem ti da se konsultuješ sa stručnjacima sa AHT klinike. Kada vidim kako su uradili mom rodjaku, ne bih razmišljao da imam problem.

Srećno[/quote]

Zakazan pregled! Hvala :) Videcemo sta i kako dalje...[/quote]

javite kako je proslo. Srecno :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Dec 27, 2016 2:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 26, 2016 4:10 pm
Postovi: 3
Iz ličnog iskustva, ne preporučujem ordinaciju na kojoj su Milan Kalinić i Branislav Lečić imali intervenciju. Spustili su cene jer ih je napustila doktorica koja je ok radila posao. Sada zbog nove, neiskusne dr mnogi odlaze razočarani, a jedan od njih sam i ja :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Jan 14, 2017 6:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 14, 2017 6:01 pm
Postovi: 1
Ne vidim zašto bi neko išao u Segedin ili Tursku da radi transplantaciju kad već kod nas ima sasvim dobrih klinika za ovu proceduru. Informišući se o ovom poduhvatu koji me uskoro čeka, znam da nikako ne bi izabrao * REKLAMA * - bezuspešno su pokušali da kopiraju aht (bivši * REKLAMA *).
Ovo nije mali korak za nikog te se dobro treba raspitati kome dati da ti radi po glavi :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Jan 15, 2017 10:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 24, 2009 12:23 pm
Postovi: 11
POtrebno mi je vaše mišljenje, budući da zahvat treba da uradim sljedeće sedmice.
Nudi mi se MicroFUE transplantacija po cijeni od 2100€za 4500 grafta.
Ova cijena je od klinike u Turskoj (Maral Klinik - ali ne znam da li smijem da ovdje navodim ime) i ukljucuje i nocenje u hotelu za 2 noci.

Mene Interesuje me da li je ova tehnika nešto najbolje što postoji na tržištu ili ima i drugih ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Jan 18, 2017 3:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 28, 2016 10:42 pm
Postovi: 1
Turske klinike su vrhunac kvaliteta u evropi. Pogledaj samo acib...kliniku.
Izmedju domacih i njihovih, naravno njihove.
Tu ne rade samo turski lekari, iako su po najbolji u svetu, jer imaju najbolje med fakultete.
Opet, raspitaj se, jer mozda i kod njih ima koji mucak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Jan 18, 2017 1:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 24, 2009 12:23 pm
Postovi: 11
greenknight je napisao:
Turske klinike su vrhunac kvaliteta u evropi. Pogledaj samo acib...kliniku.
Izmedju domacih i njihovih, naravno njihove.
Tu ne rade samo turski lekari, iako su po najbolji u svetu, jer imaju najbolje med fakultete.
Opet, raspitaj se, jer mozda i kod njih ima koji mucak.


ok drago mi je to ćuti. A da li je MicroFUE tehnologija top što se nudi danas u svijetu ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Jan 18, 2017 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 26, 2016 4:10 pm
Postovi: 3
greenknight je napisao:
Turske klinike su vrhunac kvaliteta u evropi. Pogledaj samo acib...kliniku.
Izmedju domacih i njihovih, naravno njihove.
Tu ne rade samo turski lekari, iako su po najbolji u svetu, jer imaju najbolje med fakultete.
Opet, raspitaj se, jer mozda i kod njih ima koji mucak.


Ne bi rekao da je u Turskoj i Mađarskoj bas sve kao sto izgleda. Prilicno je krvavo i invazivno.
Turci i Madjari nisu ni blizu pedantni kao sto je kod pojedinih ordinacija kod nas. Ovo sto rade je čisto "kasapljenje" koje zasigurno ostavlja traume nakon procedue. Pogledajte malo slike kako to izgleda preko.
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Jan 18, 2017 11:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 03, 2016 1:32 am
Postovi: 2
Hvala VeselinIn na fotkama. Konacno da se vidi realna slika "robota" i onih u Segedinu a ne da se o njima razmislja samo zato sto su jeftini...rade im zubari, jedino sto znaju jeste da se reklamiraju".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Jan 23, 2017 8:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 8:12 pm
Postovi: 2
Pozdravi svima na forumu. Ja sam se operisao pre 2 godine u Istanbulu. Prethodna poruka mi je na 10 strani. hocu svima da kazem da mi se operacija isplatila i da je to bila odlicna investicija. Bukvalno samo clanovi porodice znaju da sam se operisao. Niko drugi ne primecuje razliku. Posle operacije ja sam se izolovao mesec dva dana i nosio sam kapu. Kada mi je izrasla kosa niko nista nije primetio.
Nekoliko ljudi mi je poslalo poruke pitajuci za savet a sa jednim momkom sam se i sastao.
Moj savet svima je ako imate novac idite na operaciju.
Pare se potrose ovako ili onako. Kosa ostaje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Feb 21, 2017 1:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 26, 2016 4:10 pm
Postovi: 3
sovereign je napisao:
Pozdravi svima na forumu. Ja sam se operisao pre 2 godine u Istanbulu. Prethodna poruka mi je na 10 strani. hocu svima da kazem da mi se operacija isplatila i da je to bila odlicna investicija. Bukvalno samo clanovi porodice znaju da sam se operisao. Niko drugi ne primecuje razliku. Posle operacije ja sam se izolovao mesec dva dana i nosio sam kapu. Kada mi je izrasla kosa niko nista nije primetio.
Nekoliko ljudi mi je poslalo poruke pitajuci za savet a sa jednim momkom sam se i sastao.
Moj savet svima je ako imate novac idite na operaciju.
Pare se potrose ovako ili onako. Kosa ostaje.


Vi ste onaj koji je u sred priprema za operaciju pricao o baklavama i kako vozac dolazi po vas kao da pisete vas life style na instagramu a ne da ste na forumu za transplantaciju kose?! Ako ste i dobili popust ili ih reklamirate sa nekim razlogom nemam nista protiv ali realnu sliku smo videli pre dva posta kod coveka kome se sve inficiralo iu Turskoj i postavio je sve na stranom forumu. Ista prica je i sa Segedinom, sada se pojavili neki treci "priuceni" u Subotici. Samo skrecem paznju da se radi sa proverenim ordinacijama koje rade vec desetak godina (okvirno) koje praksaju FUE metod i usavrsavaju ga a ne da se ide u ordinaciju koja je kvazi jeftinija a rade "mesari" i poceli pre godinu dana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Mar 26, 2017 12:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 26, 2017 12:30 am
Postovi: 2
Operisao sam se u "c"m"g" ordinaciji i veoma sam razocaran. Misle samo na svoj interes a ne na pacijente. Kako nismo mogli da nadjemo zajednicki jezik odlucio sam da ih tuzim, koliko vidim nisam jedini u tome jer sam video da se i drugi pacijenti zale i prica se o zbirnoj tuzbi. Tim na celu sa Dr. Oliverom Kljajic je krajnje nestrucan i zato molim buduce pacijente da dobro procitaju ovaj post.
Nekadasnja vlasnica (Lorain Lampbert) otisla je iz * REKLAMA * i sada u Subotici sa biznis partnerom otvorila ordinaciju pod drugim imenom koja se zove "Ailesbury hair clinic" i sa jos losijim lekarom sa najmanje iskustva (obzirom da je tek poceo da se bavi ovom delatnoscu) varaju ljude pokusavajuci da niskom cenom privuku klijente. Isto se desava i u Segedinu.
Svoj kontakt emal ostavljam dole kako ovo ne bi izgledalo kao konkurentna losa reklama, takodje stavljam i slike na uvid sa punim imenom i prezimenom.
[email protected]
Milan Svabic
U koliko ima jos nezadovoljnih klijenata molim da mi se jave na email kako bi stupili u kontakt i preduzeli odredjene pravne korake.

Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Mar 26, 2017 12:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 26, 2017 12:30 am
Postovi: 2
Operisao sam se u "c"m"g" ordinaciji i veoma sam razocaran. Misle samo na svoj interes a ne na pacijente. Kako nismo mogli da nadjemo zajednicki jezik odlucio sam da ih tuzim, koliko vidim nisam jedini u tome jer sam video da se i drugi pacijenti zale i prica se o zbirnoj tuzbi. Tim na celu sa Dr. Oliverom Kljajic je krajnje nestrucan i zato molim buduce pacijente da dobro procitaju ovaj post.
Nekadasnja vlasnica (Lorain Lampbert) otisla je iz * REKLAMA * i sada u Subotici sa biznis partnerom otvorila ordinaciju pod drugim imenom koja se zove "Ailesbury hair clinic" i sa jos losijim lekarom sa najmanje iskustva (obzirom da je tek poceo da se bavi ovom delatnoscu) varaju ljude pokusavajuci da niskom cenom privuku klijente. Isto se desava i u Segedinu.
Svoj kontakt emal ostavljam dole kako ovo ne bi izgledalo kao konkurentna losa reklama, takodje stavljam i slike na uvid sa punim imenom i prezimenom.
[email protected]
Milan Svabic
U koliko ima jos nezadovoljnih klijenata molim da mi se jave na email kako bi stupili u kontakt i preduzeli odredjene pravne korake.

Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: