Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Dec 04, 2014 4:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 04, 2014 3:23 am
Postovi: 1
Ja samo da pitam sve ove klinike-imate li vi malo novca da ulozite u neku bolju reklamu od pisanja ovde kroz ova neka satro iskustva klijenata? Ovaj forum je besmislen i bolje da se ugasi nego da citamo kako jedni druge vredjaju a sebe hvale. Ocito cu naci sebi doktora drugim putem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Jan 05, 2015 1:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 11:50 pm
Postovi: 130
evo gledam Milana Kalenica i njegovu transplantaciju, blagi uzas...bolje da nije ni radio. Kao klovn je, ona kosa potpuno neprirodno izgleda i neprirodnog je rasta. Skroz iznad cela pa sastavljena sa zaliscima :P

Nemoj te da bacate pare ljudi ! AMAN...sve je marketing, shvatite. Perite kosu samo vodom i pijte sto vise vode! kosa opada zbog stresa i loseg nacina zivota


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Jan 05, 2015 9:39 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Постоји стари рецепт за враћање боје коси, који чак може да доведе и до регенерације раста. Поставио сам га на мој сајт www. aca. rs у Савети, Здравље под Коса-регенерација. Нажалост треба уложити доста времена али резултати су вишеструки.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Feb 14, 2015 6:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2015 4:05 am
Postovi: 1
Neverovatno je koliko ruznih komentara ovde ima. Onda je najbolje da niko nista ne radi po tom pitanju. Mogu da kazem da su to gluposti posto sam obisao vecinu spomenutih klinika i odlucio se za onu koja mi uliva najvise poverenja. Cak su i moji poznanici radili u razlicitim klinikama i iskustva su zaista individualna. Predlazem svima koji zele da urade presadjivanje kose da se odluce za par klinika, zakazu preglede i popricaju sa ljudima u cetiri oka, pogledaju fotografije operisanih pacijenata...

Moje prvo iskutvo sa transplantacijom kose je bilo pre skoro 9 godina u Atini. Sve je proslo u najboljem redu a rezultati su bili vidljivi nakon par meseci. Skoro sam zakazao trecu po redu intervenciju radi proguscivanja u jednoj Beogradskoj klinici gde se vracam po drugi put (prethodnu sam uradio pre skoro 3 godine). Procedura je oba puta bila veoma slicna. Dodjete ujutru, pripreme vas, osisaju, dobijete lokalnu anesteziju i onda sve pocinje. U pocetku se lezi na stomaku dok vam doktor uzima dlake, i to traje u zavisnosti od broja dlaka (meni konkretno oko 2 sata). Posle toga je pauza, rucate i vracate se na nastavak, lezi se na ledjima dok se dlake „ubacuju“ . Narednih par dana sam odmarao kuci dok se povuku „crvene tackice“, i izlazio napolje sa kacketom. Kosa je izrasla nakon 3 meseca npr, pa je deo otpao (kazu da je to normalan proces), i posle toga opet izrasla. Prethodni put pre 3 god sam radio zaliske i spustanje te prednje linije, sve i dalje stoji...sada planiram da uradim proguscenje krune glave. Ako mogu da pomognem nekome sa savetom ili informacijom, uvek...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Feb 14, 2015 9:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2015 6:35 am
Postovi: 1
perazderaetno je napisao:
Koliko sam upucen c-m-g je promenio vec 3 doktora do sada i trenutno im radi zena koja nema ni 5 operacija iskustva jer su poceli od nedavno ponovo na novoj lokaciji sa novom lekarkom.
Dr Marija koja je radila do sada je napustila ordinaciju.
Ovi drugi D-H-I su isti vec 5-6 godina i imaju super preporuke, svakako bih se za njih opredelio. Koliko sam cuo oni su i doneli taj metod a svi ostali kada su videli biznis u tome su pojurili "kao i oni rade isto" :/ cudna mi cuda.
Svakako u Kapetana Zavisica 3 trenutno najbolji izbor u Beogradu.



Na zalost niste dobro informisani, u c-m-g u mozete izabrati kod kog hirurga radite transplantaciju kose. Postoje dva doktora, od čega je dr Marija stalni saradnik. To su jedini doktori koji rade na klinici već godinama. Bio, radio dva puta kod obe doktorke. Obe fenomenalne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Feb 15, 2015 2:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 15, 2015 1:14 am
Postovi: 2
Nije lako čitati sve komentare i reklame za HT klinike koje ste izneli, ali drago mi je da moja odluka, nadam se, neće zavisiti od vaših saveta.
Već duže vreme pratim sve šta se dešava sa transplantacijom kose i vidim da su rezultati više nego dobri, makar oni što se reklamiraju.
Često mnogi zaboravljaju da zbog ograničenosti donorske regije ni rezultati ne mogu da budu skroz prirodni i sa dobrom gustinom. Ne mogu da kažem ništa loše za bilo kog lekara, ali mogu da vam kažem sledeće. Translantacija kose je jedna vrlo jednostavna operacija za spretnog lekara i samim tim je precenjena i skupa, pogotovo kod nas. Sramota je, svuda u svetu, za jednog specijalistu plastične hirurgije da se bavi time ( jer je toliko jednostavna stvar, a učili su da se bave ozbiljnim stvarima...), i najčešće se time bave dermatolozi, iako nemaju veze sa hirurškim tehnikama. To vam je, u principu, ponavljanje dva ista mala hirurška poteza hiljadama puta. Tako da ili ti leži posao ili ne... Dakle, po meni, sve je stvar lične procene kojeg lekara izabrati. Najbolje je sa svima popričati... ali sad šetati po Istanbulu ili Mađarskoj? Ipak je malo rizično kome verovati i kome se posle žaliti, ako zatreba. Takođe, smatram da bi trebala svaka klinika da vam i sama ponudi neku vrstu garancije, ako vas već ubeđuju da "pljunete" toliko para za običnu operaciju. Jedino mogu da shvatim zašto je toliko skupa intervencija je dužina operacije i monoton posao ("vadiš i sadiš"). Takođe, znam da je obuka za hair transplant hirurga (tako se zovu!) na boljim klinikama u svetu vrlo skupa.
Garanciju teško možete dobiti u inostranstvu za transplantaciju kose (osim usmene!) tako da bih dobro razmislio da li da idem "preko", a posle treba i putovati tako sa ranicama. Ovo sve znam jer je moj drug, isto lekar, uradio operaciju "preko" (da ne navodim koju kliniku) i privukla ga je cena. Bili su svi extra ljubazni i delovali profesionalno, i nije to ni tako loše ispalo što su mu presadili. Međutim, otkrio je da su mu ugradili duplo manje graftova nego što je platio...išao, žalio se, ali ništa nije mogao, osim da sada angažuje strane advokate i vuče se po sudovima sa njima. Dobra stvar (makar je za mene ispala.. ) je ta što se drug toliko iznervirao zbog svega kako zloupotrebljavaju ljudsku slabost, da je odlučio da se on obuči da obavlja transplantacije i da omogući našim ljudima sa tim problemom da imaju rezultat, sigurnost i najmanju moguću cenu. I, stvarno, eno ga u najboljim klinikama, sa najboljim mentorima u svetu ( nije Turska :D ) uči i vežba i uskoro će da se vrati. Toliko verujem u njega, da sam se ponudio da mu budem prvi pacijent u Srbiji (a ako nešto zezne, biću mu i poslednji! :evil: ). Mislim da će stvarno biti među najboljima u tome, i svakako će imati prednost kod pacijenata jer je imao isti problem i najbolje će ih (nas) razumeti. Meni bi lično bilo i neprijatno da mi transplantaciju radi žena :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Mar 03, 2015 4:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 03, 2015 4:23 pm
Postovi: 7
За губитак косе, увек постоје коса имплантат клиника
http://rs.phaeyde.com/transplantacija-kose


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Mar 03, 2015 5:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 03, 2015 4:53 pm
Postovi: 7
Трансплантација косе Резултати Фотографије од много различитих фактора
http://rs.phaeyde.com/transplantacija-kose/pre-posle-slika-rezultati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Mar 17, 2015 11:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 8:12 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima na forumu.
Ja sam trenutno u Istanbulu kod dr. Maral-a i za par sati imacu transplataciju.
Hotel mi je uracunat u cenu (tri nocenja) kao i taxi koji vizi od i do aerodroma kao i izmedju hotela i klinike.
Ukupna cena transplatacije je 1900 eura +avio karta oko 120 Eura.
Sve u svemu oko 2000 eura.
O rezultatima mogu da pricam posle operacije ali za sada mi sve deluje ozbiljno i profesionalno.
A sada idem da probam baklave. Vozac ce doci po mene posle 14:00.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Mar 17, 2015 11:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Пази да ти не мазну лаптоп док клопаш баклаве.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Apr 18, 2015 1:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 12:02 am
Postovi: 17
Na zalost neko stvarno nije dobro informisan, C+M+G je promenio 3 hirurga do sada i Dr Marija ne radi vise kod njih nego Dr koja je tek obucena sto nije za pohvalu. Dr Marija ima svoju ordinaciju prema tome momak koji je gore napisao informaciju je potpuno tacna. Sto se mene tice C_M_G je ispao iz trke odavno.
Takodje oni od kojih je Dr Marija ucila bivsi D_H_I a sada AHT su oduvek bili napredniji od svih i doneli taj metod u SRB.
www.ahttransplantacijakose.com


Player74 je napisao:
perazderaetno je napisao:
Koliko sam upucen c-m-g je promenio vec 3 doktora do sada i trenutno im radi zena koja nema ni 5 operacija iskustva jer su poceli od nedavno ponovo na novoj lokaciji sa novom lekarkom.
Dr Marija koja je radila do sada je napustila ordinaciju.
Ovi drugi D-H-I su isti vec 5-6 godina i imaju super preporuke, svakako bih se za njih opredelio. Koliko sam cuo oni su i doneli taj metod a svi ostali kada su videli biznis u tome su pojurili "kao i oni rade isto" :/ cudna mi cuda.
Svakako u Kapetana Zavisica 3 trenutno najbolji izbor u Beogradu.



Na zalost niste dobro informisani, u c-m-g u mozete izabrati kod kog hirurga radite transplantaciju kose. Postoje dva doktora, od čega je dr Marija stalni saradnik. To su jedini doktori koji rade na klinici već godinama. Bio, radio dva puta kod obe doktorke. Obe fenomenalne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Apr 18, 2015 1:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 12:02 am
Postovi: 17
petars89 je napisao:
evo gledam Milana Kalenica i njegovu transplantaciju, blagi uzas...bolje da nije ni radio. Kao klovn je, ona kosa potpuno neprirodno izgleda i neprirodnog je rasta. Skroz iznad cela pa sastavljena sa zaliscima :P

Nemoj te da bacate pare ljudi ! AMAN...sve je marketing, shvatite. Perite kosu samo vodom i pijte sto vise vode! kosa opada zbog stresa i loseg nacina zivota


Pa radio je kod C_M_G jer je hteo za dzabe a da ih izreklamira a dobili su anti reklamu i to zestoku !!! Svakog koga su oni radili je celav i dalje a da zlo bude vece jos je dr koja je kod njih radila otisla i otvorila svoju ordinaciju pa sada radi na sve to neka nova... kako ce tek tu rezultati da izgledaju ne smem ni da pomislim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Apr 18, 2015 1:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 12:02 am
Postovi: 17
Upravo tako,
ovi sto rade za madjare se raspistolji kao sa cenama, 0.4 eura po dlaci a ugrade duplo manje, kao 5 sala tamo vamo, kakve to veze ima. Pa bolje da je jedna sala a da ti uvek najbolji hirurg radi a ne priuceni studenti. Lekar je kao i advokat, mora imati iskustva.
Opet drugi se ocepili od prvih pa se sada i oni ocepili izmedju sebe C_M_G. Ovi iz D_H_I izmenili ime i dodali neke elemente sa novog sajma za transplantaciju kose pa se preimenovali u AHT (sto opet nije lose).
bukvalo sve je ovde cista reklama. Ja bi obrisao forum i ko hoce da prica neka plati, i onako placaju google za oglase, narocito ovi Madjari i Turci.

Crna Ovca je napisao:
Ja samo da pitam sve ove klinike-imate li vi malo novca da ulozite u neku bolju reklamu od pisanja ovde kroz ova neka satro iskustva klijenata? Ovaj forum je besmislen i bolje da se ugasi nego da citamo kako jedni druge vredjaju a sebe hvale. Ocito cu naci sebi doktora drugim putem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Apr 18, 2015 1:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 12:02 am
Postovi: 17
milovan 34
jevrem
bi mogli da skrate sa reklamama za Segedin jer su dali potpuno dva ista odgovora, ocigledno se covek ulogovao sa dva profila i napisao isto, glupost.
Sada ce da se pojavi i treci neki "Toma alkos" koji ce sve to da potvrdi a profil mozes otvoriti za 3 minute :/
ja bi najradije ugasio ovaj forum jer nema vise smisla


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Apr 18, 2015 9:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Можда идеју о гашењу треба проширити?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: