Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 19, 2007 12:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 19, 2007 12:03 am
Postovi: 43
ma bitno je da ja nemam celulit, a ove strije kad pocrnim ne vide se mnogo, imam malo po guzi i do pola butina ali ja sam naucila da zivim s tim...sto kaze mishmali najcrnje je sto ih moja kevica nema jbt, ladno moja majka ih nema koja se poradjala 2 puta, sirila i skupljala, a ja uvek imala slicnu kilazu nikad se nisam naglo menjala i eto kako mi se vraca, zivot nije fer !!! Ma boli me uvo...ko me voli volece me ovakvu sa sve strijama brate....to ne menja moje kvalitete, bar ja to tako gledam... :D

_________________
nekad uhvati me bas da falis mi i jastuk otimas...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 24, 2007 12:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 06, 2006 3:35 pm
Postovi: 171
Lokacija: Beograd
Ja kao mama dva decaka, sa strijama lokalizovanim na stomaku i butinama, moram da priznam da i pored sve nege pre i u toku trudnoce nisam uspela da lisim sebe ove neprijatne pojave. Obzirom na moju visinu 180 cm, genetske predispozicije i nagli rast, prve strije su se pojavile vec u adolescentskom periodu, lokalizovane na donjem delu ledja i sa unutrasnje strane kolena. Dakle nije u pitanju debljina jer sam prilicno vitka, ali jeste niz drugih faktora, izmedju ostalog i suva koza koja inace brze stari.

Obzirom da sam probala gotovo sve preparate najrazlicitijih svetskih kuca, surovo, ali iskreno moram da priznam da uspeha u otklanjanju nema. Moguce ih je ublaziti, ali su one i dalje tu, vidljive golim okom kao i pre.

Jedino trajno resenje jeste plasticna hirurgija, ali i ona kao sto napisa doc hirurg dolazi u obzir zavisno od lokaliteta. Na primer, u mom slucaju gde je bio zahvacen stomak, operacija je sjajno resenje, u jednom aktu se oslobodite i strija i viska koze nastale kao posledica trudnoce. Rez je poprilicno dugacak, nekada se pupak pomera na gore, zavisno od lokalizacije strija, ali je efekat trajan i siguran. Naravno, oziljak vremenom izbledi, bikini ga savrseno pokriva, ali je apsolutno neprimereno drasticno se ugojiti nakon ovakvog zahvata. Oporavak je brz, nosi se dren i konci se skidaju nakon nekoliko dana, a mana je jedino cena koja definitivno nije svima prihvatljiva.

Sto se tice butina, zadnjice i ledja tu pomoci nema, najpametnije je prihvatiti novonostalu situaciju i ne obazirati se na komentare. Naravno, koristiti dobre kreme za strije kao prevenciju, recimo CLARINS.

Pozdrav svim tigricama!

_________________
NATASA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 25, 2007 5:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 25, 2007 5:19 pm
Postovi: 8
odlicna stvar za strije je BeautyTek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 29, 2007 12:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Cula sam da je Eucerin izbacio neko novo ulje protiv strija sa kikirikijem i kombinacijom sto nekih raznih ulja, pa da li je neko probao i kakva je cena?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 28, 2007 11:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 26, 2007 7:14 pm
Postovi: 15
Lokacija: U svom svetu
Dragana Petrovic je napisao:
Cula sam da je Eucerin izbacio neko novo ulje protiv strija sa kikirikijem i kombinacijom sto nekih raznih ulja, pa da li je neko probao i kakva je cena?


Citala sam nesto o tome i vidim samo reci hvale, nisam probala, ali sam se raspitala kosta 1000 - 1200din (ne mogu tacno da se setim cene, ali u tom rasponu).

_________________
Ko ne reskira taj ne profitira!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 28, 2007 2:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Za koliko ml? Ako je bocica pristojne velicine onda i nije tako skupo? U kojoj apoteci ste nasli, ja pitala u nekim apotekama u kraju i nama, a imaju Eucerinovu kozmetiku?
Da li su reci hvale samo za preventivu strija ili mozda cak po nesto i uklanja???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 28, 2007 5:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 26, 2007 7:14 pm
Postovi: 15
Lokacija: U svom svetu
Dragana Petrovic je napisao:
Za koliko ml? Ako je bocica pristojne velicine onda i nije tako skupo? U kojoj apoteci ste nasli, ja pitala u nekim apotekama u kraju i nama, a imaju Eucerinovu kozmetiku?
Da li su reci hvale samo za preventivu strija ili mozda cak po nesto i uklanja???


Koliko sam mogla da primetim najvise do 200ml mozda i manje :roll: apotekarka ga je drzala na pristojnom odstojanju misleci da tako bolje vidim :lol: Sama mi ga je preporucila, ali kada sam videla maleno pakovanje, a malo neocekivanu cenu nisam htela da rizikujem dok ne cujem tudja iskustva. Ono sto mi je istakla da je to samo prevencija, a sto se same apoteke tice odmah kod meka na terazijama.

_________________
Ko ne reskira taj ne profitira!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 28, 2007 6:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Hvala,hvala. Mislim da cu ja kupiti, pa javljam!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 28, 2007 7:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 26, 2007 7:14 pm
Postovi: 15
Lokacija: U svom svetu
Dragana Petrovic je napisao:
Hvala,hvala. Mislim da cu ja kupiti, pa javljam!!


Samo neka se ostvare Vasa iscekivanja :D

_________________
Ko ne reskira taj ne profitira!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 14, 2007 5:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 5:45 pm
Postovi: 113
Lokacija: Pozarevac
Ne znam odakle da pocnem..
Imam samo stare strije jos od vremena puberteta koje se nalaze na spoljnjoj i gornjoj strani butine,ne smetaju mnogo.
Iza sebe imam tri trudnoce i porodjaja.
Za svaku trudnocu sam strepela da samo ne dobijem jos strija pogotovo ne na stomaku.
Koza m je izuzetno suva,ako se ne namazem posle tusiranja ona pocne da se peruta.
U prvoj i trecoj trud.samse mazala Strijetom,a u drugoj obicnom pavlovicevom.
Toliko sam bila opsednuta mazanjem da nisam preskakala ni jedno,jedino vece.
Rezultati su sledeci:stare strije su jos uvek tu,ali novih NEMA.
Imam stomak kao da nisam radjala(i jos jedan detalj,nisam se puno gojila 10 kg po trudnoci).
Hocu da kazem da se bar mogu spreciti,i da decu treba uciti da se mackaju mnogo rano obicnim mlekom za telo pogotovo u fazi razvoja.
Pozdrav tigricama.

_________________
Dum vivis,sperare decet.-Dok si ziv,valja da se nadas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 14, 2008 8:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 25, 2007 5:19 pm
Postovi: 8
Uverila sam se da je resenje za strije aparat BeautyTek. Ako se krene na vreme rezultati su super. www.bodycenter.co.yu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 19, 2008 1:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2008 7:41 pm
Postovi: 15
Lokacija: RS
Ukloniti se ne mogu, moze im se samo malo smanjiti vidljivost i spreciti nastanak novih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 14, 2008 3:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Maj 30, 2008 8:43 am
Postovi: 59
Posto tvoja seka ne zna kako moj bata ce joj pomoci lako, ima 120 kila i od 30 centi zila... provereno pomaze


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 15, 2008 10:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 25, 2007 5:19 pm
Postovi: 8
Super stvar za strije je aparat BeautyTek, crvene otklanja gotovo potpuno.
Provereno !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 18, 2008 12:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 10:59 am
Postovi: 11
Lokacija: bg
[quote="alexa Va"]pogledajte ovaj sajt [url]http://www.body-creator.com/[/url]

cuo sam da imaju nesto sto bi moglo biti resenje problema.
Moja seka je zvala i tretman se krece od 20- 50 evra zavisnosti od povrsine tela koja se tretira (kako sam ja razumeo) tim aparatom.

Ona sada skuplja parice :D pa ce da krene.
Ako ne krene uskoro, neka javi rezultate i utiske.

Srecno![/quote]

ja sam ishla na te tretmane i strije su mi se smanjile. imala sam 10 tretmana pre 2 god i efekat se i dalje vidi. koza je na tim mestima deblja i strije se mnogo manje primecjuju, ali nisu nestale. Dobro bi bilo da za vreme terapija pijesh tablete kolagena. piju se na prazan stomak - do 6 dnevno. najbolji efekat imaju ako ih pijesh uputru chim se probudish i uveche pre spavanje, ali onda nema pljeskavice u 22h. mora da prodje min. 4 sata od jela pre nego shto ih uzmesh inache nemaju efekta. inache kolagen dobro utiche na kosu, nokte, ligamente, tetive, tako da nije nestho shtetno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: