Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 22, 2008 12:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
isidora<kao da sam ja sebe opisivala,dve trudnoce,dojenje a sada ni bar nesto nalik na grudi!
oduvek sam imala male grudi ili bolje receno nisam ih uopste ni imala,'ravna ko daska'!i stvarno sam navukla kompleks zbog toga!nosila po dva brushaltera sa sve dodacima,trpala po milion jastuceta u brushalter,kupovala one sa silikonskim dodacima a o odlasku na bazen i svlacenju u kupaci nisam ni razmisljala!!!
ozbiljno razmisljam da ugradim silikone,jeste intervencija skupa ali....sve zarad lecenja kompleksa!
procitala sam sve moguce sajtove,dobro proucila nacin ugradnje,moguce nezeljene reakcije,tok postoperativnog oporavka i sada samo cekam da mi se budzet malo popravi pa da krenem u realizaciju svog davnog sna!cak sam i doktora odabrala i bila kod njega na pregled .
pozzzz svima sa slicnim problemom i svima koje su taj problem resile(blago vama! :D )!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 22, 2008 2:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
sludjena mama je napisao:
isidora<kao da sam ja sebe opisivala,dve trudnoce,dojenje a sada ni bar nesto nalik na grudi!
oduvek sam imala male grudi ili bolje receno nisam ih uopste ni imala,'ravna ko daska'!i stvarno sam navukla kompleks zbog toga!nosila po dva brushaltera sa sve dodacima,trpala po milion jastuceta u brushalter




o, kako ovo razumem! ja sam nosila tri!

vece pred operaciju sam svojoj sestri pokazala grudi! :o kasnije mi je rekla da tu noc nije mogla da spava, da nije mogla da zamisli nesto tako uzasno. pri tom, ni ona nema bas nesto, ali u odnosu na mene... ali, ovo ne moze da razume neko ko taj problem nije imao.

p.s. narocito sam se ljutila kad mi kazu da je mnogo veci problem ko ima prevelike grudi! ****, meni je to zvucalo kao da je nekom problem kad ima previse love. :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 22, 2008 2:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
prijateljica koja ima ohoho grudi mi je jednom prilikom rekla _cuti,bre,uzivaj,ja imam muke_!e,sestro slatka,pomislila sam i ja bih da imam te slatke muke!!!!! :D :D :D

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 28, 2008 1:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Ajd i ovde da ponovim pitanje - da li neko zna bilo kakav kontakt od dr. Nikole Marasa (mail, telefon, sta god)? Gde on uopste radi?
Unapred hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 19, 2008 3:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 10:49 am
Postovi: 6
Lokacija: beograd
Trilian je napisao:
Ajd i ovde da ponovim pitanje - da li neko zna bilo kakav kontakt od dr. Nikole Marasa (mail, telefon, sta god)? Gde on uopste radi?
Unapred hvala :)


Ako nisi do sada našla kontakt sa dr.Marašom, pokušaj na ovaj broj
011/246 06 97, 397 03 51 i 247 29 46 svakog radnog dana od 8-20h kao i subotom od 8-15h. To je ST Medica, ne znam da li i dalje tamo radi. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 20, 2008 1:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Kontaktirala sam ga :)!
Hvala svima :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li ste za ugradnju silikona?
PostPoslato: Uto Feb 17, 2015 4:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 17, 2015 4:07 am
Postovi: 1
Pozdrav svima!
Zanima me da li mi neki strucnjak ili neko ko je dobro informisan moze dati savet u vezi ugradnje silikona (ako se ovde ne radi samo o ugradnji silikona u grudi).
Potrebna mi je korekcija potkolenice. Josa kao mali sam od nesrece zamalo izgubio tu nogu i sad imam jako mali misic. Skoro pa ga i nemam. Iskreno,osoba sam koja stvarno ima puno samopouzdanja,ali taj deo kad trebam da se skinem na plazi mi predstavlja veliki problem. Prosle godine je doslo dotle da nisam otisao na kupanje ni jednom iako mi je Ada na vrh nosa,bezeci od svog tog zurenja. Cak sam par puta i eskivirao odlazak sa nekim devojkama jer je u sobi bilo previse svetla. Prema tome,mislim da bi mi taj deo ugradnje silikona bar malo vratio samopouzdanje kad se skinem.
Ono sto me zanima je: Da li se koza moze istegliti toliko posle ugradnje silikona ili cega vec da bude kao i druga (normalna) i da li se tako nesto uopste i radi? Koliko bi trajao taj oporavak i ko to u Srbiji radi? Da li postoji neko ko je bio u slicnoj situaciji,korigovao to i da li je to pomoglo nesto u njegovoj glavi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li ste za ugradnju silikona?
PostPoslato: Pon Mar 02, 2015 11:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Ja Vam savetujem da pogledate sajt dr Rakic i uspostavite kontakt sa njom, moguce da Vam implant za potkolenicu moze biti pravo resenje ali za to je potreban detaljan pregled


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: