Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Smanjenje grudi
PostPoslato: Sub Mar 15, 2008 2:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 13, 2008 2:24 am
Postovi: 6
Lokacija: Stara Pazova
Znam da je operacija mnogo komplikovanija od uvecanja ali bih zelela da znam kako se radi,gde se radi,da li moze doci do komplikacija, da li je preporucljiva kod onih zena koje jos nisu radjale? Imam 27 godina i jako mi smeta, pogotovo sto mi se kicma krivi.
Zna li neko nesto da mi posavetuje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 25, 2008 1:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
Hmm reci cu ti ali moram preko telefona :D Salim se, 1 moja drugarica je to radila ali zato sto je bila preeegojazna i doktor joj je zbog kicme valjda i to rekao da uradi (ili ona tako kaze a ne verujem joj puno). Pitacu je pa cu ti reci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 05, 2008 4:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 1:46 am
Postovi: 10
Mnogima je ova tema smešna, a ne znaju koliko su glupi u svom primitivizmu. Moja sestra ima velike i teške grudi. Najveći problem joj je bio naći adekvatan grudnjak, na svu sreću u Novom Sadu se nalazi prodavnica u kojoj možeš da kupiš Felinine grudnjake. To su nemački grudnjaci baš za žene sa velikim grudima imaju korpe C, D, E, F, G, H fenomenalno izgledaju. Raspitivali smo se za razne privatne klinike gde bi mogla da odradi korekciju grudi ali izgleda da će to malo sačekati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 09, 2008 6:02 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
Ako joj je to najveci problem u zivotu onda je tvoja sestra vrlo srecna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 16, 2008 4:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Milane, komentari su ti stvarno ne primereni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 20, 2008 4:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 06, 2008 7:49 pm
Postovi: 11
Ali dobro , ja ocekujem da procitam nesto spektakularno a ono najveci problem da se izabere odgovarajuci broj grudnjaka..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 20, 2008 9:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
Zasto neprimereni? Znas li koliko devojaka pati zbog malih grudi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 4:34 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 19, 2009 11:49 pm
Postovi: 69
nije lako s velikim grudima ,kicma boli, em izgledamo ponekad vulgarno u normalno otvorenoj majici ,a u zatvorenim smijesno kao planina u vreci.nikako nemozes poroci neprimjeceno u svakom slucaju smor .nemozes puno toga obuc ili je pre otvoreno ili pre zatvoreno.cesto zavidim na malim grudima, najiskrenije.nije ugodno u svakoj prilici biti objekt napaljenih pogleda ,svi ti gledaju u grudi dok razgovaraju s tobom kolko muskarci tolko i zene pa se pitas boze imam li prevelik otvor .dovodi u neugodnu situaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 17, 2009 7:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 17, 2009 7:16 pm
Postovi: 1
Da li neko ima iskustva sa operacijom smanjenja grudi?
Interesuje me koliko kod nas kosta operacija, da li je posle toga moguce ponovo dobiti na velicini,da li je moguce dojiti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 12:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 4:05 am
Postovi: 62
eva81, ako nemate neki hormonski poremecaj onda nece vise rasti (i ako ne dobijete na tezini). Dojenje zavisi od vrste zatezanja... hoce li to biti samo zatezanje ili redukcija? Ovde imate clanak sa slicicama o zatezanju Mastopeksija (zatezanje grudi) a ovde su cene Cene operacija u klinikama

_________________
http://www.reklamiranje/
http://www.reklamiranje/forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Smanjenje grudi
PostPoslato: Pet Okt 26, 2012 1:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 12, 2012 1:02 am
Postovi: 19
Cao,

Napravjen je forum za plasticne hirurgije.
Cure dele iskustva i postavljaju slike.
http://*/
Izvolite pridruzite nam se :)

Puno pozdrava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Smanjenje grudi
PostPoslato: Sub Nov 03, 2012 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2012 12:26 am
Postovi: 1
Dosta je proslo od tvoga pitanja...sve jedno jos ce nekome trebati savet,mozda i procita.
Sitne sam gradje,izuzetno vitka sa ogromnim grudima(105 D)Svake godine sam imala dosta problema,kicma,ojedi itd....po nagovoru svoje doktorke,resim da se podvrgnem smanjenju grudi.Raspitam se po forumima(nažalost)svi su hvalili doktora Nikolu Marasa koji je tada radio na klinici stMedica(radnja se desava 2002 godine)resim i ja da odem kod njega.
Doktor me je fantasticno primio,zakazao za dva dana operaciju.Pocele su pripreme za operaciju,doktor prica kolegama da mora da pozure,tasta mu je imala infarkt...mora kod nje u bolnicu.Operacija je uvece zavrsena,ujutru u 8 me salju kuci,jedva stojim na nogama,dobijam obavestenje da je takav postupak(nije proslo ni 12 sati od operacije idem kuci.Sledeceg dana pocinje horor film,temperatura,grudi bolne otecene,zovem bolnicu,kazu doktor zivi u Kragujevcu i doci ce za 4 dana,ali je porucio da uzmem antibiotike.Dva dana se borim za zivot,neznam gde da idem i ko bi me primio kada sam isla na privatnu kliniku.Moji preplaseni zovu kliniku gde mi kazu da dodjem da me sestra pogleda.Kada je odvila zavoje,cuo se vrisak i nesto je pljusnulo,ona sva drhteci odlazi da telefonira,opet nema nigde nijednog lekara.Povije me ona i kaze da ce me sutra primiti drugi lekar.Sve u svemu,leva dojka mi je iscurela skroz od infekcije,tri nedelje sam isla na previjanje.kada se sve stisalo,pojavio se doktor Maraš,ljubazno mi saopstivsi da ce mi ugraditi silikon i bice slicno,ali to kosta 500 maraka.Nije mi preostalo drugo nego da platim i od ironije,onakve grudi sada cu nositi silikon.Posle ugradjivanja doslo je do totalne asimetrije,opet ce on da kaze mora da doda jos malo ali to ce kostati.......Sve u svemu,ostala sam jedna unakazena,iskasapljena mlada zena,za koju je sve prestalo da postoji.Muz je okretao glavu,deca sokirama,sta mislite kako bi tek drugi reagovali.Nisam tužila bolnicu,neka im sluzi na cast,moj život je upropasten te 2002 godine,jedino mi ostaje da pomognem drugima savetom,ko god resio da ide na ovakvu operaciju,dobro neka razmisli,izabere dobrog hirurga,sto je najvaznije pita koliko se lezi u bolnici,malo je 10 sati lezanja za takvu operaciju,bez drenova,bez strucne pomoci,bez imalo savesti, ako nesto podje po zlu sve moras da platis,iako nije tvoja greska-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Smanjenje grudi
PostPoslato: Pet Jan 18, 2013 9:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Velike grudi koje kvare komfor svakodnevnog zivota jesu indikacija za operaciju. U svakom slucaju morate otici na pregled u privatnu ili drzavnu kliniku. Ako velicina grudi zaista ima posledice i na druge Vase organe tj na Vase telo uz odgovarajuce lekarske izvestaje ortopeda ili endokrinologa npr u zavisnosti od problema koje ovakve grudi stvaraju ova operacija se moze uraditi i o trosku fonda. U svakom slucaju, pristup i odabir tehnike su individualni od pacijenta do pacijenta te morate odtici na pregled i usaglasiti Vase zelje sa Vasom gradjom i realnim mogucnostima i onda zakazati operaciju posle koje ovakvi pacijenti bubu zaista preporodjeni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Smanjenje grudi
PostPoslato: Pon Maj 18, 2015 10:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 23, 2014 4:33 pm
Postovi: 3
Zdravo svima,

htela sam da pitam da li poznajete nekoga ko je uspeo da uradi smanjenje grudi preko zdravstvenog? Iz Beograda sam, planiram da se bacim u taj zadatak da prikupim sve sto je potrebno, ali rekoh da pitam da li uopste ima poente i da li bi to zdravstveno osiguranje pokrilo? Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: