Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Dr Sinisa Kojic je bezvezator
PostPoslato: Sre Jun 01, 2011 1:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 01, 2011 12:55 pm
Postovi: 3
Nazalost moje iskustvo sa dr Kojicem je veoma neprijatno. Radila sam liposukciju i abdominoplastiku pre godinu dana i dobila sam strasnu infekciju odmah posle operacije , verujte jedva sam prezivela. Kasnije su mi lekari na Bezanijskoj kosi, gde sam provela skoro mesec dana u postoperativnoj nezi, rekli da je moja infekcija rezultat dr Kojiceve lose hirurske tehnike. Kasnije sam cula od mnogih drugih ljudi koji ga poznaju jos iz Sarajeva gde je radio pre rata, da je on bio i ostao jedan ispod prosecan hirurg, koji samo voli da uvelicaba svoje uspehe i da se hvali.

On sebe moze da naziva vrhunskim hirurgom ali posle mog iskustva i ostalih oziljaka ja ga ne bih nikome preporucila. Uostalom, tako je naduvao cene valjda misli da ce ljudi da kazu -ej bre ovo mora da je neki super hirurg, cim je ovako skup..

Ja samo mogu da kazem da u Beogradu ima mnogo boljih a uz to i jeftinijih plasticnih hirurga nego sto je dr Sinisa Kojic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr Sinisa Kojic je bezvezator
PostPoslato: Pet Jan 06, 2012 12:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 06, 2012 12:41 pm
Postovi: 1
Ja sam u soku... Prvi put cujem da on nekome nesto nije uradio kako treba... Ja sam prodisala prvi put u zivotu posle operacije nosa! Kojic mi je radio septorinoplastiku i prezadovoljna sam. Takodje mi je uradio uvecavanje grudi i uradio je perfektno.Oziljci se uopste ne vide i grudi izgledaju neverovatno prirodno... Ja se u tog coveka kunem! Zao mi je sto ti se sve to desilo zaista, mada se ne slazem sa komentarom u vezi cena, jer Kojic nije vlasnik klinike koja odredjuje cenu intervencije. Ne kazem da nije kriv za tvoje komplikacije, ali trebalo bi da znas da u tom poslu, svako svakog ko je i malo uspesan blati i hirurzi su uglavnom jako sujetni... Vrlo je verovatno da je, osim njegove tehnike rada, tu nesto jos poslo jako po zlu... A ti, ukoliko imas dokaze, u smislu necega sto je na papiru, trebala bi da isti presavijes i tuzis... Sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr Sinisa Kojic je bezvezator
PostPoslato: Sub Jan 07, 2012 6:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
a koji je taj uopšte. ja prvi put čujem za njega - gde se mogu dobiti informacije o njemu i gde radi uopšte?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 15, 2012 11:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 01, 2011 12:55 pm
Postovi: 3
Dr Kojic se muvao svagde pre nego sto je otisao da radi u St Medica bolnica u Kumodraskoj. Prica se da je dobio otkaz na KBC "Bezanijska Kosa" radi primanja mita.
U vecini zapadnih zemljama postoje portali na kojima mozete da nadjete sve informacije o lekarima, njihov rating od pacijenata, kao da li je protiv njih bilo tuzbi i mnoge druge znacajne informacije za potencijalnog pacijenta. Mi smo daleko od toga, ali mislim da se mora nesto uraditi na tom planu. Ako je i kod nas medicina postala biznis onda treba da se posluje po svetskim standardima i biznis pravilima. Sto se tice tuzbe, u kontaktu sam sa par advokata i to ce uskoro da se desi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr Sinisa Kojic je bezvezator
PostPoslato: Pet Okt 26, 2012 1:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 12, 2012 1:02 am
Postovi: 19
Cao,

Napravjen je forum za plasticne hirurgije.
Cure dele iskustva i postavljaju slike.
Mozete da procitate puno pohvale za dr.Kojic, kad je vec to konretna tema,
ali i za mnogo druge doktore.
http://*/
Izvolite pridruzite nam se :)

Puno pozdrava


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: