Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 17, 2008 10:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 16, 2008 12:14 am
Postovi: 9
E moj Jorso,znam kako ti je,i ja sam odluchila da na jesen idem pod noz,radici cijelo ljeto,nesto sam i ustedjela i ima da uradim op,ali ja cu u PG iako taj doktor oridinira svugdje tj i u BL.Doktor se preziva Mijovic,evo ti njegov mail pa mu posalji slike i pitanje [email protected]
U potpunosti znam koliko si ochajan i koliko mrzis ljeto...ja to maskiram grudima i push up kupacim kostimom,ali mrzi me naguravati ih stalno da se to ne vidi... :lol:
Lako je doktorima reci da je to u tvojoj glavi,jer oni ne oraju sa time da zive.
Glavu gore i bash tako-smrt svim pectusima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 19, 2008 2:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 21, 2006 2:29 am
Postovi: 19
Ja imam pectus escavatum ali nikad nisam imao neki problem tj kompleks zbog toga.

Al'valjda zavisi od individue i od same rupe a i gradje osobe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 19, 2008 2:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 21, 2006 2:29 am
Postovi: 19
Mada imam kompleks od mrsavih nogu. :lol: Inace imam 27 god, 203cm, broj patike 49.5.

Qq, nije valjda da spadam u ovaj marfanov sindrom. Imam skoliozu, duge exktremitete... Cak sam i kratkovid!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 20, 2008 6:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 20, 2008 5:43 pm
Postovi: 2
hteo bih da vas pitam da li ova moze da napreduje, da li stanje moze da se pogorsa, da li se razvija sa rastom odnosno povecava?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 21, 2008 9:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 16, 2008 12:14 am
Postovi: 9
Pa navodno da moze,iako ja primjecujem da je kod mene mnogo bolje sada nego proslih godina kako sam pocela da idem na plivanje i kako sam se malo ugojila...ne znam,nisam struchna da ti odgovorim.
Ja imam kompleks,i to uzasan,jako sam lijepa,zgodna,jedino imam tu manu i to me ubija...samo kad idem na plazu stidim se toga,drugacije ne,ali ovu jesen idem i ima da se rijesim jedine stvari koja mi smeta na meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 22, 2008 8:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 20, 2008 5:43 pm
Postovi: 2
ma meni nije problem estetika, bojim se zbog zdravlja, ne znam valjda sam samo ogroman skeptik, iako mi se preko majice ne vidi kad skinem primecuje se malo al nije ogromno kao kod onih slika sto sam video na netu. :( , isao sam kod doktora on me je samo poslao na vezbe. Kako je kod vas stanje? aaaaaa... valjda mi nece nista biti :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 22, 2008 11:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 24, 2007 11:02 pm
Postovi: 9
ma nije to neki problem (zdravstveni)...tako barem doktori govore..sem u ekstremnim slucajevima kada je bas jako udubljeno...ali posto si ti rekao da ti se to ne primeti skoro nikako nema potrebe za brigom.
Meni za operaciju jedini problem predstavlja vreme...jer nemam nikako vremena da izdvojim za nju...s obzirom da nije hitna op. a da mi je da ne gubim ispitne rokove i predavanja na faxu. Huliganka jesi li vec rezervisala datum operacije,i koliko kosta ako znas? i koju metodu operacije ce ti raditi???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 27, 2008 11:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 16, 2008 12:14 am
Postovi: 9
Nisam jos zakazala ali posle ljeta planiram da podjem i odradim to...ne znam koliko kosta,doktor kaze da mora prvo da mi pogleda sve nalaze pa tek onda kaze cijenu.Radicu op.po Nussu,znaci dva mala reza ispod grudi i sipka koju mi ubacuje na 3 godine.
Inace moj deformitet nije uopste mnogo velik,sta vise,ja jako lijepo izgledam u vesu i kupacem,ali iz profila se vidi ga sam u gornjem dijelu malo tanja,a kada skinem sve,udubljenje je vidljivo.
Mnogo mi smeta i to je moj jedini kompleks...3 godine sam u vezi,i decko me nikad golu nije vidjeo koliko se stidim toga...iako on sve zna,mene je i dalje sramota toliko da se opustim,ne osjecam se lijepo...tako na op.idem 101% imam podrsku od svih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 01, 2008 3:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 01, 2008 3:12 am
Postovi: 6
Citiraj:
a ja nemogu skinuti majicu..otici na bazene....

Daj skini majicu da igramo klikere :lol: Ili bilijar :lol:
Citiraj:
godine sam u vezi,i decko me nikad golu nije vidjeo koliko se stidim toga...

:lol: :lol: Pa kako se guzichite :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 01, 2008 10:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 05, 2007 1:15 pm
Postovi: 34
ajd,molim te koji si ti idiot.budi sretan ako ti Bog ne da neku bolest zbog takvih neumjesnih sala.ljudi imaju problem,a ti se zezas sa tim?! definitivno jedan od najvecih idiota do sada!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 07, 2008 1:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 16, 2008 12:14 am
Postovi: 9
Hohohoo je napisao:
Citiraj:
a ja nemogu skinuti majicu..otici na bazene....

Daj skini majicu da igramo klikere :lol: Ili bilijar :lol:
Citiraj:
godine sam u vezi,i decko me nikad golu nije vidjeo koliko se stidim toga...

:lol: :lol: Pa kako se guzichite :lol:


Mi svoj problem mozemo rijesiti operacijom,a ti sa tom ruznom facom i tim pilecim mozgom moras cijeli zivot zivjeti!Jado.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 5:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 01, 2008 3:12 am
Postovi: 6
Nisam bas siguran da mozes resiti taj problem jer i posle operacije ostaju oziljci i vidljivi tragovi. Mozda ublazeni ali opet vise nego vidljivi.
A sto se tice 'ruzne' face , kladim se da bi se zaljubila u mene na keca :lol:
Steta samo sto ja vise volim koke sa normalnim prsima :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 23, 2008 9:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 24, 2007 11:02 pm
Postovi: 9
e moj pacenice jadni....nemas pojma koliko mi te je zao!bas moras biti plitak sa mozgom da ovako nesto pises!a cisto sumnjam da si onako iz radoznalosti dosao na ovaj sajt.....da te nije kakva bolestina spopala???stvarno te sazaljevam!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pectus excavatum
PostPoslato: Sre Jan 28, 2009 8:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 28, 2009 8:36 pm
Postovi: 2
Hirurška korekcija pectusa excavatuma metodom po Nussu se obavlja u Centru za grudnu hirurgiju Kliničkog centra Crne Gore u Podgorici. Za konsultaciju je neophodno poslati fotografije deformiteta, skener grudnog koša, pregled kardiologa sa ehosnografijom srca, spireometrijski pregled. Kopije poslati na mail [email protected]. Doktor koji operiše je Dr Milan Mijović


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 30, 2009 1:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 28, 2008 3:18 am
Postovi: 10
Lokacija: podgorica
ja sam resio isti problem kod Dr.Miovica...Sipka mi je u grudima vec godinu dana...I sve je ok za sada...I ne placa se nista ljudi!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: