Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Nov 02, 2011 11:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 17, 2011 7:13 pm
Postovi: 8
Empress da li si radila operaciju na VMA ili drzavnoj? Planiram uskoro da se operisem u Nisu na jednoj od ove dve klinike,pa bi mi puno znacilo kada bi podelila svoje iskustvo. :)
Hvala unapred :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Nov 04, 2011 6:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 1:46 pm
Postovi: 75
Lokacija: Nis, Srbija
Operisao me je dr Milan Stankovic, on radi i privatno, a i drzavno na ORL.
Privatna ordinacija mu je blizu Umetnicke skole u Nisu, mozes tu da odes na pregled i dogovor, pretpostavljam.
Ja sam prezadovoljna!
Stavise, danas je mom nosu drugi rodjendan.
Kao prvo, lakse disem, a kao drugo, mnogo bolje izgledam. Nemam nikakvih zamerki! Nista me nije bolelo, nije bilo nikakvih vecih neprijatnosti [mislim, nije divota imati gips na licu, ali totalno vredi].
Ako imas neko odredjeno pitanje, rado cu ti odgovoriti :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 11:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 17, 2011 7:13 pm
Postovi: 8
Pre svega hvala na odgovoru,i srecan rodjendan tvom nosicu sa malim zakasnjenjem :D
Nemas pojma koliko sam se obradovala kada sam procitala da rade operacije i sa 17,posto ja tek na leto postajem punoletna,a volela bih ove zime da se operisem :)
E sad..da li se secas mozda koliko si cekala od prvog pregleda do operacije? Negde sam procitala da se ceka odprilike 3-4 meseca,a bilo bi stvarno lepo kada bih ja uspela da zakazem operaciju za pocetak januara.Da li si ti radila na privatnoj ili drzavnoj klinici? Ja sam vojni osiguranik,nadam se da to nece biti problem ako budem otisla na pregled u privatnoj ordinaciji i da cu moci tamo da zakazem :S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Nov 07, 2011 12:58 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 1:46 pm
Postovi: 75
Lokacija: Nis, Srbija
Nisam sigurna, iskreno, ali mislim da je jedno 2 meseca proslo od prve konsultacije sa lekarom do operacije, prvenstveno zato sto me je lekar posavetovao da mesec dana pijem lek protiv alergije pa onda vidim da li mi se olaksalo disanje. Znaci, bez toga je mozda i mesec dana. Nisam sigurna da li je to jos uvek tako.
Privatni pregled, koliko se secam, ne kosta mnogo vise od 1000 dinara. Mozda cak i bas toliko. Ako nista drugo, idi na taj jedan pregled, pa vidi sa lekarom sta i kako. Ako ne mozes u gradskoj bolnici to da radis, mozda ce moci da te uputi na nekog drugog hirurga koji radi u vojnoj bolnici, ili mozda privatno to resite.
Sa 17 mislim da moze sa dozvolom roditelja, ja ne znam kako je kod mene sve to islo, posto su uglavnom roditelji sve to resavali.
Srecno! Javi kako se odvija situacija :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 12:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 11:59 am
Postovi: 1
Nedavno sam operisao nos i to na VMA...i ja sam dosta čitao ovaj i druge različite forume pre moje operacije..ukoliko je nekom potreban bilo kakav savet....slobodno pišite...meni su radili septorinoplastiku...dakle, i devijaciju i korekciju nosa.....sada sa upravo oporavljam....pa ako imate šta da pitate .......pišite....rado ću vam odgovoriti.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 17, 2012 11:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 17, 2012 11:00 am
Postovi: 1
Pozdrav svima. Ja sam nova na forumu ali nisam nova po pitanju teme. Naime, pre 5 meseci sam isčitala ceo forum od prve do zadnje strane i stvarno sam prikupila mnoštvo dragocenih informacija.Pošto sam iz Novog Sada operisala sam se kod dr Panfilova u klinici Olimp. Imala sam ozbiljnih funkcionalnih problema i od stane nekoliko orl doktora mi je predložena operacija.Pošto je bila opcija da čekam i 6 meseci otišla sam privatno jer nisam mogla da dišem i stalno sam bila bolesna i prehlađena i bolelo me grlo.Gore pomenuti mi je sredio funkciju nosa ne znam koliko ali mogu da dišem i uradio mi je profil dobro. Međutim,anfas mi je unakazio stvarno grozno izgleda.kad je video šta je uradio rekao je da će me ponovo operisati ako mi to toliko bude još uvek smetalo kad prođe godinu dana.Meni se ta ideja ponovne operacije ne dopada,ne bih ako ne moram ponovo da se operišem.Još uvek masiram nos i otoka gotovo i nema i ne boli me više. Molim sve sa ovog foruma ako znaju nekog doktora,kiropraktičara(može i vrač) ko može da mi pomogne neka mi se javi. Takođe svi koji imaju dileme i nedoumice u vezi operacije tu sam javite se. Pozdrav svima i hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Mar 27, 2012 2:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 27, 2012 1:59 am
Postovi: 1
Da li neko ima iskustvo vezano za estetsku operaciju nosa sa dr. Sasom Zivaljevicem sa Orl klinike u Nisu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Maj 03, 2012 2:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Feb 13, 2005 11:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: bg
jel imate slike pre i posle?
vi koji ste se operisali kod Bjelica? A takodje me zanima i dr Panfilov ako bi mogla da postavis slike?
razmisljam kod njega da se operisem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Maj 05, 2012 10:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2012 10:28 pm
Postovi: 9
Empress, bila sam na pregledu kod doktora Milana Stankovica. Trebalo bi da za dva meseca odem na operaciju-estetika+devijacija. Doktor uliva poverenje,ali znacilo bi mi kada bi detaljnije podelila iskustvo-pre i posle zahvata u bolnici,sta je sve neophodno za poneti,koje pripreme treba uraditi pre odlaska tamo,kakvo je osoblje (operisacu se u drzavnoj klinici,vidim da si i ti bila tamo)... Koliko dugo su otoci spadali, da li si zadovoljna rezultatima? Svaka bi mi informacija dobro dosla :) Hvala unapred :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Sep 08, 2012 9:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 08, 2012 8:58 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima,

imam 30 godina,a nos sam operisala 2004. kod doktorke Mihajlovic u Gradskoj bolnici (Zvezdara) gde me je doktorka klasicno UNAKAZILA. POSTAVICU I SLIKE PA DA MOGU SVI DA VIDE JER DOKTORKA JE PRAVI MOMSTRUM KADA MOZE TAKO NESTO DA RADI A NIJE STRUCNA JER SAMO TOG DANA KADA SU MENI SkIDALI MASKU BILE SU JOS 2 DEVOJKE KOJIMA JE NOS ISPAO GORE NEGO MENI...zato sam sve ove godine cekala i bila u strahu da ponovo odem jer sam istraumirana.. Ona se nije ni jednom pojavila da sa mnom porazgovara o tome sta ja, mozda, zelim, vec sam je upoznala sutradan na viziti.. Savetujem da kod nje nikada, ali nikada ne odete jer je ona obican orl lekar a ne plasticni hirurg, sto mozda zeli da postane ali vezbajuci na neduznim ljudima kojima unakazi lice..Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Sep 08, 2012 9:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 08, 2012 8:58 pm
Postovi: 3
evo me sa slikama
[img][IMG]http://i1071.photobucket.com/albums/u511/ssanjak/46c84ffd.jpg[/img][/img]

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Sep 08, 2012 9:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 08, 2012 8:58 pm
Postovi: 3
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Okt 26, 2012 1:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 12, 2012 1:02 am
Postovi: 19
Cao,

Napravjen je forum za plasticne hirurgije.
Cure dele iskustva i postavljaju slike.
http://*/
Izvolite pridruzite nam se :)

Puno pozdrava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Maj 04, 2014 10:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 08, 2013 8:57 am
Postovi: 7
Ćaoo.. :D
Imam 17 godina i radila bih estetsku operaciju nosa..tačnije smanjenje obima nosa.. Inače imam dijabetes,i ako neko može da mi kaže da li to nešto utiče na tu operaciju? Da li može da dođe do nekih komplikacija zbog toga? Zanima me tok operacije,da li se radi u budnom stanju ili te pre operacije uspavaju? Takođe i 'prosečna' cena operacija me zanima,i dužina oporavka..?
Hvala unapred :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Okt 10, 2014 11:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 10, 2014 11:51 am
Postovi: 1
Cao svima! Vec duze vreme imam problem sa neprijatnim zadahom, i mislim da je nos glavni uzrocnik.. Stalno koristim Nasonex pumpicu, zatim neke lekove za alergiju, ali ne mogu trajno da resim proble, uvek se vraca neprijatan zadah. Pri tom imam i devijaciju nosa. Da li neko ima iskustva sa tim, i da li smatrate da bi mi operacija pomogla?? Zaista bih volela da resim ovaj problem, jako je neprijatno ziveti sa tim..
Hvala i pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: