Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Sep 02, 2012 2:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 9:36 pm
Postovi: 15
Zdravo svima!

Zanima me da li je neko radio operaciju kod doktora Zutica u Beogradu? Ja uskoro idem na pregled kod njega i videcemo onda za operaciju, jer ja imam devijaciju. U svakom slucaju ukoliko budem radila operaciju radicu ujedno i estetsku. Kod Zutica je to negde oko 2000 evra... Mislim da je to poprilicno i zato bih volela da znam ako neko ima iskustva sa ovim lekarom, kako radi, jel ste zadovoljni rezultatima i to :)

Hvala unapred! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Maj 01, 2014 8:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2013 1:57 pm
Postovi: 26
Ljudi ovako, prvo da kažem da sam pročitao SVE teme u vezi operacije nosa pre nego što sam počeo da pišem ovo. Prvo da se pretstavim, živim u okolini Šapca, i imam problem, od mame sam nasledio devijaciju nosa a od tate neverovatno ružno baburast nos. Dakle em kriv em baburast. Na osnovu ovoga što sam pročitao mislim da ću se odlučiti za VMA i dr Bjelića. Nego, neko pominje da je bitno da li sam vojni osiguranik zbog cene, ja stvarno ne znam ni šta je vojni osiguranik, prvi put čujem to, ja sam student, imam 20 godina, majka uplaćuje socijalno ako se na to misli. Iskreno ne bih platio više od pominjanih 40.000 dinara za tu operaciju, a smatram da možda može biti i jeftinije, jer devijaciju mogu operisati o trošku države zar ne? Usput samo korigovati vrh nosa, nadam se da neće biti više od pomenute cifre. Ono što bih hteo da vas pitam je: šta prvo treba da uradim? vadim neki uput od mog lekara ili kako? I koliko se dugo čeka na operaciju? Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: