Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Klinika St.Medica
PostPoslato: Čet Jul 16, 2009 2:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 1:03 pm
Postovi: 93
Kakva su vam iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 12:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 4:05 am
Postovi: 62
A koja operacija konkretno interesuje? Ovde imate dosta iskustva o povecanju grudi i uopsteno o st.medici Pozdrav. :)

_________________
http://www.reklamiranje/
http://www.reklamiranje/forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 8:37 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 1:03 pm
Postovi: 93
Zanima me korekcija oziljka,koje metode doktor koristi i cena naravno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Uto Nov 03, 2009 2:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 03, 2009 1:47 am
Postovi: 2
Ja sam tretmanom u bolnici i dr Kojicem prezadovoljan. Sto se tice cena sasvim su korektni, cenovnok je postavljen na sajtu naravno +- nekoliko stotina eura, ali stvarno ne povecavaju cenu tamo gde nema dodatnih intervencija od navdenih u cenovniku.
Uostalom pregled je besplatan pa je najbolje da odete tamo i sve se lepo dogovorite.
Inace o dr Kojicu znam da je dugo radio u bolnici na Bezanijskoj kosi i da je doktor nauka tako da se moze pretpostaviti da je covek ulagao u sebe sto ce vam i njegov izgled pokazati, ma prosto receno ima stila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Sre Jan 06, 2010 7:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 02, 2010 3:29 pm
Postovi: 22
Dodao bih komentar u vezi sa korektnoscu cena usluga St. Medica. Nedavno sam zakazao intervenciju transfera masti u predelu grudne kosti kod klinike Colic. Oni su mi izgledali najsigurniji izbor posto ne zivim u Srbiji i nemam vremena da obilazim klinike. Osim toga, moj problem je atipican pa nisam hteo mnogo da experimentisem sa izborom hirurga. Sve u svemu, u pitanju je nekoliko stotina cc. Medjutim, iz radoznalosti, trazio sam misljena i nekoliko drugih klinika, ukljucujuci St. Medica i Galathea. U svim ovim klinika bili su ljubazni da odgovore na poslate emailove. Procene cene intervencija dobijene od klinike Colic i Galathea su bile prilicno podudarne. Cena koju sam dobio od Dr. Kojica iz St. Medica je bila skoro dva puta veca nego ostale ponude! To me je podstaklo da im pogledam cenovnik usluga i pronasao sam da su mi trazili za extrakciju par stotina cc masti i ubrizgavanje iste u drugu regiju nesto manje nego sto traze za kompletan facelift! Da treba da mi rade liposukciju celog stomaka za ovu kolicinu masti, opet ne razumem kako su mogli doci do takve procene. Zaista nemam ni jednu drugu rec da opisem ovo nego cist bezobrazluk.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Čet Jan 07, 2010 11:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Iskreno da kazem, najbolje je otici direktno na pregled i da vam licno doktor kaze cenu. Meni je prvi put doktor dao solidnu cenu za liposukciju kedne regije, onako kako pise na sajtu (1000 €), a drugi put je odgovorio vlasnik klinike i, na nevidjeno, odrapio me 50 % vise. Kad sam pitala doktora pred operaciju, rekao mi je da na mom kartonu pise 1500 €, gazda je napisao. Vlasnik nije doktor i on lupi cenu onako odokativno. Dakle, pitajte iskljucivo doktora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Čet Jan 07, 2010 1:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 02, 2010 3:29 pm
Postovi: 22
Sa doktorom Kojicem sam i komunicirao emailom. On je veoma ljubazan i susretljiv ali me sledio trazeci za gornju intervenciju €3500. Ne znam zaista sta kosta toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Čet Jan 07, 2010 4:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
A, otkus znas da ti je bas on odgovorio? I ja sam poslala e-mail Kojicu, ali mi je odgovorio vlasnik.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Pet Jan 08, 2010 2:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 02, 2010 3:29 pm
Postovi: 22
deana je napisao:
A, otkus znas da ti je bas on odgovorio? I ja sam poslala e-mail Kojicu, ali mi je odgovorio vlasnik.


Mogao bih slicno da te pitam, a kako znas da je bio vlasanik?

Tako se potpisao ko god je odgovarao i odgovor je bio strucan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Pet Jan 08, 2010 12:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Kad sam pozvala kliniku, pred operaciju da utvrdim, rekla sam sestri koja se javila da sam, putem emaila, dogovorila operaciju, ali ne znam da li sam komunicirala sa doktorom ili nekim drugim, a ona mi je odgpovorila da je to bio vlasnik. On mi je napisao i cenu. Doktor mi je rekao da je na mom kartonu vlasnik napisao tu cenu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Pet Jan 08, 2010 2:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 02, 2010 3:29 pm
Postovi: 22
Deana,

moje petanje je bilo retoricko i nisam imao nameru da vas ispitujem. Mislio sam da je odgovor isti kao i moj, prosto procitate ko se potpisao. Nemam ikakvog razloga da sumjam u potpis i ne verujem da je neko drugi koristio isto ime i prezime i titulu da daje strucne komentare. To ne bi samo bilo neeticki, vec rekao bih i protivzakonito.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Čet Jan 14, 2010 4:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 3:54 pm
Postovi: 32
amelija10 je napisao:
Deana,

moje petanje je bilo retoricko i nisam imao nameru da vas ispitujem. Mislio sam da je odgovor isti kao i moj, prosto procitate ko se potpisao. Nemam ikakvog razloga da sumjam u potpis i ne verujem da je neko drugi koristio isto ime i prezime i titulu da daje strucne komentare. To ne bi samo bilo neeticki, vec rekao bih i protivzakonito.


Imam veoma neprijatno iskustvo sa St Medicom i doktorom Kojicem. Mislim da je klinika prelepa, ali su unutra doktori bez nikakve etike, cisti biznismeni. S obzirom da imam veoma delikatan problem, zakazao sam bas kod svih plasticnih hirurga u Beogradu da cujem razlicita misljenja.... Dr Kojic mi je predlozio najgoru operaciju, sudeci po post- operativnom oporavku i po velicini oziljka koje bi ostale nakon operacije, a je trazio ni manje ni vise nego 6000 eura. Nisam ekspert za plasticnu hirurgiju ali cure koje sam video tamo a su isle na kontrole nakon operacije nisu izgledale odusevljavaci....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Sub Jan 16, 2010 12:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Zasto nam ne kazes koji problem imas, kakva je to operacija i slicno? Ovako je malo cudno, tek si stigao i vec si poceo da pljujes. Mislim da ti smeta konkurencija, verovatno se bavis istim poslom. Znam puno devojaka koje su prosto odusevljene radom dr Kojica. Postavile su i slike. Ja sam tamo operisana dva puta i mogu sve najlepse da kazem.
http://www.reklamiranje/forum/ind ... howforum=3


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Sub Jan 16, 2010 12:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
deana je napisao:
Zasto nam ne kazes koji problem imas, kakva je to operacija i slicno? Ovako je malo cudno, tek si stigao i vec si poceo da pljujes. Mislim da ti smeta konkurencija, verovatno se bavis istim poslom. Znam puno devojaka koje su prosto odusevljene radom dr Kojica. Postavile su i slike. Ja sam tamo operisana dva puta i mogu sve najlepse da kazem.
http://www.reklamiranje/forum/index.php?showforum=3


Postavila sam link ka jednom sajtu koji se bavi plasticnom hirurgijom, ne znam otkud se iskopiralo ovo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Ned Jan 17, 2010 2:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 3:54 pm
Postovi: 32
deana je napisao:
deana je napisao:
Zasto nam ne kazes koji problem imas, kakva je to operacija i slicno? Ovako je malo cudno, tek si stigao i vec si poceo da pljujes. Mislim da ti smeta konkurencija, verovatno se bavis istim poslom. Znam puno devojaka koje su prosto odusevljene radom dr Kojica. Postavile su i slike. Ja sam tamo operisana dva puta i mogu sve najlepse da kazem.
http://www.reklamiranje/forum/index.php?showforum=3


Postavila sam link ka jednom sajtu koji se bavi plasticnom hirurgijom, ne znam otkud se iskopiralo ovo.

Ja iskreno mislim da covek uvek vidi svoje osobine prvo u drugoj osobi... Dali se mozda Vi bavite ovim poslom?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: