Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Pon Jun 13, 2016 9:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 3:27 pm
Postovi: 14
Reskirala sam jos prosle godine da uklonim kapilare na nogama kod dr Dragica i evo nisam se pokajala.Sve je bilo kako su mi objasnili na pocetku da rade sa tim najmodernijim aparatom za otkrivanje venica koje hrane te sitne kapilare da bi mogli da ciljaju te koji su vidljivi.
U subotu sam bila na korekciji kod doktora koju nije naplatio dok sam ja jednom recju vise nego zadovoljna.
Nemojte se prevariti pa slucajno ici po tim kozmetickim salonima tu uzimaju pare a rezultata nema otvoreno tvrdim.
Imamo mi vrhunske lekare sad sam se uverila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Pet Jun 16, 2017 2:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 28, 2017 4:13 pm
Postovi: 15
Da ne otvaram novu temu... Gde je najbolje pokušati sa laserskom terapijom za "Naevus flammeus" i u kojoj meri je to danas može redukovati?

Plameni mladež


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Uto Okt 03, 2017 11:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 03, 2017 11:35 pm
Postovi: 4
Nisi mogla bolju kliniku izabrati sudecji po ovome iz ovog uglednog magazina http://www.profitmagazin.com/izdanja/broj_100.863.html
Moze li jos detalja o tome kako izgleda ta procedura ? Da li te je bolelo ? Ne smeta mi ni da me pecka da se razumemo ali hocu da znam da li trajno ukloni kapilare ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Sub Mar 31, 2018 9:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Javite se na konsultaciju kod dr * REKLAMA: www.doktor.rs/marketing *. Tek na osnovu detaljnog pregleda se moze reci i odluciti za koju metodu ulanjanja kapilara i prosirenih vena ste kandidat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Sub Jun 23, 2018 5:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 3:27 pm
Postovi: 14
Cana-caka je napisao:
Nisi mogla bolju kliniku izabrati sudecji po ovome iz ovog uglednog magazina http://www.profitmagazin.com/izdanja/broj_100.863.html
Moze li jos detalja o tome kako izgleda ta procedura ? Da li te je bolelo ? Ne smeta mi ni da me pecka da se razumemo ali hocu da znam da li trajno ukloni kapilare ?


Peckalo je vristala sam, morali su me vezati. :lol: Salim se draga Cano maa kakvi. Peckalo me je malo, kako bih ti sad to opisala ne znam nesto kao komarac (nee komarica , kazu da komarci ne ujedaju) :D nije ni to pravo poredjenje.Ako si ti odlucila da ih se resis neces ni primetiti.Meni je proslo dve godine od tretmana a noge jos uvek kao izblanširane, to sam vala htela. Pratim situaciju zagledam se stalno ajoj ne bih da ih "prizovem" ali posto su mi objasnili tehniku da su prekinuli dotok od venica ka tim vidljivim kapilarima tu nema nista cudno. Cudno mi je kako on to uradi laserom ? Savremena medicina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Sub Sep 15, 2018 10:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Najdjite vrhunskog vaskularnog hirurga i tek nakon detaljne dijagnostike i pregleda mozete razmisljati i o estetici, preporucujem Vam dr Srdjana Babica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Čet Sep 27, 2018 11:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 29, 2016 5:15 pm
Postovi: 3
Nadica-01 je napisao:
Cana-caka je napisao:
Nisi mogla bolju kliniku izabrati sudecji po ovome iz ovog uglednog magazina http://www.profitmagazin.com/izdanja/broj_100.863.html
Moze li jos detalja o tome kako izgleda ta procedura ? Da li te je bolelo ? Ne smeta mi ni da me pecka da se razumemo ali hocu da znam da li trajno ukloni kapilare ?


Peckalo je vristala sam, morali su me vezati. :lol: Salim se draga Cano maa kakvi. Peckalo me je malo, kako bih ti sad to opisala ne znam nesto kao komarac (nee komarica , kazu da komarci ne ujedaju) :D nije ni to pravo poredjenje.Ako si ti odlucila da ih se resis neces ni primetiti.Meni je proslo dve godine od tretmana a noge jos uvek kao izblanširane, to sam vala htela. Pratim situaciju zagledam se stalno ajoj ne bih da ih "prizovem" ali posto su mi objasnili tehniku da su prekinuli dotok od venica ka tim vidljivim kapilarima tu nema nista cudno. Cudno mi je kako on to uradi laserom ? Savremena medicina.


Zdravo,ja sam isto Cana ali manje je bitno. :) ima nas.Na desnoj nozi imam prosirene vene vec nekoliko godina.Htela da ih operisem,ali su mi lekari rekli da nije preporucljivo pre trudnoce,jer se tada pogorsa stanje.Ne znam ni sama neki kazu ovako neki onako.
Pre letosnjih vrucina nisam osecala neku razliku,ali od nedavno kako su noge pocele da mi oticu,vena me na desnoj zaboli posle duzeg sedenja.Posao mi je kancelarijski valda je i to stetno ??Planiram da operisem.Obratila bih se njemu dr Dragicju jer sam naisla na mnogo dobrih misljenja mimo ovih vasih a cula sam da mu dolaze pacientkinje iz inostranstva.Kako da zakazem pregled preko sajta www.dr.dragic.rs ??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Sub Sep 29, 2018 12:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Preporucujem Vam pregled i konsultaciju kod dr Srdjana Babica, Jatros. Bicete prezadovoljni! Spcijalizovan je upravo za vrstu problema koji Vi imate!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Uto Okt 02, 2018 10:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 29, 2016 5:15 pm
Postovi: 3
elisab je napisao:
Preporucujem Vam pregled i konsultaciju kod dr Srdjana Babica, Jatros. Bicete prezadovoljni! Spcijalizovan je upravo za vrstu problema koji Vi imate!!!!


Jao zlatni ste. Nisam cula za tog dr Babica ?Do sada sam cula sve najbolje za dr Dragicja u toj oblasti pa bih otisla k njemu prvo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Sre Okt 03, 2018 10:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Mozete i na dva pregleda da odete pa ko ostavi na Vas bolji utisak :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Čet Okt 04, 2018 12:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ијао, не знам како да се рекаламирам а да не буде очигледно па ћу да изигравам наивну будалу: "чула сам... па да ли да одем... не, не, ипак ћу да одем... јел на овај његов сајт..." :lol: :lol: :lol: Е не могу да ћутим, па то ти је.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Čet Feb 14, 2019 12:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 03, 2017 11:35 pm
Postovi: 4
Cana81 je napisao:
elisab je napisao:
Preporucujem Vam pregled i konsultaciju kod dr Srdjana Babica, Jatros. Bicete prezadovoljni! Spcijalizovan je upravo za vrstu problema koji Vi imate!!!!


Jao zlatni ste. Nisam cula za tog dr Babica ?Do sada sam cula sve najbolje za dr Dragicja u toj oblasti pa bih otisla k njemu prvo.


Jesi li bila kod Dragicja ? Ja sam ih kontaktirala prvo preko fejsa https://bit.ly/2L0FcWb
Kakav enterijer, kakvi uredjaji, kakvo prijatno osoblje ! Vauu....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Pet Maj 08, 2020 12:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 03, 2017 11:35 pm
Postovi: 4
Kad sam videla da je doveo ruske hirurge za vene i kapilare u Srbiju da ih obucava sve mi je bilo jasno. 5 sa zvezdicom tj 5 sa petokrakom. :)

https://www.youtube.com/watch?v=3Yxmbjo ... IkkKUoZxdR


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kapilari lica i nogu
PostPoslato: Pet Maj 15, 2020 9:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
iskljucivo i jedino * REKLAMA *


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: