Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Kakva su Vam iskustva sa Klinikom SHO011?
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 10:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 8:58 pm
Postovi: 19
Ja nazalost imam veoma losa!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 14, 2009 9:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Mozes li da napises koje iskustvo si imala sa njima i zasto je bilo lose? Hvala najlepse :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 17, 2009 8:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 8:58 pm
Postovi: 19
Operacija ocnih kapaka. I nakon 6 nedelja mi otok jos nije prosao, umesto da se kapak podigne otklonjeno je previse tkiva tako da je nastao EKTROPION, ko se dobro informisao zna o cemu se radi. UZAS! Sad cekam da prodje 3 meseca da se otok povuce pa da to korigujem, ali kod nekoga ko to veoma dobro radi a ne obecava brda i doline kako bi samo uzeo sto vise para!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 21, 2009 3:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:31 pm
Postovi: 75
Svrljajuci po forumu, nasla sam tvoje postove Jovana88, vezane za sho 011. Vidim, takodje, da zelis satisfakciju za lose uradjeni posao.

Moja poznanica je tamo operisana pre nekoliko godina i sve se zavrsilo veoma lose po nju. Podnela je tuzbu i jos uvek se mrcvari sa tom pricom. S obzirom da cu je videti ovih dana, skrenucu joj paznju na ovaj forum, pa vas dve vidite da li mozda zelite nesto zajedno da uradite.

Ne volim da posredujem na ovaj nacin ali iskreno mislim (kao mama jedne od zrtava losih plasticnih hirurga) da dok jednom neko ne bude drasticno kaznjen zbog lose prakse, nece biti nikakvog reda i sigurnosti u ovoj oblasti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 22, 2009 12:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 8:58 pm
Postovi: 19
micici,
hvala puno na odgovoru, dobro da jos neko ima losa iskustva sa tim Hirurgom iz SHO 011! Ako je moguce svakako bih kontaktirala tvoju poznanicu, a ujedno cu poslati i slike ISAPS-u, BEPRAS-u i drugim organizacijama gde je Dusanovic clan, pa da se malo upitaju kako takav hirurg koji sa nazovi dugogodisnjem iskustvom nema pojma da radi operacije kao sto su zatezanja kapaka koju bi i svaki pocetnik trebalo dobro da zna da radi. Barem da ne stavlja te fotografije na web stranici kako bi primamio ljude. Gadim se svega toga!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 24, 2009 6:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 4:05 am
Postovi: 62
jovanka, pa stavite fotografije da druge ljudi vide kako hirurg radi!! To je najbolje, jer onako malo ko veruje na rec!

Da li znate kojom metodom ce vam korigovati??? koliko znam to i nije jednostavna korekcija...

_________________
http://www.reklamiranje/
http://www.reklamiranje/forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 8:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 8:58 pm
Postovi: 19
svako ko zeli slike moze da mi se obrati ja cu rado da mu ih dam. Dobro da postoje takvi forumi kako bi se ljudi upozorili da ne posecuju klinike sa kojima pacijenti imaju losa iskustva. Pre nego sto se odlucite da idete kod nekoga da radite bilo koje intervencije dobro se informisite kako se posle nebi kajali za ceo zivot.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 10:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 25, 2009 10:05 pm
Postovi: 7
Jovanka88,
ja sam jedna od onih koja je imala izuzetno lose iskustvo sa Dusanovicem i poverovala njegovim hvalisanjima. Sad se kajem za ceo zivot. Hvalio se da je najbolji i da nema premca, da su za njega svi mala deca, a onda, kada mi je napravio horor od zivota, pokusao da me ubedi da sam maltene sa tim i rodjena. On je primer neeticnosti koja, nazalost, ipak postoji medju lekarima. Sva sreca da ima lekara koji nisu kao on. Takodje, na Vasu i moju nesrecu, mnogi lekari se solidarisu sa njim. Umesto da se distanciraju i u ime sopstvene casti i odbrane profesije osude njegove prevare, pokusavaju da ga zastite. Veoma bih volela da stupim u licni kontakt sa Vama. Mislim da bi to bilo znacajno za obe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 27, 2009 7:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 8:58 pm
Postovi: 19
gaudeamus,
hvala puno sto ste se javili!
Oblik ociju mi je sad jos gori nego pre operacije, ispod desnog oka mi je i nakon skoro 3 meseca otok koji ce jos da potraje,pri pokusaju podizanja obrva nije zategao misic vec je samo kozu podigao na gore tako da su na istom polozaju kao i pre, gde je iseceno vire delovi zelenog konca kojim je rana sasivena a cela glava mi jos utrnula, sigurno je neki nerv ostecen i sad neka mi neko kaze da to nije za advokata!

Javicu Vam se privatnom porukom.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 27, 2009 9:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 23, 2009 3:49 pm
Postovi: 4
pa ljudi ja imam termin 15 molim vas zar je toliko strasan sho 011 pomozite mi stvarno neznam sta da radim on ili colic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 27, 2009 10:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Alisa, ne mogu da verujem da uopste mozes da poredis ove 2 klinike!!! Zeno, Colic jeste skup, ali je proveren.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 27, 2009 12:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 8:58 pm
Postovi: 19
Pre Dusanovica sam bila kod Colica. Predlagao mi je za podizanje obrva Aptos niti. Medjutim u interviju koji je dao casopisu plasticne hirurgije pise da aptos niti ipak nisu najbolje resenje. Kako onda predlaze pacijentima nesto sto zna da nije najbolje resenje? Za Dusanovica sam se odlucila posto mi je pokazao fotografije za koje sad mislim da nisu rezultati njegovog rada, i sta je na kraju ispalo? Covek nezna da radi ni zatezanje kapaka a kamoli neki facelifting, pa me jos i unakazio. Evo otok mi vec skoro 3 Meseca ne prolazi! Ne verujem vise nijednom nasem hirurgu, jer i u organizacijama kao sto su SRBPRAS I ISAPS ulaze sve preko veza. Mogu samo da kazem da kad odlucite nesto da radite na licu nemojte da stedite jer se radi o delu tela koje ne mozete da sakrijete. Ja sam za intervenciju platil 2.500 eura a to nisu male pare.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 27, 2009 11:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 25, 2009 10:05 pm
Postovi: 7
Izbor plasticnog hirurga je vrlo ozbiljna stvar.Uzas kroz koji sam ja prosla i prolazim ne moze se opisati.Ceo moj zivot se poremetio. Lekar je samo covek i cak i najboljem se mogu desiti greske,ali od toga koliko je kvalitetan covek zavisi kako ce se poneti prema pacijentu kome je naneo stetu.Hoce li pokusati da mu pomogne ili ce ,bojeci se da se to ne rascuje,pokusati da ga pravi budalom ili,sto je jos gore,ismeje.Nikome na svetu ne bih pozelela da prodje moju pricu.Ono sto mogu sa sigurnoscu da tvrdim je da se treba kloniti upadljivo hvalisavih hirurga,mnogo laskavih,ljigavih. Iza toga se,sad sam sigurna, krije nesto lose.Dobar strucnjak za tim nema potrebu jer o njemu pricaju drugi,njegova dela...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 28, 2009 7:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 8:58 pm
Postovi: 19
Gaudemaus, potpuno si u pravu! Pa Dusanovic se bas tako ponasao na konsultaciji. Hvalio se i zasmejavao njegove kolege kako nemaju pojma da rade a posebno neke koji pacijentkinjama ubacuju zlatne niti (najverovatnije to Colic radi). Pa kako ih te njegove kolege unakazuju pa posle dolaze kod njega na rekonstrukciju. Insistiracu da mi vrati novac pa makar isla na sto suda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 28, 2009 12:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 4:05 am
Postovi: 62
gaudeamus, o kojoj operaciji se radi?

_________________
http://www.reklamiranje/
http://www.reklamiranje/forum


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: