Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Okt 14, 2013 7:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Inace ,ono sto mi je rekao Dr.Kilibarda sa odeljenja ORL Kc Kragujevac,je.rekao i Mr.Goran Azanjac,koliko je njih dolazilo u Zvecansku,tj.kliniku za plasticnu hirurgiju,dok je tamo bio na specijalizaciji,sa takvim izgledom nosa,koje im je maras napravio.sve to moze da se vidi na mom Facebook profilu.ukucajte u Facebook pretrazivacu Igor Babic Kragujevac penzioner.jedini sam sa tim parametrima.sve sam prikazao u albumu plasticna hirurgija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Sre Okt 16, 2013 6:48 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Inace da dodam ,da je nos izgledao jos losije posle prve operacije,nego sto slika na facebooku pokazuje.Maras mi je rekao da stiskam i masiram kozu koja je rasla,da bi se time zaustavio rast.od toga nije bilo nista,ali sam primetio da nos bolje izgleda posle te masaze par sati.pa sam ga svaki put pred vecernje izlaske masirao i stiskao.secam se jednom to nisam ucinio,kada sam isao na proslavu fc.Borac Pajsijevic,gde je pevao Betula.tu su bile prisutne i fudbalerke,mislim da je zenski fc.Borac iz Pajsijevica,ali ne mogu da se zakunem.medju njima je bila i jedna koja se zvala Milena,cuo sam kad su je oslovljavali imenom.video sam da joj se svidjam,ali kada me je videla iz profila rekla je saigracicama,pokazujuci rukama izgled nosa ,ali karikirajuci kao da je nos metarskih dimenzija,ovakav mu je nos,kao Mister Bin.i njih 18 je prsnulo u smeh.odmah nakon toga je prekinula igru pogleda.inace to da vidim da se svidjam devojkama,a da prekinu igru pogleda kada me vide iz profila,sam od 96-te kada je uradjena prva operacija do danas doziveo sigurno 50 puta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Sre Okt 16, 2013 7:07 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Sad sam nasao na netu da je ta Milena igrala za zenski fk Gruzanke iz Pajsijevica.proslava je bila u decembru 1997.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Ned Dec 15, 2013 4:43 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Na mom Facebook profilu u mojim informacijama stoji dogadjaj Cudo ,u vezi promene izgleda nosa koji je nastao u Crkvi Svete Petke na Kalemegdanu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Dec 23, 2013 6:29 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Link za moj Facebook profil:https://www.facebook.com/igor.babic5268


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Feb 03, 2014 5:21 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Pise Igor Babic rodjen 20.08.1976-te.Danas Gospod Igor Kragujevacki Krajozavetni.Jedini Istinski Dream Team FORVER: Prorok Ilija;Mojsije( podelio more na dva dela);Prorok Danilo;Lazar Pravedni;Jovan Krstitelj;Apostoli Petar i Pavle;Marija Pokajnica;Gospod Isus Hrist Nazaretski Novozavetni;Marija Majka Gospoda Isusa Hrista;Joakim i Ana Roditelji Bogorodice Marije;Ekaterina;Irina(Topljeno Zelezo);Kozma i Damjan;Velikomucenica Nedelja;Velikomucenik Matej;Marija Egipcanka;Jovan Damaskin;Velikomucenica Tekla;Petka(Kako je Igor od Miloste Zove PETKANA);Aleksije Covek Boziji;Vasilije Ostroski;Aleksandar Svirski;Serafim Sarovski;Jovan Kront...;Ksenija Petrogradska;Matrona Ruska;Jovan Sangajski;Milenko Babic Otac Igora Gospoda Krajozavetnog;Igor Babic Gospod Kragujevacki Krajozavetni.Gospod Isus Hrist i Gospod Igor Najpametniji medju Svima bez Istinskih Strahova.Za mnoge spomenute sam odavno bio siguran da su hteli da stradaju u ime Boga Stvoritelja I Svetog Duha,Kasnije u Svetom Trojstvu i u ime Gospoda Isusa Hrista;U Mene i mog Oca Milenka nikad nisam sumnjao;Tek 2007- me -2008- me cuh za Proslavljene Ruske Svetitelje i bih siguran da to jesu(redom nabrojani od Svirskog do Jovana Sangajskog),na kraju pred Novu Godinu cuh za Aleksija Coveka Bozijeg i ne posumnjah uopste,tj.prihvatih za Istinskog Svetitelja kao i sve gore pomenute.Urnebesno Sve Sofisticirano da izlazi izvan Beskonacnosti..............I za sve one sa Jasno Izrazenim Simptomom Bolesti koji su ocekival,tj.brojali da ce sledovati drugi[url][/url] dolazak Gospoda Isusa Hrista,koji je nakon Rapeca,Vaskrsnut silom Bozijom dosao Drugi put medju ljude pre 2014 godina i koji dan.......Istinski Draem Team Forever Broji 33 Ljudi.Slavlje neka otpocne.Enjoy,Uzivajte...........Double Vision Knock Knock Knocking.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Feb 03, 2014 5:32 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Enjoy,Uzivajte,Double Vision Knock Knock Knocking.http://www.youtube.com/watch?v=vb3NnS-DjGE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Feb 03, 2014 5:34 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
gauloa76 je napisao:
Enjoy,Uzivajte,Double Vision Knock Knock Knocking.http://www.youtube.com/watch?v=vb3NnS_DjGE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Feb 03, 2014 5:39 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Nesavrsenstva uz Sav Trud..............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Sre Feb 12, 2014 11:06 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
PROSLAVLJANJE!!! DREAM TEAM- a,koji broji 33 LjUDI!!! http://www.youtube.com/watch?v=I-JiZynwszY


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Sre Feb 12, 2014 11:29 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
PROSLAVLJANJE!!!! DREAM TEAM-a,koji broji 33 LJUDI!http://www.youtube.com/watch?v=I-JiZynwszY


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Sre Feb 12, 2014 12:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Sa ova zadnja dva posta,kada se linkom ode na dati youtube video dobija se informacija:ovaj video nije dostupan.mozete ga pogledati sa mog facebook profila gde je postavljen taj video,koji je primarno postavljen na youtube uz napomenu da je spot zarazen ,uz vas rizik da ga pogledate.mozete ga pogledati takodje sa Facebook profila kao video koji je DIREKTNO otpremljen sa mog HTC EVO 3D-a,kojim je takodje i usnimljen!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pet Feb 14, 2014 3:36 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
ISTINSKI DREAM BROJI KONACNIH 35 CLANOVA,OR 35 MEMBERS OFF THAT'S.TO SU MICHAEL JORDAN POZVAN KAO 23- CI STANAR RAJA,I SVETLANA CECA VELICKOVIC RAZNATOVIC PRIZVANA KAO 20- TI STANAR RAJA.ZAISTA VAM KAZEM BILO JE MNOGO ZVANIH MALO IZABRANIH! VERA NASA U BOGA STVORITELJA,DUHA SVETOGA,GOSPODA ISUSA HRISTA,I SVE SVETE NAS JE SPASILA.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Uto Apr 15, 2014 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 15, 2014 3:11 pm
Postovi: 1
Uzas jedan kako ovakva jedna glava moze coveku da upropasti karijeru!! Zainteresovalo me je i pogledala sam na fejsu, nos mozda nije idealan ali je daleko od onoga kako je opisano i od katastofei od nakaze i od svega gore navedenog, u svakom slucaju mnogo lepsi od onog kakav je bio pre svih operacija. Strassno! Meni je dr. Nikola radio usne, imala sam skroz tanku gornju usnu, napravio mi je lepu punu usnu a pri tom da ni najbolji strucnjak da ne moze da provali da nije prirodna, ja ne znam ni jednu osobu kojoj je to tako prirodno i lepo ispalo. I secam se razgovora sa njim, kada sam ja insistirala da hocu iskljucivo da mi izgledaju prirodno a ne kao pevaljkama on mi je rekao nesto sto sam dobro zapamtila, " ne brini nista, one izgledaju tako zato sto su same trazile da im usta tako izgledaju" , i tako je i bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Čet Maj 01, 2014 9:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Ja sam se juce vratio sa lecenja na psihijatrijskoj klinici u Kragujevcu,koje je trajalo 48 dana,u najvecoj meri odredjen halucinacijama zbog izgleda nosa,kao i sumanutim idejama da se ljudi dodirivanjem za nos i smrktanjem meni rugaju.Lecenji lekar Prof.Dr.Dragana Ignjatovic Ristic mi je pripisala dnevnu dozu Leponexa Od 375 mg,podeljenu u dva dela,koje uzimam u razmaku od5 sata,sa jasnim recima da ce narednih mesec dana koliko ce mi trajati lecenje u psihiateijskoj dnevnoj bolnici doza biti jos povecana,listu su potpisali prof.Dragan Ravanic,i prof.Goran Mihajlovic,u dva navrata je na odeljenje dolazila i Slavica Djuknic Dejanovic,iskreno ne kao clan vizite.Kod mene je Sve Transparentno i ne vredjam nikog,kao sto si ti ucinila uvodnim recima".ovakva glava". Slike sve govore ,a sto se tice opisa ja i maras smo sublerom,odreili debljinu grafta koji se polaze na koren nosa od 13 mm,Kada mi je Dr.Zoran Lekic postavljao silikonski graft njegovi nogari bili su dugacki 11 mm,fabricki izradjeni.Specijalista rendgenologije iz Klinike Ultrazvuk iz Kragujevca mi je rekao da rendgen snima u razmeri 1:1 i da odstupanja mogu biti 1-2% u zavisnosti da li se pomeri glava.imao sam ih sest.svi su isto pokazivali,za prav nos je neophodno bio potreban graft debeo 12mm.trivijalna su merenja ceonog ugla,i nazokolumenarnog ugla.obisa Sam preko 10 plasticnih hirurga i djuricica,I Grivu,Marica,Cvetanovica..ali takve izjave kao tvoja da je to ipak bolje nego prirodno je govorio samo Nikola Maras.to je mesanje baba I zaba,popravljen anfas vidno,a profil vidno izdeformisan od normalnog pocetnog stanja.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: