Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Pet Okt 26, 2012 1:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 12, 2012 1:02 am
Postovi: 19
Cao,

Napravjen je forum za plasticne hirurgije.
Cure dele iskustva i postavljaju slike.
http://*/
Izvolite pridruzite nam se :)

Puno pozdrava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Sre Dec 12, 2012 10:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 12, 2012 10:01 pm
Postovi: 3
pre godinu dana sam kod colica povecala i podigla grudi. za med. sestre, anesteziolog i dr. milan colic pohvale ali za dr. miodrag colic imam samo negativno misljenje, tj. odkada dobije pare nigde ga vise videti, cak ni da se pozdravi ili pita kako ste


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Sub Dec 15, 2012 5:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 15, 2012 4:25 pm
Postovi: 3
Imam jedno pitanje koje nema veze sa samom klinikom dr Colica ali ima sa njegovim kozmetickim proizbodima. Cula sam da su njegove kreme super stvar i da ima dosta potrosaca koji su jako zadovoljni ali sam isto tako cula da je lice super dok se kreme koriste ali kad se prestane sa koriscenjem da lice pocinje propada. Da li je to tacno i sta vi mislite o tome? Unapred hvala....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Ned Dec 16, 2012 1:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 12, 2012 10:01 pm
Postovi: 3
meni je dao kremu da stavljam na grudi (tamo gde je rez napravljan). jeste da se oziljak manje vidi. sada je pitanje dali je to od kreme ili vreme cini svoje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Pon Jan 21, 2013 2:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2013 1:54 pm
Postovi: 1
Ja ove nedelje idem na konsultaciju na kliniku Colić u vezi povećanja grudi pa pišem svoje komentare. Pročitala sam sve teme na forumima u vezi povećanja grudi i pogledala sajtove svih ozbiljnijih bolnica u Beogradu i čini mi se da su Colići najedukovaniji iz ove oblasti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Pet Feb 01, 2013 3:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 12, 2012 10:01 pm
Postovi: 3
onda ti zelim puno srece trebace ti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Ned Feb 24, 2013 5:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 24, 2013 4:38 pm
Postovi: 1
Zelim da naglasim da sam se registrovala samo da bih podelila svoje iskustvo vezano za povecanje grudi i Kliniku Colic..Ovako,imala sam strasan kompleks zbog grudi koje su bile male i sa godinama i to malo sto sam imala je izgubilo volumen..Prateci rad ovih lekara,odlucila sam se da podjem tamo na pregled i dogovorila termin.Bila sam spremna na bolove u trajanju od mesec dana i zato mi je februar bio idealan..Kada sam se probudila iz anestezije ,osecala sam se kao posle nekog dobrog sna.Posle 3 sata sam molila sestru da mi da injekciju za bolove preventivno(posto tako treba,bolovi ce poceti)ona me pitala"zasto,jel' vas boli?",odgovorila sam "ne,ali pocece".Ona se nasmejala i rekla da je zovem ako me zaboli i tek tada cu dobiti nesto za bolove..Verujte,evo proslo je skoro mesec dana od operacije,ja nijednu tabletu za bolove nisam popila!Ovim putem zelim da se zahvalim citavom timu,Dr Katarini,dr Nini,sestrama koje su fantasticne,i naravno najharizmaticnijem doktoru na svetu,dr Milanu Colicu..Toliko sam zadovoljna svojim grudima,da vam opisati ne mogu,i posle nepunih mesec dana imam osecaj da sam se rodila sa njima..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Čet Mar 07, 2013 3:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 06, 2013 5:27 pm
Postovi: 3
Jel bi mi neko od vas preporucio korekciju nosa kod dr. colica ili niste culi dobro iskustvo sto se tice korekcije nosa kod njega


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Čet Mar 07, 2013 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 06, 2013 5:27 pm
Postovi: 3
LaFolie je napisao:
Ljudi, ne idite na kliniku COLIC, katastrofa su zaista. Ja sam radila korekciju usne kod njih pre 8 meseci i od onda imam uzasne alergije iako su mi garantovali da nema sanse da se to dogodi i da nikada nijedan njihov pacijent nije imao alergiju!
Onda sam ih zvala, slala mailove sa slikama jer sam uzasno izgledala, medjutim i dalje su se drzali price kako "prvi put cuju za to" i kako je nemoguce da imam alergiju, da ja izmisljam i arogantno mi spustili slusalicu!!!


Ja sam isto punila usne sa hijaluronom, ako je to i kod tebe pitanje. Ali meni je dr (ne dr colic, nego drugi gde sam to radila) unapred rekao da moze da bude da sam na to alergicna i nemogu da podnesem ali da se to retko kojim pacijentima (skoro nikome) desava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: miodrag colic
PostPoslato: Uto Mar 19, 2013 7:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 19, 2013 12:21 am
Postovi: 6
nemam operativno iskustvo na klinici colic ali sam bio sam na konsultacijama kod dr. miodraga colica u vezi rinoplastike.

stekao sam utisak da coveku manjka komunikacijskih i ljudskih manira. u kancelariji gde me je primio bilo je okaceno mnostvo kojekakvih priznanja. na zahtev da mi pokaze slike pre i posle kazao je da ja nista odatle necu saznati i da je svaki nos specifican. pokazao sam mu kompjutersku simulaciju i pitao ga da li je to moguce, na sta je on odgovorio da ne radi na osnovu slika ili komp. simulacija.

bio je arogantan, stur na recima i opisima i nije mi ulio nikakavo poverenje da mu poverim svoj najizrazeniji deo lica na rad.

to je bio krajnji razlog zasto se nisam odlucio za njega.

za operaciju je trazio 2000 eura.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacije o klinici Colic
PostPoslato: Uto Mar 19, 2013 8:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
marrina1980 je napisao:
da li je neko operisao nos kod dr.Colica ?????


Da, radila sam estetsku operaciju kod njih u junu prosle godine. Platila sam 2.000 evra.
Prezadovoljna sam rezultatom. Radio mi je prof. Miodrag. Zaista sve pohvale za njega i njegov tim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Ned Sep 15, 2013 12:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 15, 2013 12:14 pm
Postovi: 2
Steta sto nisam sve ovo procitala pre nego sto sam otisla kod Colica...izvinite toliko sam besna necu voditi racuna sta pisem tj kako pisem.Znaci,pre 40dana sam operisala tj povecala grudi i zategla stomak kod pmenutog...Znaci sve je obecao i sve je bilo lako pre nego sto sam platila.Da bih platila dosao je licno u moj apartman..osetila sam se kao ..neznam da je on uterivac duga.Kada sam platla...zavrsili su sve pripreme i bilo je sve brzo..organizacija super.A kad se zavrsilo...sestre su stvarno bile i pratile moju situaciju...za 8500 umirala sam od zedji i gladi...kafa mi nije bila ni ponudjena(sto je svuda normalno)doduse videh ga na blic i to je to...niti mi je rekao da lekove sama placam,rekao mi je 2 kontrole i to je to...svaki drugi dan sam placala taksi od mog grada do njega 3h dinara..nikad ga vise nisam videla.Hocu da kazem da operacije u Srbiji nisu jeftinije..a ne ljubaznot ovakvu necete nigde videti.Sada imam nesto kao rtrom na grudima,i na stomaku..pre 10dana sam mu poslala meil i nije odgovorio..i danas ponovo..pa cu videti..strasno sam besna i uplasena..a pomoci mi nema(mada mi je i to obecao)a kako vidim i drugi se zale..Stoga ako zvite u inostranstvu..ne ocekujte da cete jeftino da prodjete u Srbiji..sta sada ja da radim i gde cu i koluko ce me kostati moje operacije.??Pozz i pamet u glavu!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Ned Sep 15, 2013 12:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 15, 2013 12:14 pm
Postovi: 2
abcd1234 je napisao:
pre godinu dana sam kod colica povecala i podigla grudi. za med. sestre, anesteziolog i dr. milan colic pohvale ali za dr. miodrag colic imam samo negativno misljenje, tj. odkada dobije pare nigde ga vise videti, cak ni da se pozdravi ili pita kako ste
...Jao tacno..isto iskustvo evo pre 40dana tako se i prema meni poneo.Nego ja sad imimam neke komplikacije...a on ne odgovara na meilove.Nikad vise kod njega...sem ako moram..da poprave nesto.Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Čet Okt 10, 2013 4:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 10, 2013 1:59 pm
Postovi: 2
Htela sam da podelim moje iskustvo na Klinici Colic.
Zivim u Nemackoj, imam 50 godina. U aprilu sam dosla u Beograd i konsultovala se sa jednim plasticnim hirurgom (Kojic), koji mi nije ostavio dobar utisak i trazio 6500 za nos, facelift i korekciju ocnih kapaka.
Otisla sam i kod Colica i pricala sa Dr. Milanom. Njihova cena je bila 5500. Informisala sam se na Internetu i zakazala kod njih za 16. Septembar.Uradjen je kompletan SMAS Facelift (Dr. Miodrag Colic i Dr. Sasa Miseljic) i korekcija nosa (Dr. Rade Kosanovic). Klinika je supermoderna, supercista, osoblje superljubazno- i tako je bilo i do kraja mog boravka na klinici (3,5 dana). Luksuzno opremljena soba sa kupatilom.
Operacija je trajala 4 sata. 2-3 puta dnevno su dolazili svi lekari da me obidju i pogledaju. Oni su toliko zgodni i sexy da zaboravite zasto ste uopste tu! Nisam imala nikakv bol - malo je neprijatno 7 dana disati na usta dok se ne izvade tamponi iz nosa. Da, drugi dan sam se pitala: "Sta mi je ovo trebalo", ali evo, posle 3 nedelje ( 14 dana posle operacije sam vec bila u Nemackoj, na radnom mestu), radujem se, oh, kako se radujem! Na licu, vratu, oko ociju i usana nema ni jedne-jedine bore, a ipak nije nista preterano, nisam izgubila licni izgled! Vratili su me 20 godina unazad. Imam jos malo utrnule obraze i oziljci iza usiju su jos vidljivi. Ali, za to teba jos vremena. Na svaki e-mail koji sam poslala bilo Milanu ili Miodragu Colicu, dobila sam odgovor najkasnije u roku 2 sata. Znaci, imam samo pohvale- kako za kompetentnost, profesionalnost i njihov rad, tako i za kompletno osoblje klinike.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Sre Nov 06, 2013 9:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 18, 2013 7:23 pm
Postovi: 1
Na klinici Colic rade dobri i strucni ljudi,ja sa 8.oktobra2013 imala opraciju gornjih kapaka koju je uradio drSasa Miseljic. Sve je proteklo bezbolno,bez ijedne modrice i sa vrlo malo otoka,a najvaznije je da sam ja jako zadovoljna. Veliki pozdrav za sve sa klinike Colic


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: