Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 09, 2009 9:48 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
njezna_zena je napisao:
Ljudi, da vam iskreno kazem, ja sam bas pregledala ove diskusije oko silikona bla bla, posla sam na sajt ovog dr. Colica, poledajte slike pre i poslije! Pa mislim meni se ne svidja. Napravili su od gudi LOPTE gjde na prvi pogled odma vidite kruznicu implatata! Meni se to ne svidja. Omate grudi koje su spustenije pa gore pri grudnom kosu otegnutije a onda dolje visi velika lopta tako jasno se vidi ona kapsula.
Meni je prirodi oblik grudi kao kapljica aj tako da opisem.


hm, slazem se da su grudi na slikama kao drvene.

ovo je i zbog toga sto se grudi fotografisu vec posle mesec dana (ili cak 15) pa se oblik jos nije ni formirao. jos uvek je sve napeto i nateceno, pa to stvara iluziju drvenih grudi.

inace, kod povecanja grudi, imate dve vrste implantanata: jedan je taj oblik presecene lopte, i drugi je prirodni oblik "kapljice" kako ste ga vi nazvali. taj drugi model je skuplji (cini mi se, nisam sigurna). ja ga imam.

o ovoj klinici ne znam nista. ja sam grudi uvecala na VMA, kod dr marjana novakovica. u dec.2005.

posle tri godine, moje grudi su se dosta smanjile (!!!), ali to mi je dr najavio. sada imaju potpuno prirodan oblik, mekane su, kad lezim one naravno padnu, ne "dube". naravno, velicina koju sam ja odabrala je minimalna, moje grudi nisu velike, sa mega brusom mogu da napravim da izgledaju vece, ali ja to ne radim. prvi put u zivotu sa uzivanjem nosim najtanji pamucni brus, bez fisbajna, i mnogo sam srecna tim povodom...

dakle, hvala estetskoj hirurgiji, i hvala dr marjanu! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 09, 2009 1:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 08, 2009 6:23 pm
Postovi: 3
isidora je napisao:
njezna_zena je napisao:
Ljudi, da vam iskreno kazem, ja sam bas pregledala ove diskusije oko silikona bla bla, posla sam na sajt ovog dr. Colica, poledajte slike pre i poslije! Pa mislim meni se ne svidja. Napravili su od gudi LOPTE gjde na prvi pogled odma vidite kruznicu implatata! Meni se to ne svidja. Omate grudi koje su spustenije pa gore pri grudnom kosu otegnutije a onda dolje visi velika lopta tako jasno se vidi ona kapsula.
Meni je prirodi oblik grudi kao kapljica aj tako da opisem.


hm, slazem se da su grudi na slikama kao drvene.

ovo je i zbog toga sto se grudi fotografisu vec posle mesec dana (ili cak 15) pa se oblik jos nije ni formirao. jos uvek je sve napeto i nateceno, pa to stvara iluziju drvenih grudi.

inace, kod povecanja grudi, imate dve vrste implantanata: jedan je taj oblik presecene lopte, i drugi je prirodni oblik "kapljice" kako ste ga vi nazvali. taj drugi model je skuplji (cini mi se, nisam sigurna). ja ga imam.

o ovoj klinici ne znam nista. ja sam grudi uvecala na VMA, kod dr marjana novakovica. u dec.2005.

posle tri godine, moje grudi su se dosta smanjile (!!!), ali to mi je dr najavio. sada imaju potpuno prirodan oblik, mekane su, kad lezim one naravno padnu, ne "dube". naravno, velicina koju sam ja odabrala je minimalna, moje grudi nisu velike, sa mega brusom mogu da napravim da izgledaju vece, ali ja to ne radim. prvi put u zivotu sa uzivanjem nosim najtanji pamucni brus, bez fisbajna, i mnogo sam srecna tim povodom...

dakle, hvala estetskoj hirurgiji, i hvala dr marjanu! :D



E to mi se dopada kada se ne pretjeruje. Onako istrazivanjem po netu i gledanjem fotgrafija meni se najistrenije dopao rad klinike menssana zaista pre i posle operacije grudi zena djeluju tako prirodno! Ja imam 2jke grudi i iskreno razmisaljm se da li da uvecam za jedan broj samo. Najljepse grudi po meni su trojke. Uz to iskreno kod mene nije pitanje prestiza, mislim da bih u sexualnom zivotu imala vise uzbudjenja posto mi je jedna od najbitnijih zona "dodira" a u mojoj porpdicu svi imaju lijepe cvrste prirodne trojke bez ja nekako ispadoh crna ovca :) Ipak problem oko kog se kolebam je mala sredina i znate da knjavanja i predrasude ona je ovakva onakva pfffffffff u materinu...:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 09, 2009 3:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
njezna_zena je napisao:

E to mi se dopada kada se ne pretjeruje.


prvo sam mu rekla da hocu da to niko ne primeti, da se ne vidi da sam uvecala grudi. ja zivim u malom gradu, operisana sam u decemrbru, a sledeceg leta na bazenu ni najblize drugarice nisu primetile razliku! niko ni dan-danas ne zna: samo moja porodica, muz, sestra, majka, otac. niko ziv. :)

ja nisam htela da se zna, ne zato sto se bojim "ispiranja usta" vec sto to zaista smatram intimnom stvaji, i to se ne tice nikog zivog osim mene. i mog muza :)

p.s. oko erogene zone, pomenuli ste: meni su grudi jako velika i najjaca erogena zone. bile su i pre operacije, kao i sada, i tu nema bas nikakve razlike. posle operacije, jedno 6 meseci, na levoj dojci, postojalo je jedno parce koze na kome sam izgubila osecaj. ispod bradavice, pa u trougao, sve do reza. brinula sam zbog toga, jer u tom trouglu nisam imala osecaj. doktor me je uverio da je to trenutno, i da se prilikom operacije pokidaju nervi, koji se posle nastave. tako je i bilo. sada je sve savrseno normalno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 10, 2009 6:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 1:29 pm
Postovi: 3
prvo da pofalim kompletnu kliniku sa osobljem, koje je prije svega STRUCHno, ljubazno, spremno da izadje u susret...
Bila sam nujihov pacijent - smanjivala sam i podizala grudi i mogu reci da sam prezadovoljna..
danas je tachno mjesec dana otkako sam se operisala..
vidjecemo kako ce biti ubuduce ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 12, 2009 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 08, 2009 6:23 pm
Postovi: 3
isidora je napisao:
njezna_zena je napisao:

E to mi se dopada kada se ne pretjeruje.


prvo sam mu rekla da hocu da to niko ne primeti, da se ne vidi da sam uvecala grudi. ja zivim u malom gradu, operisana sam u decemrbru, a sledeceg leta na bazenu ni najblize drugarice nisu primetile razliku! niko ni dan-danas ne zna: samo moja porodica, muz, sestra, majka, otac. niko ziv. :)

ja nisam htela da se zna, ne zato sto se bojim "ispiranja usta" vec sto to zaista smatram intimnom stvaji, i to se ne tice nikog zivog osim mene. i mog muza :)

p.s. oko erogene zone, pomenuli ste: meni su grudi jako velika i najjaca erogena zone. bile su i pre operacije, kao i sada, i tu nema bas nikakve razlike. posle operacije, jedno 6 meseci, na levoj dojci, postojalo je jedno parce koze na kome sam izgubila osecaj. ispod bradavice, pa u trougao, sve do reza. brinula sam zbog toga, jer u tom trouglu nisam imala osecaj. doktor me je uverio da je to trenutno, i da se prilikom operacije pokidaju nervi, koji se posle nastave. tako je i bilo. sada je sve savrseno normalno.



hm ja bih ih povecala sa 2jke na trojku tako da sumljam da bas ne bi niko primijetio...e sada i ja zivim u manjem gradu i bas sam onako neke drugove propitala sta misle o tome, ovdje su i onako muski malo zatucani pa su uglavnom "a sta ce ti tooooo" msilim i te kako se oni prze i muce u teretanama da nabiju misice kad zena hoce samo broj vece grudi to je odmah "pih to da stavis u sebe". A i dosta zena odmah te gleda ko...
Uzas. U sutini najvise bih voljela da imam stalnog momka i podrsku pa u dogovoru s njim i njegovu paznju i podrsku uradila to a bas me briga za druge...ovako ni mama ne bi bila tim bas odusevljena pa mi iskreno hvali podrske za ovo...
Znas ima u japanu povecanje sopstvenim tkivom na to bih najprije posla sigurno ali je mnogo skupo (oko 24.000 evra)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 12, 2009 12:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
njezna_zena je napisao:
hm ja bih ih povecala sa 2jke na trojku tako da sumljam da bas ne bi niko primijetio...e sada i ja zivim u manjem gradu i bas sam onako neke drugove propitala sta misle o tome, ovdje su i onako muski malo zatucani pa su uglavnom "a sta ce ti tooooo" msilim i te kako se oni prze i muce u teretanama da nabiju misice kad zena hoce samo broj vece grudi to je odmah "pih to da stavis u sebe". A i dosta zena odmah te gleda ko...
Uzas. U sutini najvise bih voljela da imam stalnog momka i podrsku pa u dogovoru s njim i njegovu paznju i podrsku uradila to a bas me briga za druge...ovako ni mama ne bi bila tim bas odusevljena pa mi iskreno hvali podrske za ovo...
Znas ima u japanu povecanje sopstvenim tkivom na to bih najprije posla sigurno ali je mnogo skupo (oko 24.000 evra)


U pravi si da za to treba imati podrsku. ja sam imala: i od muza, i od roditelja, i od sestre... tati nisam ja rekla, mama je, ali svejedno, znao je gde idem i sta cu da uradim. iako sam odrasla, i majka, i zaposlena, i obrazovana, i imam odlican posao, i sve to... ipak mi je znacilo sto su uz mene. otisla sam na vma, primili su me, prvo sam cekala u redu sa ostalim ljudima za sobu, pa su mi dali njihovu ispranu pidzamu nedefinisane boje, papuce gumene, osecala sam se kao lsepac, bas bedno... onda muz ostaje dole, na prizemlju, ja odlazim sama da se smestim u sobu... :-?

sve to je jako stresno i tesko, i jos ti samo fali da znas da to neko ne odobrava... psecificna situacija: iako to radis za sebe (kaze moj doktor, to se desava da muz pokloni zeni za godisnjicu ili majka cerki za rodjendan :) ), osecas se slabom i na ivici suza, jos kad pocnu da te zagledaju studenti i da saraju po tebi flomasterima, pa da te fotografisu golu do pojasa, od napred, profil, jedna ruka gore, druga... :-?

grozno iskustvo.

a, onda se sledeci dan probudis iz anestezije, i sve je ok. i sve je na svom mestu. i sve te boli, ali si srecan i presrecan... :D

vredelo je svih muka, i to je , u mom slucaju, najpametnije potrosenih 1300 Eura u zivotu... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 16, 2009 3:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 06, 2007 12:22 am
Postovi: 23
Isidora, kako tvoje grudi izgedaju sada, posle cetiri godine?
Sta ti je rekao doktor: da li ces morati na zamenu posle izvesnog vremena?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 01, 2009 6:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 01, 2009 6:28 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima!
Konačno da neko nešto ispriča o VMA
Pretrazivala sam net danima i nista da nadjem
Isidora svaka cast na ovako iscrpnom izvestaju sa vma
To me bas zanimalo ali ima jos nekih detalja koje bih pitala
Kazes 1300 evra, jel to sve? sa implantima i koje si stavila? deluje prilicno jeftino?
koji te doktor operisao i koliko si lezala?
Znam da te malo smaram ali me bas jako interesujue jer planiram ugradnju :-)))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 9:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 02, 2009 11:19 pm
Postovi: 19
Zanima me da li je neko operisao klempave usi kod Colica i kako je sve to proslo? Znam da je cena 800e sto mi se cini veoma skupo. pogotovu sto je to jedna od rutinskih operacija, i bez utrosaka ne znam kakvog materijala :( Do sad niko nije spomenuo da je radio tako nesto kod njega.. Planiram ovo leto da ih operisem, bas me zanima :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 4:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
mala mama je napisao:
To me bas zanimalo ali ima jos nekih detalja koje bih pitala
Kazes 1300 evra, jel to sve? sa implantima i koje si stavila? deluje prilicno jeftino?
koji te doktor operisao i koliko si lezala?
Znam da te malo smaram ali me bas jako interesujue jer planiram ugradnju :-)))


Mislim da sam vec pisala, ali evo: to je bilo sve sa implantatima. Implantate sam platila oko 800 Eur i njih sam sama kupila (po preporuci dr) u nekoj firmi. ne secam se, dao mi je adresu i telefon i ja sam otisla i kupila. lezanje i operacija kostali su oko 45-50.000 din sve ukupno (operacija, anestezija, cak i injekcije protiv bolova koje su valjda dali sutradan). Ne secam se bas svega, ovo se desavalu u decembru 2005.

lezi se ukupno 3 dana (dve noci). jedan dan ujutru se dodje na prijem, zavrsi se procedura oko prijema i onda uzmu krv, dodju urade pregled, slikaju iz svih uglova, crtali su markerima po meni, fotografisao me doktor i neki stazisti...

ujutru je dosla sestra da me odvede u salu. dala mi je da popijem jednu tabletu, i odvezla me na kolicima u salu. prethodno sam se svukla i obukla onu njihovu kecelju-mantil. u sali su se salili sa mnom, i bila sam prilicno opustena, jer je doktor sve vreme bio tu i zezali su se i sa mnom i medjusobno. onda su mi rekli da ce mi dati nesto za opustanje i mene je uhvatila panika sto sam jos budna a oni se nesto uzmuvali... no, sledece cega se secam sam ja u svojoj sobi i budim se, sestra je pored mene, pita jel mi muka, kako se osecam, kaze da je sve proslo kako treba, ode po doktora...

secam se moja prva pomisao je bila: da li je moguce da sad imam grudi??!! :D

taj dan su samo gledali kako je zavijeno, nisu me dirali, bolelo je ali ne previse. kad sam mirna, ne boli, ako pokusam da se pomeram, boli. No, isto vece sam sa cimerkom isla na cigaretu, tako da nije nista strasno.

ujutru su me otpustili iz bolnice, suprug me sacekao i otisli smo kuci.

to je bila sreda, u cetvrkak sam otisla na posao, i sluzbeno putovala ponovo za beograd. u petak sam takodje normalno bila na poslu. vozila sam auto od sutradan, jedini mi je bio problem da uzmem papir sa stampaca, jer mi je bio sa strane, a uvrtanje u stranu je bilo bolno....

operaciju je radio dr Marjan Novakovic, i bio je divan i pazljiv i vrhunski profesionalac. Slucajno sam otisla kod njega i slucajno je ispalo da je on pun pogodak.

stavila sam malu velicinu (280 ml) jer sam objasnila da necu da imam ogromne grudi vec samo da izgledam kao zena koja ima grudi, a mogle bi bas da budu i malo vece. Uzela sam onaj anatomski oblik, koji je malo skuplji. One okrugle, sto ih stavljaju narodne pevacice je nesto jeftiniji. Inace, cena ne zavisi od kubikaze, vec samo od modela. Ni dan danas niko ne zna da sam to utrarila, osim moje porodice. Ni najblize drugarice nisu provalile, na bazenu tog leta.

Radi poredjenja, prethodno sam bila na konsultaciji kod dr Skorobac u priv.kl. Diona i ona mi je trazila 3.500 Eur (oni kupuju iml. ali onaj model okrugle.)

I jos nesto, posto ja bas ni malo nisam imala grudi, (dijagnoza je bila totalna atrofija) meni su impl ugradjeni ispod grudnih misica, jer ne bi imalo sta da drzi imlantate da nije tako. To je malo bolnija verzija operacije, ali nije strasno.

Eto, udavih, ali ovo ne moze detaljnije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: informacija o klinici colic
PostPoslato: Uto Jul 14, 2009 6:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 14, 2009 5:36 pm
Postovi: 3
Ima li neko ko je radio klempave usi u klinici Colic. Kako je posao obavljen, koliko to kosta orjentaciono, trajanje operacije i oporavka, kakve se eventualne posledice mogu dogoditi tokom vremena...
Unapred hvala svima koji iznesu svoja iskustva. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Oblik dojki
PostPoslato: Uto Jul 14, 2009 6:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 14, 2009 5:36 pm
Postovi: 3
I meni se apsolutno ne dopada oblik dojki kao "lopta". Odmah se vidi da nisu prirodne, posebno ako nije korektno uradjeno i predimenzionirano. Mozda mladjima to deluje izazovno ali to je samo na prvi pogled. Kasnije se to pokaze kao veliki promasaj i problem. E, sad se postavlja pitanje koliko je pametno i preporucljivo takve dojke ponovo raditi, i, ko tu korekciju STVARNO dobro radi. Kakva su vasa iskustva ? :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 1:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 4:05 am
Postovi: 62
Loptaste grudi uopste nemaju veze sa okruglim implantima - zabluda! To ima veze sa profilom implanta i kubikazom. Svaki hirurg ima svoj pogled na ono sto je lepo i pri izboru hirurga treba imati utisak o njegovom ukusu. Korekcija grudi je dosta rutinska operacija - zamena implanata onim sto vise odgovaraju ukusu klijenta i hirurga. :)
Isidora, mozes li postaviti slike Pre i Posle? 8)

_________________
http://www.reklamiranje/
http://www.reklamiranje/forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 7:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 1:03 pm
Postovi: 93
Isidora i ja bih volela da vidim slike pre i posle.Nikad nisam videla radove tvoj doktora,ali svi ga hvale


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 20, 2009 9:45 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
ja, na zalost, nemam slike od pre operacije. nikad mi nije palo na pamet da se slikam, grozila sam se svog tela. mogu da se fotografisem sada, ali mislim da nije bas pravi pokazatelj, jer je proslo 3,5 godine od operacije. No, ako zelite... :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: