Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: hijaluron usne
PostPoslato: Pet Apr 20, 2012 8:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 20, 2012 8:48 pm
Postovi: 2
Dragi svi,
upravo sam uradila popunjavanje gornje usne hijaluronskom kiselinom, 1 cc. nisam htela da bude velika razlika, posto mi se svidja sto mi je donja usna deblja, ali me doktorka ubedila da stavim ceo kubik, umesto pola, kako sam prvo htela. sada mi je malo kriva usna, sa desne strane je malo veca. zanima me, da li je to samo zbog otoka i da li ce se sam hijaloron vec lepo rasporediti i za koliko?
Hvala, pozdrav :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hijaluron usne
PostPoslato: Sub Apr 21, 2012 11:25 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Apr 08, 2012 1:50 am
Postovi: 76
Postovani,
sta su vam rekli iz klinike gdje ste bili? uostalom
Postavite ovo pitanje na http://www.* REKLAMA *.com dobicete odgovor u roku od 24sata
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hijaluron usne
PostPoslato: Sub Apr 21, 2012 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 20, 2012 8:48 pm
Postovi: 2
hvala na linku, na klinici su rekli da ce vec sutradan da splasne i evo sad je malo bolje ,ali i dalje je velika usna i imam male modrice od uboda. zvala sam jutros doktroku i rekla je da je to normalno i da ce do veceras da se smiri. sad samo cekam... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hijaluron usne
PostPoslato: Pet Maj 18, 2012 12:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 18, 2012 12:05 am
Postovi: 1
Ja sam juče stavila 1.2cc hijalurona u gornju usnu i za sada je ok. Za nedelju dana idem na korekciju i tad će mi doktorka staviti i ostalih 0.3cc. Juče je bilo jako otečeno i bolelo me je kad je anestezija prestala da deluje, ali već sada, drugog dana, bol je gotovo prestao, osim na dodir. Sama procedura nije bolna, dobiješ anesteziju na nekoliko mesta u vilici zuba i posle ništa ne osećaš dok ti doktor bode usnu. Ali posle intervencije se stvarno osećaš neprijatno, sve ti je otečeno i crveno (ali da se prekriti puderom), a usne ti budu nekako krute i malo teže pričaš, a naročito je smejanje otežano, ali posle 3 dana navodno svi ti simptomi prođu. Ja, hvala bogu, nisam imala modrice i podlive, ali i to je moguće. Doktorka je pomenula da su mogući i nekakvi deformiteti (jer je tu neki mišić izuzetno jak, nisam taj deo najbolje razumela, možda mišić usne, nemam pojma) i zato valjda ostavlja tih 0.3cc da dođeš posle nedelju dana na korekciju. Inače, u pitanju je hijaluron pod nazivom Jalupro ili tako nešto od nekog italijanskog proizvođača. Eto to je moje iskustvo za sada. Inače, ovo pišem u trenutku kada mi ističe drugi dan od intervencije, a kako će se stvari posle odvijati videćemo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hijaluron usne
PostPoslato: Pet Jan 18, 2013 9:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Od hijalironskih filera preporucujem Teosyal, konkretno za usne Kiss, komforni za primenu, odlicna igla, ne boli, kvalitet vrhunski i trajanje ubedljivo najduze od svih filera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hijaluron usne
PostPoslato: Uto Feb 26, 2013 5:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2013 12:05 pm
Postovi: 9
Moje iskustvo je najbolje sa Croma filerima/jedan od tri registrovana hijaluronska filera kod nas/.Odlicni su,dugo traju,provereni i kvalitetni,bez alergijskih reakcija i gromuljica,najbolji odnos cena/kvalitet.
Prvo sam isprobala na sebi,a onda redom-drugarice,rodjaci,prijatelji....i svi zadovoljni :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hijaluron usne
PostPoslato: Čet Feb 28, 2013 3:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 20, 2013 2:04 pm
Postovi: 28
Imam mladez pored nosa sirine0.7mm,klima se dosta dobro.Interesuje me da li on moze da se odstrani?Da napomenem iz njega zna pomalo iz jako sitnih rupica izaci po malo belog,ko iz sitne bubuljice.Sme li se takav mladez ukloniti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hijaluron usne
PostPoslato: Pet Mar 01, 2013 6:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Naravno da moze. To je rutinska hiruska intervencija koja se sprovodi u lokalnoj anesteziji. Zakazite pregled kod plasticnog hirurga.
Ovo je tema o hijaluronskim filerima, pa molim forumase da se u ovom odeljku vratimo na diskusiju o filerima... a o mladezima mozemo otvoriti novu temu ako je vec nema. Pozdrav svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hijaluron usne
PostPoslato: Pon Mar 04, 2013 3:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 3:27 pm
Postovi: 8
Smem li pitati koliko se hijaluron krece u srbiji? ja sam do sada uvek u becu pravila i bas me zanima da li je velika razlika.

poz sandra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hijaluron usne
PostPoslato: Sre Mar 06, 2013 2:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Cene se mogu razlikovati u zavisnosti od preparata ali i onoga ko priza usluge, tj da li je to plasticni hirurg, kao sto bi i trebalo da bude, uvek i bez izuzetka, ili dermatolog ili vec neko drugi. A opet, cene su se koncentrisale oko nekih vrednosti koje su znacajno manje nego u evropskim zemljama, a to bi bilo za 1 ml hijalurona oko 250e, sa manjim razlikama gore-dole. Sedacan pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hijaluron usne
PostPoslato: Uto Apr 23, 2013 5:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Sandrice, kakve su cene u Becu, kojim filerom ste popunjavali usne, kako ste zadovoljni? Pozzz!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: