Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: 2 godine nakon operacije na VMA
PostPoslato: Sub Avg 18, 2012 1:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 18, 2012 1:33 pm
Postovi: 3
Evo da i ja napisem par reci o mom iskustvu a ujedno i zatrazim strucno mislljenje za isto.
Dakle, pre oko dve i po godine operisao sam nos na Vma ,korekcija septuma-devijacije.O samoj operaciji , nista narocito nebih dodao , sto vec nije pomenuto ovde.Nakon 7 dana , vadjenje tampona , postoperativni period.
Spadanje otoka je potrajalo.Recimo da je nakon 6 meseci to bilo ono , sto bi trebalo da bude trajni rezultat.Elem , problem je u tome , sto evo nakon dve i po godine , jos uvek osecam utrnuce ili drvenost , samog vrha nosa!? I jos nesto.Na nagle promene temperature (ulazak i izlazak iz klimatizovanog prostora), nesto kao upalu.Neprijatan miris u samom nosu!? Podocnjaci, koje ranije takodje nisam imao , su postali cesti , a i sama regija , oko nosa , povremeno izgleda "naduta", verovatno posledica nekog upalnog procesa.Sve ovo se javlja povremeno, a kako sam daleko od civilizacije zbog posla nisam u prilici da potrazim lekara ovde u Africi.Ukoliko neko od ljudi iz struke cita ovaj forum, molio bih za savet.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: