Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Čet Jul 15, 2010 4:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 15, 2010 4:20 pm
Pozdrav svima!!.... Želeo bih da operisem mladez koji imam od rodjenja. E sad taj mladez je u ravni koze i pigmentan je. Posto NIGDE na internetu nisam nasao nekog ko je tu vrstu mladeza operisao ! Laserska operacija ne dolazi u obzir jer se tako gubi uzorak mladeza tako da moze da mi se inficira i mogu veliki problem da napravim sebi. Odlucio sam se za hirursku intervenciju skidanja celog mladeza. Jos jedna nezgodna stvar je sto je taj mladez na licu tacnije odmah ispod oka. Sto je jos jedna nesreca. Milomir Gacevic je jedini koji mi uliva nadu. Sta vi mislite sta treba da uradim i kod kojeg specijaliste?? UNAPRED HVALA!!!

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 26, 2010 5:38 am 
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 3:54 pm
Gacevic je odlican strucnjak, mene je licno operisao, sigurno ces biti zadovoljan.

Vrh

PostPoslato: Pon Avg 09, 2010 9:18 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 12:01 pm
Drugari,
planiram da operisem nos kod dr Gacevica. Misljenja su podeljena, ja sam u velikoj dilemi...pomozite mi :( .Da li ima neko ko je operisao nos kod njega i da je bas zadovoljan. Pozdrav

Vrh

PostPoslato: Čet Maj 03, 2012 2:40 pm 
Pridružio se: Ned Feb 13, 2005 11:13 pm
i ja bih da odradim nos kod njega ali bih da vidim slike od nekog ko je radio pre i posle
ovako samo prica ne vodi nikud

Vrh

PostPoslato: Čet Maj 03, 2012 6:59 pm 
Pridružio se: Ned Feb 13, 2005 11:13 pm
ja sam gledao slike na plasticsuegeon.rs od Gacevica , kako je nekog decka upropastio, nije mu usio nista kako treba, pa sad ga tuzi. tako da ne znam da li bih smeo da odem kod njega, i ja sam mislio

http://www.reklamiranje/forum/ind ... wtopic=291

Vrh

PostPoslato: Sub Feb 04, 2017 7:05 pm 
Pridružio se: Sub Feb 04, 2017 12:18 pm
Zdravo devojke :) Ja sam studentkinja 4. godine novinarstva i trenutno radim TV prilog o estetskoj hirurgiji, tome kako u Srbiji vecina doktora mesa hijaluron sa medicinskim rastvorom, kao i to da je u skoro svim zemljama Evrope zabranjeno stavljanje silikona u usne, a kod nas se to i dalje radi. Trebaju mi barem dve devojke kojima su se nakon bilo kojih zahvata pojavile kontradikcije. Nece nigde biti prikazivan prilog, sluzi samo u svrhu toga da polozim ispit. Bila bih jako zahvalna kada bi mi neko izasao u susret :)

Vrh

PostPoslato: Sub Feb 04, 2017 7:07 pm 
Zdravo devojke :) Ja sam studentkinja 4. godine novinarstva i trenutno radim TV prilog o estetskoj hirurgiji, tome kako u Srbiji vecina doktora mesa hijaluron sa medicinskim rastvorom, kao i to da je u skoro svim zemljama Evrope zabranjeno stavljanje silikona u usne, a kod nas se to i dalje radi. Trebaju mi barem dve devojke kojima su se nakon bilo kojih zahvata pojavile kontradikcije. Nece nigde biti prikazivan prilog, sluzi samo u svrhu toga da polozim ispit. Bila bih jako zahvalna kada bi mi neko izasao u susret :)

Vrh

PostPoslato: Sub Feb 04, 2017 7:19 pm 
Zdravo devojke :) Ja sam studentkinja 4. godine novinarstva i trenutno radim TV prilog o estetskoj hirurgiji, tome kako u Srbiji vecina doktora mesa hijaluron sa medicinskim rastvorom, kao i to da je u skoro svim zemljama Evrope zabranjeno stavljanje silikona u usne, a kod nas se to i dalje radi. Trebaju mi barem dve devojke kojima su se nakon bilo kojih zahvata pojavile kontradikcije. Nece nigde biti prikazivan prilog, sluzi samo u svrhu toga da polozim ispit. Bila bih jako zahvalna kada bi mi neko izasao u susret :) ako neko zeli da mi pomogne, pisite na mejl: tanjicamaric77@gmail.com

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata