Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 90 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 22, 2008 12:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Jeste, dr. Jadran Bandic operisao je tu zenu u Podgorici, na klinici Cenex Medical. Strasno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 23, 2008 5:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 24, 2007 12:25 am
Postovi: 169
zar Sinisa Kojic nije strucnjak za rinoplastiku, ja sam cula sve pohvale za njega ali za rinopl?....sto se tice Jadrana Bandica i ja sam imala lose iskustvo sa njim, dok nisam nasla dr Danila Stevanovica, dermatologa, da ne prosirujem sad pricu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 23, 2008 5:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Mislim da cu, ipak, kod Colica, pa sta kosta. Sutra cu da ga zovem i zakazem, odgovara mi sto mogu otici direktno, na dan operacije.
Bar sam u sigurnim rukama! Cuj, bar... :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 23, 2008 5:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
...mada mislim da su oni strucnjaci za sve... Gledala sam na nekom stranom kanalu seriju o jednoj klinici za plasticnu i estetsku hirurgiju, u Majamiju. Vlasnici su 2 doktora i videla sam da oni rade sve operacije, od podmladjivanja vagine :o do liposukcije, faceliftinga, silikona... Tako da... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 23, 2008 9:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 2:05 am
Postovi: 15
I ja mislim da su u St. Medici strucnjaci za sve...al svakako srecno zakazivanje i operacija i obavezno javi kako je proslo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 24, 2008 7:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
kjarax je napisao:
zar Sinisa Kojic nije strucnjak za rinoplastiku, ja sam cula sve pohvale za njega ali za rinopl?


Stvarno :o? Nisam znala za to! Znam da je upravo dr. Milomir Gacevic iz Adonisa strucnjak za rinoplastiku ali nisam znala da je i dr. Sinisa! Za dr. Kojica znam da je strucnjak za grudi kako estetski tako i onkoloski, videla sam brdo njegovih radova nakon totalne masektomije. Savrsenstvo!

kjarax je napisao:
sto se tice Jadrana Bandica i ja sam imala lose iskustvo sa njim, dok nisam nasla dr Danila Stevanovica, dermatologa, da ne prosirujem sad pricu...


Pretpostavljam da je iskustvo bilo po pitanju koze, cim pominjes dermatologa, a cula sam da je i Jadran Bandic strucnjak po pitanju koze. Mozes li nesto vise da napises o svom iskustvu sa dr. Jadranom? Meni licno uopste nije jasno kako taj covek ima posla kad na netu postoji toliko clanaka koji ga kompromituju!

deana je napisao:
Mislim da cu, ipak, kod Colica, pa sta kosta. Sutra cu da ga zovem i zakazem, odgovara mi sto mogu otici direktno, na dan operacije.
Bar sam u sigurnim rukama! Cuj, bar...


Macko, ne znam zasto si se uopste premisljala :)!? Idi kod njih i prepusti im se bez bojazni! Ionako si vec imala lepo iskustvo sa njima! Samo napred i obavezno javljaj kako je proslo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 24, 2008 12:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 2:48 pm
Postovi: 2
Trilian je napisao:
bambolina je napisao:
Mogu samo sve najbolje da kazem za dr. Kojica jer sam se operisala pre 2 nedelje kod nega i veoma sam zadovoljna pristupom i konacnim ishodom operacije.


Sta si operisala kod dr. Kojica??? Odgovori mi molim te!!! na mene je ostavio najjaci utisak od svih! Nema veze 'sto kvaris temu' samo daj neki odgovor!
Ajd malo izdetaljisi oko operacije ako moze!
Hvala unapred!



Operisala sam grudi, evo bas sam danas bila na kontroli posle skoro 3 nedelje i sve je ok. Stavila sam 325cc ispod misica, moderate profile,Mentor. Ostaje se 1 noc u bolnici i posle 3 dana sam imala bolove, posle nedelju dana mi je bilo mnogo bolje a posle 10 sam pocela da radim. Najtezemi je palo spavanje na ledjima. Nije da ne boli ali nije nista strasno,stvarno. Jos uvek nosim specijalni brus kao steznik. Anesteziolog je isto bio bas super. Ako te jos nesto interesuje slobodno mi posalji pp, znam kako je meni bilo frka pre operacije;))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 24, 2008 3:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
@ bambolina

Hvala ti puno sto si podelila te informacije sa nama!! Meni licno veoma znace jer je dr. Kojic definitivno moj izbor, a nema bolje preporuke od zadovoljnog pacijenta :) !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 03, 2008 8:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 03, 2008 8:38 pm
Postovi: 14
Ja sam radila operaciju ateroma, ispod oka u bolnici Adonis i nisam zadovoljna rezultatima, operaciju mi je radio Milomir Gacevic, pre sest meseci, nije mi dobro ocistio aterom koji se vec mesecima otvara i curi, nakon toga mi je radio dermoabraziju i od toga mi je jos gore, sav taj sadrzaj je izasao na povrsinu i prsao je, ostao mi je grozan oziljak, sve u svemu uzeo mi je gomilu krvavo zaradjenog novca i nije mi pomogao, ne bih ga nikom preporucila, zavlacio me sest meseci i na kraju sam prestala da dolazim kod njega. Zna li neko nekog zaista dobrog i savesnog plasticara koji moze da mi koriguje to sto mi je on napravio?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 04, 2008 7:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Au :o! Bas ti hvala sto si to javno rekla! A on vazi za velikog strucnjaka za lice. Svi sa VMA ga hvale!
Ne znam kako to uvek ispadne doktori u drzavnim klinikama daju bolje rezultate nego kad rade privatno!?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 22, 2008 7:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 22, 2008 7:36 pm
Postovi: 1
e sad i ja moram da se umesam, ne vredi... :D Ja sam pre cetiri meseca radla operaciju kapka, jer sam imala ptosis, to je kad je kapak malo spusteniji, i radio mi je na VMA Milomir Gacevic! ja boljeg hirurga nisam srela, prezadovoljna sam, prvo je covek jako ljubazan, pazljiv, oscajan, bas se trudi i daje sve od sebe da sve bude ok... danas sam bas isla na zatezanje kapka i rez mi se skoro ne vidi, a otok mi je bas mali... a za njega sam cula preko brdo ljudi koji su se kod njega operisali, a koje ja licno poznajem, i kojima je savrseno odradio sve, i koji su takodje zadovoljni... tako da za njega imam samo reci hvale.... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 23, 2008 7:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Helena, hvala i tebi na odgovoru :).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 29, 2008 1:28 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
ja zaista ne znam sta je sa vama,zene...pa svaki doktor hirurg,internista,pedijatar je u svojoj praksi imao slucajeve koje je odradio za pohvalu i slucajeve koje nije.To je normalno,jer koliko god vi to ne razumele i u doktorskoj praksi vazi ista ona kao i svakoj : ko radi,taj i gresi.
Tako da mozete tragati 10 godina,ali necete naci lekara koji nije nekog "upropastio" po recima nezadovoljnih pacijenata.Gledajte procentualno koliko gresaka doktor pravi,znaci ako za nekog vecina kaze da nije dobar,onda je obicno to tako.Ako ga vecina hvali,opet,najverovatnije je da je tako.Ali nemojte ocekivate da je neko 100% nepogresiv ili da bas taj prvi slucaj greske necete biti bas vi.
Pozdrav.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 16, 2009 12:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
bambolina je napisao:
Trilian je napisao:
bambolina je napisao:
Mogu samo sve najbolje da kazem za dr. Kojica jer sam se operisala pre 2 nedelje kod nega i veoma sam zadovoljna pristupom i konacnim ishodom operacije.
Operisala sam grudi, evo bas sam danas bila na kontroli posle skoro 3 nedelje i sve je ok. Stavila sam 325cc ispod misica, moderate profile,Mentor. Ostaje se 1 noc u bolnici i posle 3 dana sam imala bolove, posle nedelju dana mi je bilo mnogo bolje a posle 10 sam pocela da radim. Najtezemi je palo spavanje na ledjima. Nije da ne boli ali nije nista strasno,stvarno. Jos uvek nosim specijalni brus kao steznik. Anesteziolog je isto bio bas super. Ako te jos nesto interesuje slobodno mi posalji pp, znam kako je meni bilo frka pre operacije;))


Potpisujem. Radila sam krajem decembra liposukciju i sve je bilo savrseno. Dr Kojic je izuzetan, a anesteziolog me odusevio. Koji lik! Smejala sam se kao luda u operacionoj sali dok su me vezivali i dok nisam lagano utonula u san.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 16, 2009 2:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 2:05 am
Postovi: 15
Slazem se sa Deanom u vezi doktora Kojica i anesteziologa, izuzetni su!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 90 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: