Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Visok TSH i visok fT4 ??? desperate cry for help
PostPoslato: Sub Avg 20, 2016 9:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
ТСХ је тирео-стимулишући-хормон. Дакле хипофиза стимулише штитну жлезду, а ти goran964 лупеташ глупости.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Visok TSH i visok fT4 ??? desperate cry for help
PostPoslato: Ned Avg 21, 2016 10:40 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
To za lupetanje kaži svom tati kad si tako nevaspitan.TSH je tireotropni hormon hipofize,jedan od mnogih hormona koji luči hipofiza i koji ima ulogu da kontroliše rad štitne žlezde.Prema tome ako je uo u krvi na niskom nivou i ispod normalnih vrednosti,štitna žlezda pojačava lučenje svojih hormona T3 i T4 i tada govorimo o hiperfunkciji.I obratno.Vidiš,nigde ne postoji dijagnoza umora žlezde dragi moj doktore koji kupiš znanje po internetu.A tvoje vaspitanje i ophođenje govori više od svih neznanja koje ovde prosipaš drugima.Od svih ovde prisutnih ti imaš najopasniju dijagnozu u psihijatriskom slučaju.Izbacili su te čoveče sa ovog sajta a ti si opet tu.Šta želiš?Da nam svima pomogneš svojim poluznanjem?pa ne žele ljudi to,zato su te izbacili.kako te bre nije sramota od samoga sebe?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Visok TSH i visok fT4 ??? desperate cry for help
PostPoslato: Ned Avg 21, 2016 6:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ти си баш леп пример васпитане и образоване особе. Само тако настави.

Да ли да споменем да је крајње неваспитање и безобразлук бити анониман као ти, а тако се односити према некоме ко није анониман? И кукавички, узгред.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Visok TSH i visok fT4 ??? desperate cry for help
PostPoslato: Ned Avg 21, 2016 6:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
И још једном прочитај шта си све писао и како сам ти одговарао на овој теми: seksualnost/ejakulacija-pracena-malaksaloscu-t94045.html#p432881

Нема потребе да се понављаш осим ако имаш патолошку потребу да пљујеш по мени.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Visok TSH i visok fT4 ??? desperate cry for help
PostPoslato: Pon Nov 28, 2016 9:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 27, 2016 1:50 pm
Postovi: 1
moonchild26 je napisao:
Danas tsh pao na 4.7 ft4 na 20

Doktor rekao da nikakva terapija nije potrebna i da dodjem za mesec dana.


Mucim se vec neko vreme sa slicnim problemom (povisen TSH i FT4, ponesto od ostalih simptoma), ali niko ne uspeva da mi postavi konacnu dijagnozu.

Kada si regulisao TSH i FT4, da li je to rezultat neke ranije terapije ili je doslo samo od sebe? Da li je pomoglo da se eleminisu i ostale tegobe? Ako je bilo nekog napretka (nadam se da jeste), mozes li dati neki saveti, preporuciti lekara...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Visok TSH i visok fT4 ??? desperate cry for help
PostPoslato: Pet Dec 02, 2016 5:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
Ako je ovo pitanje za mene odgovoriću ti vrlo rado.Ultrazvučni pregled je utvrdio da u žlezdi nemam nikakve čvoriće,oni ih tako primitivno zovu,lekarski naziv neznam ali da je blago uvećana.Pio sam neki lek koji sprečava štitnu žlezdu da sintetiše toliko joda iz organizma a samim tim i manje luči hormone.Osim toga,profesor koji me je lečio mi je rekao da pored lekova moram ići na zlatibor bar pet narednih godina,da više šetam jer kad je kora velikog mozga pod stresom,hipofiza smanjuje lučenje svojih hormona tačnije TSH.Sa upotrebom tih lekova hormoni su počeli da menjaju svoje vrednosti,čas gore,čas dole ali to doktori znaju pa prema tome podešavaju doze lekova.Što se tiče zlatibora pa evo ti istine...iz neznam kog razloga sam kao pušač smanjio cigarete na tri dnevno uz kafu a preko dana uopšte nisam ni osećao potrebu za njima iako sam ih gledao očima.kao neko strano telo.Dok sam bio tamo,nisam se mogao naspavati a supruga je u šali bežala od mene jer mi se želja za seksom vratila kao sa 20 godina.Za 10 dana boravka tamo uz duge šetnje,dešavalo mi se da zaboravim da koristim drugi deo odmora,pa bio sam odmoran!
Kada su hormoni ušli u svoje vrednosti,još godinu ili dve me je spuštao sa tableta,jer nesme naglo a ja sam produžio sa zlatiborom.nadam se da ti je ovo koristilo...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: