Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Uvecan limfni cvor na levoj strani, ispod uha?
PostPoslato: Uto Nov 01, 2016 10:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 01, 2016 10:39 pm
Postovi: 2
Prehladjen sam vec nekih desetak dana. Jak nadrazaj na kasalj, zapusen nos, rekao bih i usi. Grlo me je bolelo par dana pa proslo. Kasalj ostao. U pocetku je bio suv kasalj, bez sekreta, pre dva dana sam poceo da iskasljavam sekret. temperaturu nisam imao, glavobolju mozda jedan dan. Vrlo slabu. Sve u svemu sada se znacajno bolje osecam nego pre 5 dana. Brine me to sto sam pre nekoliko dana napipao kvrzicu malo ispod vilice, na vratu, s leve strane. Radi se o malo kvrzici koja se ne vidi ali koju osetim pod prstima. kada je pritisnem ona nekako sklizne, pomera se pod prstima. Ne boli me. Bio sam kod lekara medjutim ona nije uspela da napipa nista i rekla je da je verovanto od prehlade. Zanimljivo je sto ni ja nisam mogao da je napipam dok sam bio u ordinaciji. Medjutim, siguran sam da je tu. I sada je mogu napipati. Lekar mi je rekao da mi je grlo dosta upaljeno.

Da li treba da brinem zbog kvrzice, za koju ja pretpostavljam da je limfni cvor? Ako ne treba u kojim slucajevima treba, kada se uveca, ako pocne da me boli ili slicno?

hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: