Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Jun 30, 2010 3:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 30, 2010 3:31 pm
Postovi: 3
I jos nesto....kad se stavljaju proizvodi na bazi aluminum chlorida koza tj pazuh MORA BITI APSOLUTNO SUH.Kad aluminum dodje u dodir sa vodom onda izaziva iritacije i peckanja......Znam da je smijesno ali ja svoj pazuh susim fenom za kosu prije stavljanja proizvoda i pomaze mi...nista me ne pecka.To nisam ja izmislila nego tako pise u uputstvu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Jun 30, 2010 6:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Apsolutno tacno i u praksi potvrdjeno :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pet Jul 02, 2010 5:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 30, 2010 3:31 pm
Postovi: 3
:) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sub Jul 03, 2010 12:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 03, 2010 12:26 pm
Postovi: 1
Slusam Vas i mislim se,koliko ljudi ima isti problem.....ja sam na ovom forumu video preporuku za ODABAN,narucio sam i danas mi je stigao...pocinjem veceras,pa videcemo.... :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sub Jul 03, 2010 2:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Ako si nas slusao onda znas i kako da ga pravilno koristis :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Jul 25, 2010 6:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 21, 2010 10:12 am
Postovi: 60
nisam citao sve postove,ima ih mnogo,ja imam isti problem tj.hiperhidrozu,znojenje samo ispod pazuha,godina sam se mucio sa tim,nisam znao sta je,nabio sam komplekse sam sebi ,imao sam konstantno fleke na garderobi...vrsljao sam po netu i nasao prozivod u stiku MAXIM,narucio ga iz Amerike,stigao mi je za 7 dana na kucnu adresu,stavljam ga jednom u 7 dana,i nema kapi znoja,odem u teretanu i svuda sam mokar a pod pazuhom sam suv...:) koristim ga 3 godine,uvek ima isto dejstvo,prezadovoljan sam...nije ni skup,kosta oko 30e a meni traje oko 10 meseci...eto,ako neko zeli neka me kontaktira pa cu mu objasniti kako i gde moze da naruci...:) naravno da postoji i opcija operacije,i o tome razmisljam,ali ima vremena za to....:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Uto Jul 27, 2010 9:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Hvala lepo na preporuci, drago mi je da ti pomaze :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Jul 28, 2010 11:24 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 21, 2010 10:12 am
Postovi: 60
nema na cemu,ja sam se patio 3 godine dok nisam shvatio sta mi je,obisao sam doktore svih specijalnosti,na kraju su rekli da je psiha,sto je potpununa glupost :) jednostavno,nekom se znoje pojacano dlanovi,nekima stopala (mom najboljem drugu),celo,neko se znoji pod pazuhom...:) za druge prozvode ne znam kako deluju,ali za ovaj ti garantujem,ja sam i zaboravio na svoj problem od kada ga koristim....:) pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pon Avg 16, 2010 1:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Dakezio da li mozes podeliti sa nama kako se dolazi do ovog proizvoda o kom pricas?
Da nije mozda nesto od ovog?


http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=maxi ... m270.l1313


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Avg 18, 2010 12:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 21, 2010 10:12 am
Postovi: 60
naravno...
www.coradhealthcare.com
ukucas taj sajt,i nadjes stik maxim,mada oni imaju i vlazne maramice za dlanove,stopala,zavisi ko se gde vise znoji...
samo ti treba visa virtuon kartica za kupovinu preko interneta,a nju mozes naruciti u raiffeisen banci i traje ti godinu dana,nakon toga je samo produzis...
lepo odes na sajt,sledis upustva za porudzbinu,platis preko kartice tih 30ak eura,mada moze i jeftinije ako narucis paket od npr 2 ili 4 stika,to ces vec videti tamo...
stigne ti kuci,na adresu za nekih max 10 dana...meni jedan stik traje godinu dana,ja ga stavim jednom u 10 dana,pred spavanje i to je to...:)
iskreno,ja sam vise za ovu opciju nego za operaciju,ali sve je stvar izbora....:)
stik deluje 100 posto,ja sam prezadovoljan,imao sam ogromne fleke pod pazuhom,presvucem majicu i posle minut vec je mokro,zimi leti,nije bilo pravila,uvek isto...sada sam i zaboravio da sma imao taj problem,nekad ga ne stavim i po mesec dana i opet suvo...:)
drugar moje je imao problenma sa stopalima,njemu su noge uvek mokre,narucili pakret od 4 komada,njemu dva i meni,i vec vise od godinu dana sam miran...:)
eto,ako treba jos koja informacija vrlo rado cu pomoci...:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Avg 18, 2010 1:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 6:10 pm
Postovi: 74
Lokacija: Beograd
Koristila sam ja Maxim pre Odabana,slaba vajda kod mene i od jednog i od drugog :(
Maxim me je uzasno peckao,dok Odaban manje,zato sto on sadrzi neki silikon ili sta vec koji sprecava irtaciju.
Kod Maxima mi bila je laksa aplikacija posto je roll-on,dok Odaban moram na vaticu,nekako mi je ona pumpica nezgodna. Previse mi izleti i sve na jedno mesto prsne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Avg 18, 2010 1:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 21, 2010 10:12 am
Postovi: 60
mene pecka samo kada ga nanesem i to zavisi kada sam uklonio dlake,ako je sve onda pecka...ne znam,meni je stvarno pomogao,ali bas mi je resio u potpunosti problem,cak sam primetio da sve duze i duze mogu bez njega,zimi npr ga ne stavim i po dve nedelje....
mozda u tvom slucaju ta operacija ako ne mozes resiti preparatima,ne znam sta drugo da ti predlozim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Sep 19, 2010 10:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 19, 2010 10:35 am
Postovi: 10
Pozdrav svim clanovima. Moj problem sa hh se javio u pubertetu. Po prirodi sam jos i stidljiva osoba,znaci duplo golo. Zbog ovog problema sprecen sam da obogacujem svoj zivot i da uzivam u njemu i da radim ono sto volim. Jel moze neko da mi kaze da li ovaj maxim ili odaban moze da se stavlja na lice posto mi se ono najvise znoji(mada mi se znoje i ostali delovi tela ali manje)? I gde ima kod nas da se kupi,posto nemam platnu karticu. hvala unapred :cry: :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Sep 19, 2010 12:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 21, 2010 10:12 am
Postovi: 60
vidi ovako,kartica ne bi trebala da ti predstavlja problem,odes u raiffeisen banku,narucis visa virtuon karticu posto ona sluzi samo za placanje preko interneta,otvoris devizni racun i narucis karticu,moras imati nekih 20e na tom racunu,posle uplatis koliko treba da za maxim i to je to,to oko kartice nije uopste problem...
sto se tice tvog problema,idi na sajt koji sam ostavio pa pogledaj njihove proizvode,postoje i maxim vlazne maramice koje se koriste sa problemom na dlanovima,stopalima,licu,ledjima itd.ali ja te maramice nisam koristio pa ne znam kako deluju ali ce ti verovatno pomoci...
evo vec mesec dana nisam nanosio maxim i jos uvek nema potrebe,a pre sam sam se znojio nepodnosljivo,majica mi je bila mokra vec nakon 2 minuta...
eto,ako treba jos nesto pitaj...:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Sep 19, 2010 5:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Ja predlazem da se prijave svi oni koji su zainteresovani i narucimo zajedno odgovarajuci broj bocica kako bi nas iskostalo jeftinije i kako ne bi svi pojedinacno lutali oko narucivanja....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: