Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 987 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 17, 2009 9:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:39 am
Postovi: 51
Pozdrav. Da bi saznao sta je u pitanju moras videti sa endokrinologom. Dakle kod lekara opste prakse trazi uput za endokrinologa i on ce postaviti svoju dijagnozu. Nema sta da ti bude frka jer mnogo momaka tvojih godina ima ginekomastiju. Kao sto si i sam rekao kod jednog broja se ona povlaci sama od sebe,a kod nekih ostaje i tada se preporucuje operacija (od 18 godine)
Sto se tice bazena tu zaista ne mogu da ti pomognem. Tu moras sam da odlucis da li ces progutati svoj kompleks i skinuti majicu (znam da je tesko) Ili da se malo strpis i pocnes vec da radis na resavanju tvog problema jer uzrok ginekomastije mogu biti i neki mnogo ozbiljniji procesi u tvom organizmu,zato najpre kod lekara!Samo napred
Zelim ti puno srece
Pozdrav
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 17, 2009 9:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
laza zmaj je napisao:
Ovako. Imam 16 godina i pre godinu dana su grudi pocele da mi rastu. Ustvari, ne cele grudi, vec samo bradavica "obojeni deo" :D
Sada su meke na dodir, ne boli me, i postane normalno samo kada se najezim ili udjem u vodu. Gledao sam slike ginekomastije i nemam ni salo oko grudi, nemam ni grudi (bradavice mi ne vise), jedino ovo. Da li je to ginekomastija? Da li ce se otkloniti, posto sam citao da 50% adolescenata ima pubertestsku ginekomastiju koja se do 20. godine kod 90 % dece potpuno skloni. Sta da radim, jer ne smem da odem na bazen??? Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp!

Evo da ti odgovorim.... Ja imam i salo oko grudi, i povecano masno tkivo, i povecane bradavice.... Sto se tice bradavica isto je i kod mene... Uzmi i protrljaj ih malo ( moze i sa hladnom vodom, al ne ledenom). Ne znam kolko je to dobro, ali pomaze.... Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 18, 2009 1:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 18, 2009 1:21 pm
Postovi: 20
e pozz ljudi imam 17 god.jos malo pa 18 i imam problem sa bradavicama, dosta sam citao na furumu i video sam da dosta momaka ima taj problem kao i ja, nemam visak kilograma, ali imam te velike bradavice i imam velikeeee komplekse, na kupanje nisam isao 2 god :S i jako se glupo osecam kad moram drugare da lazem sto necu da idem na kupanje....i isto kad ih protrljam one se smanje ,ali to traje samo 2-5 min, a u vodi su isto normalne , ali kad obucem majcu i kad duva vetar ..jaooooo poludim smao se vide te 2 pufnice :(
sta da radim...da li mislite da treba da idem na operaciju ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 18, 2009 2:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
marko12345 je napisao:
e pozz ljudi imam 17 god.jos malo pa 18 i imam problem sa bradavicama, dosta sam citao na furumu i video sam da dosta momaka ima taj problem kao i ja, nemam visak kilograma, ali imam te velike bradavice i imam velikeeee komplekse, na kupanje nisam isao 2 god :S i jako se glupo osecam kad moram drugare da lazem sto necu da idem na kupanje....i isto kad ih protrljam one se smanje ,ali to traje samo 2-5 min, a u vodi su isto normalne , ali kad obucem majcu i kad duva vetar ..jaooooo poludim smao se vide te 2 pufnice :(
sta da radim...da li mislite da treba da idem na operaciju ?

Idi kod doktora opste prakse. On ce ti reci sta treba da radis.... Mada ne znam sto vam bradavice prave toliki kompleks kada ima 100 puta gorih slucajeva....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 18, 2009 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 18, 2009 1:21 pm
Postovi: 20
matori znam da neko ima i mnogo vecih problema, ali i ovo je gadno kompleksi me strasno luapaju ,najgre mi je to sto neidem sa drugarima na kupanje...i gledao sam na youtube te operacije....po meni nista strasno , samo stoje cena strasna :S....ali jbg-a sta sad, moram reci kevi i caletu za problem(verovatno su vec skontali) i da vidimo sta cemo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 18, 2009 7:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
marko12345 je napisao:
matori znam da neko ima i mnogo vecih problema, ali i ovo je gadno kompleksi me strasno luapaju ,najgre mi je to sto neidem sa drugarima na kupanje...i gledao sam na youtube te operacije....po meni nista strasno , samo stoje cena strasna :S....ali jbg-a sta sad, moram reci kevi i caletu za problem(verovatno su vec skontali) i da vidimo sta cemo...

Jbg, razumem te potpuno... Pa ni je ne idem na bazen, a svaki dan me zovu... Idi kod tvog doktora opste praxe, tamo ce ti reci sta da radis... Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 12:06 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 12:04 am
Postovi: 84
Ma brate so da bacas 2000 evra kad mozes kod drzavnog!
A najveci smor je sto cekas ko da ti rade ne daj boze transplataciju bubrega pa i tu dodjes pre na red :D
To je veliki psihicki problem toliko stvari propustis zbog 2 jebene bradavice i koliko god dobro gradjen bio moras da nosis vece majce mislim o body majcama samo mogu da sanjam a ramena ce mi se iskrive dok se operisem u pm a ko za q..c svaki dan vetar duva i onda se smorim kad izadjem napolje :D Sta smo mi bogu zgresili pa nas ovako pocastio :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 12:17 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
danijel je napisao:
Ma brate so da bacas 2000 evra kad mozes kod drzavnog!
A najveci smor je sto cekas ko da ti rade ne daj boze transplataciju bubrega pa i tu dodjes pre na red :D
To je veliki psihicki problem toliko stvari propustis zbog 2 jebene bradavice i koliko god dobro gradjen bio moras da nosis vece majce mislim o body majcama samo mogu da sanjam a ramena ce mi se iskrive dok se operisem u pm a ko za q..c svaki dan vetar duva i onda se smorim kad izadjem napolje :D Sta smo mi bogu zgresili pa nas ovako pocastio :D

Hehe, i ja se pitam sta sam bogu zgresio.... Ne zna se ko ima vece, dal ja, dal Pamela.... Uzas.... Al evo sad u ponedeljak idem kod lekara, pa cu da vidim ako mogu sto pre da odem na operaciju, i da se otarasim tog problema koji vucem vec 4 godine.... Ae poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 2:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 18, 2009 1:21 pm
Postovi: 20
e to danijele...upravu si,sta smo mi bogu zgresili :(
a kad duva vetar ja ni neizlazim iz kuce, jedino kad obucem potkosulju,a de cu je sad oblaciti kad je 35 stepeni :S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 4:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 12:04 am
Postovi: 84
ajde urke javi ako uradis pre mene pa da znam de je bolje privatni ili drzavni :D mislim sto posto cu da idem u drzavnom ne pada mi na pamet da bacam pare pa makar bez sisa ostao :D

marko danas ne izlazi duva vetar :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 5:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
Hocu, javicu ti.... Ma ja bez potkosulje ni ne izlazim nigde, pa i na 40 stepeni nosim potkosulju, a ko debil se samo zatezujem.... Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 8:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 30, 2008 3:15 am
Postovi: 7
Urke10 je napisao:
Hocu, javicu ti.... Ma ja bez potkosulje ni ne izlazim nigde, pa i na 40 stepeni nosim potkosulju, a ko debil se samo zatezujem.... Poz


Sad vidim koliki su vama problemi. Meni nisu TOLIKO uvecane, bar ja mislim, jer nemam problem sa nosenjem majce ili bilo cega... Sve dok ne dodje skidanje majce :(
Glupo mi je da kazem mojima, a i da kazem, mislim da je rano za operaciju :(
Jaooo, ovog leta idem na moreeee, dajte neki savet sa ovim x(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 18, 2009 1:21 pm
Postovi: 20
ni ja ne znam da li da kazem mojima i ne znam da li jos da cekam ,mozda prodje samo....ali vidim da neki likovi od po 25 god.imaju problem kao i ja pa bi zato na operaciju(sto pre to bolje)....

xaxaxaxaxa :) ne znam sta da ti kazem za more....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 11:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 12:04 am
Postovi: 84
Pa samo produzavate sebi muke kazite zalite se da vam nije prijatno slazete da imate druga koji je to operisao da to nije nista strasno da je sad do jaja tako sam ja i upalilo mislim nije velika laz al malo da ih opustite i da shvate da vam je bas hitno i da bas smeta :D Al uglavnom ako ne prodje posle 5-6 meseci do godinu dana onda je vec panika ! ja imam vec 6 godina i pun mi je vise :) da cekam do 21 zabole me operisem sad izvadim i nema brige da ce mi sa 50 god. iskociti :D

A to za majce sto tamnija majca to se manje vidi ja samo crne majce nosim :D i naravno ako nosis xl kupis xxl za svaki slucaj i molis boga da ne duva vetar :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 20, 2009 1:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 18, 2009 1:21 pm
Postovi: 20
a kad ti ides na operaciju ?

xaaxaxaxa lol to za crnu majcu si potpuno upravu :) ne znam zasto ali se manje vidi ..... ja sam sad bio u centru ns-a ,isao da kupim patike , a nisam znao da vetar duva...dalje ni ne zelim da vam pricam :S


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 987 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: